EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fazilet Hanım ve kızları

Page 25 of 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Re: Fazilet Hanım ve kızları

Post by -MILOS- on 11.04.18 9:56

I zvanicno prekidam sa ovom serijom, a bgm i generalno sa turcima mrgreen nisam se nadao da ce do ovog doci, ali ipak je doslo. Serija mi se bukvalno smucila, toliko da mi je smucila generalno sve novo sto dolazi iz turskog dizi sveta smile2
Odlazim i nije mi zao lolsign
Bolje da stanem ovde i da mi turci ostanu u manje vise lepom secanju nego da pobijem i ono malo sipmatije koje imaju kod mene zahvaljujuci serijama kao sto su Kad lisce pada, Milost, Fatmagul, Zabranjeno voce i mnoge druge serije koje sam gledao u poslednjih nekoliko godina.
Hoşçakal mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3836

Back to top Go down

Post by Stef on 11.04.18 10:27

Kuku majko da neće i mene da ubije u pojam da se odreknem turskih preko novina ko i ti? mrgreen

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.04.18 10:53

Srefane ti i sam znas da ce svi balkanski i turski mediji preneti tu vest ukoliko se desi da jednoga dana prestanes da gledas turske serije rofl
Ovo moje je samo cisto obavestenje za forumase. Uostalom prekidam da gledam seriju za koju sam cak i temu otvorio wow mislim da je ljudski sa moje strane da upozorim sve vas da je Fazila opasna i da ostavlja trajne posledice po kozumente turskih dizija.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 11.04.18 11:52

E i to što kažeš, bilo bi šok šok šok što bi rekli Turci. smile2

Pa ne, zabrinuo sam se pošto u poslednje vreme mahom gledamo iste serije pa gledam da l ću da doživim istu sudbinu. roofl Koliko vidim mišljenje o I sezoni nam se u principu poklapa. lol1

Odlepršao Alp sa avatara? zubo

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.04.18 12:15

Odleprsao je rofl
Ovaj avatar je star, privremeno ce biti dok ne nadjem neki "bolji".
Treba vremena da Fazila deluje na tebe rofl onu dozu imbecilnosti u ovoj seriji samo prastam ovima iz Televise i Telemunda. Turcima jok mrgreen
Ajt u zdravlju :caos: citacu vas roofl

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Archie on 11.04.18 14:23

Ono što sam uhavtio na Pinku u prvoj sezoni je bilo OK. U drugoj su Fazilet pretvorili u neki novi lik, bolje da su je u potpunosti izbacili i doveli novi lik, nego li ovo što su od nje napravili.

OHB je uspela da održi stalan cirkus, po mom mišljenju prve tri sezone, četvrta je već bila presipanje iz šupljeg u prazno. Ova Fazilet jedva sastavila 10. boluma. stars

Posting Freak

Poruka : 1586

Back to top Go down

Post by Stef on 11.04.18 14:36

Pa i četvrta je bila ludilo, skandali, spletke, ubistva, tajne, glupiranja sa CDom, otmice, pucnjave, bolesti, ucene, ranjavanja, tuče na sve strane, nema čega nije bilo. Jednom rečju cirkus.

Druga sezona je imala period od 20. do 30. boluma gde se ama baš ništa pametno nije dešavalo i sve je išlo u krug. Posle su se aktivirali al ni prići cirkusu u četvrtoj sezoni.

I četvrta u startu nije bila nešto jedno par boluma al posle je počela ludnica.
Koliko god bilo debilno ono pri kraju, bar je bilo cirkus i zabavno.

Al da ne drndamo više sa OHB prvo što nije njena tema a drugo sad će ovi dežurni što samo čekaju da je spomenem da gnjave kako opet Stef trabunja o OHB. rofl

Ja i dalje stojim na 15. bolumu Fazile, fino su otvorili drugu sezonu.
Ništa da padneš na dupe, al drži pažnju, uostalom kao i prvih 10 boluma.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marijana on 11.04.18 14:41

Ne slažem se s tobom, Archie.

Mislim da bolje da je nisu izbacili bez nje serija bi bila dosadna samo tako. Nazan maestalno odglumila Faziletku i mislim da niko ne bi bolje odglumila od Nazan. I smatram da zaslužuje da dobije nagradu. Nadam se da će završiti u junu.

Što se tiče OHB mislim serija jeste bila zanimljiva, ali ponekad dosta smarala tako da nije Faziletka jedina ima i dosta serije Ezel, Šeherezada ma skoro sve. Ne može da serija bude toliko zanimljiva od početka pa do kraja. To retko ima i ne znam šta ste zapeli toliko Faziletku kao da je najgora.
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1107

Back to top Go down

Post by Stef on 11.04.18 14:48

Meni je to promaklo za Fazilet, uglavnom ni ja se ne slažem.
Pa da nije te Fazilet ja verovatno ne bih ni počeo da gledam seriju. rofl

Sirma je pogrešila što nije oko nje plela neke dobre zaplete.
Mogla je da iskoristi i njenu prošlost malo bolje sem što vrti 2 iste rečenice u krug.

Slažem se da serije u 99% slučajeva imaju dosadne periode i to je gotovo neizbežno.

Al jedno je da serija od 3, 4 i više sezona ima poneki dosadni period a drugo da serija nakon 10 boluma počne da se gubi kao što je slučaj recimo ovde.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Latinac on 11.04.18 17:27

Ništa čudno za nešto što dolazi iz Avšara, produkcije koja je proizvela mega smeća: Crnu ružu; Ljubav, veru, nadu, Polje lala...

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2580

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 25 of 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Back to top