EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fazilet Hanım ve kızları

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Fazilet Hanım ve kızları

Post by -MILOS- on 21.04.17 14:05

FAZILET HANIM VE KIZLARI

Avşar Film, 2017
Broj epizoda:

Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

Uloge:
Nazan Kesal - Fazilet Çamkıran
Mahir Günşıray - Hazım Egemen
Deniz Baysal - Hazan Çamkıran
Çağlar Ertuğrul - Yağız Egemen
Afra Saraçoğlu - Ece Çamkıran
Alp Navruz - Sinan Egemen
Tolga Güleç - Gökhan Egemen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3425

Back to top Go down

Re: Fazilet Hanım ve kızları

Post by helenna27 on 21.04.17 15:04

Kad sam videla da ovde igra Caglar (Sinan iz "Ne brini za mene") planirala sam
da bacim pogled wub
Serija nije losa, sapunasta prica, dobar su par Caglar i Deniz, bice tu zanimljiva prica izmedju njihovih likova. Ostali likovi i nisu ostavili neki utisak, vidim da koriste istu mahalu i vilu kao iz Kara ekmek.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 828
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Archie on 22.04.17 1:43

Nije losa serija. Baca malo na Kara Ekmek. Inace istu mahalu koristili su i u Merhamet, mislim da je koriste i u OHB. Za 1h 3 tuče su se desile u seriji. Mogli bi malo da smanje to.

Posting Freak

Poruka : 1217

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 23.04.17 23:45

Cudi me da se otvorila tema o FHVK. Jel ovo prevodi Despine pa zato? Vidim dosta se komentarise i na Forum Hr.

Mozda ovo i  vidim zbog Fazilet, glumica mi je solidna i mirise mi na cirkus.
Ali zato onaj iz Benim Icin Uzulme. Brate, decko je lep, ali s glumom veze nema. facepalm

Pohvala sto su uzeli onu devojku iz Ruzgarin Kalbi. Konacno neka glavna koja nije lepotica i sasvim je prosecna. Hvala Bogu da i to dozivim.  naklon

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Poruka : 945

Back to top Go down

Post by Stef on 23.04.17 23:52

Ja bih možda i bacio pogled da je dobra scenaristkinja.

Nazan Kesal mi je dobra, gledao sam je u par serija.
Caglar facepalm Za njega je i kataklizma blaga reč sa onim večitim isprazno-telećim pogledom. bonk

Posting Freak

Poruka : 6529
Godina : 20

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.05.17 11:41

06/?

rofl  rofl  rofl

sou pocinje od drugog minuta mrgreen ovo mi je jedna od omiljenih scena za ovih sest epizoda koliko je emitovano do sada smile2
odlicni su mrgreen
Fazilet je takav lik da je prosto nemoguce ne voleti je iako je zloca smile2 doduse jos uvek ne znamo u potpunosti zbog cega je takva kakva je, ali ce se to verovatno otkriti kroz koju epizodu. Pored Fazilet draga mi je i Jasemin snajka porodice Egemen koji svi sikaniraju, ali se ona ne da wow prava zlica tipa televisa presenta smile2 sto na um to na drum pa neka je to i kosta lol1
Selin i Jasin zzzzz ta dva lika pored tetke porodice Egemen su najodvratniji likovi iz ove serije ljut tetka je umisljena, Selin razmazena, a Jasin takva konzerva da je to strasno cekic
trio Sinan, Hazan i Jagiz naklon jos uvek ne navijam ni za jednog, zato sto obojica imaju neverovatnu hemiju sa Hazan *_* dopada mi se sto je za glavnu junakinju izabrana prosecna lepotica, a ne van serijska na kakve smo navikli da mala Edze mi je takodje gotiva smile steta sto se zalepila za Jasina. Scena kada je Fazilet ugleda kako odlazi sa Jasinom je naklon mada iako je otisla sa njim, sve mi govori da ce se ona udati za Hazima. Covek prosto balavi za njom smile2

to se najbolje vidi u sceni kada Fazilet bije Edze zbog toga sto joj je pronasla verenicki prsten. Ko voli dramu, komediju, cirkus, samare i cupanje za kosu ovo je prava serija za pruziti joj sansu smile2

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 40/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by helenna27 on 10.05.17 0:58

Trio je odlican, ali ovo dvoje su moj izbor definitivno naklon

Dobri su za sada, drze paznje. Samo bi mogli da ubrzaju sa radnjom, uhvate se jednog dogadjaja i vrte ga celu epizodu. Scene Jagiza i Fazilet su odlicne, on je cita kakva je, a ona glumi ludilo   lolsign  Kad je dosla u firmu da ga moli za Edze, pa kad je on izbacuje napolje, a ona krene da vice "sto dolara, sto dolara"  rofl Nadam se da ce biti jos njihovih scena.

Hazan i Jagiz, hemija na sve strane  wub
Jedva cekam dalje, on je vec krenuo da pada na nju, ali kako ce ona na njega, sad ga pri svakom susretu oslovljava sa "bednice"  mrgreen

Senior member

Poruka : 828
Godina : 26

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 10.05.17 16:52

ne zna se koja je ludja smile2 zelim njih dve u kadru kako se cupaju za kosu smile2
plakao sam na to njeno sto dolara, sto dolara rofl
inace Faziletka razbija naklon ja sam glumicu voleo i ranije medjutim sad me iz epizode u epizodu odusevljava. Jasemin po prvi put gledam, ne znam kakva je bila u ostalim serijama, ali mi je ovde hodajuci cirkus. Prava ona televisina villana mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 15.05.17 6:10

Zanimljiva je serija. Nisam očekivao da ću zavoleti ovu seriju, sve više me vuče da gledam.

Obožavam glumicu Nazan Kesal, legenda je, a njen lik je zabavan i neobičan. Glavna glumica mi je draga i gotivna, a glavni glumac me nervira, očajan je, jer ne zna da glumi baš dobro. Navijam za Hazan i Sinana. Jasemin mi je ok, znam je od ranije. Gledao sam je kao Bašak u "Slatkoj osveti" i sad čekam da gledam i u "Kara para ask". Jasin, Selin i tetka su mi najiritatniji likovi u seriji, dok Edže nije loša, ali odnos između nje i Hazima mi još nije jasan.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.05.17 15:00

Faziletka obnovljena za drugu sezonu baklja5
Toliko o tome koliko joj lose ide roofl

-MILOS-