EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A força do querer

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A força do querer

Post by Franko on 19.03.17 18:21

Ova priča s curom koja se osjeća kao da živi u krivom tijelu ima potencijala, ovisi kako će to Perezica napravit.

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2043
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sava on 19.03.17 19:37

cool

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Franko on 19.03.17 20:15

To je dosta nepopularno mišljenje, al meni je ovaj Dan Stulbach isti u svakoj seriji (nisam gledao Mulheres apaixonadas, doduše).

Emilio Dantas je odličan.

Las estrellas - 30/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 26.03.17 0:43

Koja je pobogu radnja ove serije? zbun Mislim, kod Salve Jorge se bar znalo koja je radnja. Ovdje ni to.

Las estrellas - 30/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.03.17 0:51

Jednostavno nema radnje. Kao što sam već rekao prosto kao da fali centralna priča. Sve ovo su kao ok sporedne priče, ali one glavne nema.

Ja ću da gledam ATDT. Mada baš mi se sad nakupilo brazilskih. Valjda ću da postignem i nju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10458

Back to top Go down

A força do querer

Post by Sava on 04.04.17 16:21

nezna

"A Força do Querer" tem uma estreia morna

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.04.17 2:17

Jel gledao neko prvu nedelju? Kakvi su utisci?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.04.17 17:09

Odgledao prvih 6 epizoda. Da li će ovo biti prva serija koju ću gledati bez sinhronizacije? Na iznenadjenje dosta razumem. Mada ima momenata kada zbrzaju da ne razumem apsolutno ništa. rofl

Ne znam što ali meni se ovo svidja. Manje više cele prve nedelje mlate jedno te isto ali opet mi je zanimljivo. Jedino mi je suvišno bilo ono sa davljenjem, onim indijancem, narukvicama... Nekako mi je priča poprilično realna, sa životnim likovima i temama. Moglo je da prodje i bez tog sapunjastog momenta, da su se njih dvojica davili a godinama kasnije se bore za istu ženu. Za sada nema puno nebitnih likova.

Paes. Predivna je. wub I lik mi se svidja. Mada opet, ona pljačka u autobusu je takav kliše. Hoće jednom u serijama neko ko je u frci sa parama, a proda nešto da bi platio dug, te pare i iskoristiti za to. Svaki put neko mora da ga oplačka. Dobra mi je njena priča.

Paolla je lepa i to je to. wub Za sada nije ni imala nešto prostora. Pojavila se ako se ne varam na kraju 4. epizode. Vidim da svi nešto već sad navijaju za nju i Pigossia. A meni nešto ne idu zajedno. Nekako mi je ona predobra riba za njega.

Isis Valverde. Jesam li ja jedini koji ne svršava na tu devojku? Meni je ona čak ružnjikava. Al dobro lik ima potencijala da stalno bude neki cirkus oko nje.

Lilia Cabral. Ta žena zaslužuje mnogo više od ovakog lika. Jel će ona celu seriju samo da se kocka?  nezna I ja sa njom imam isti problem kao sa Romo. Meni je ona veće muško od svakog muškarca u ekipi.  smile2 Ali sjajna je glumica.

Odavno nisam video ovu glumicu koja glumi Joyce (Maria Fernanda Cândido). I dalje je prelepa. Imala je već sjajnih momenata. Scena kada priča sa mužem o tome da ne želi ćerku lezbejku.  naklon Pokidali su u toj sceni. Tako je realno bilo. Bez nekog prelgumljavanja, bez neke velike drame. Razumljiva je i njena reakcija, prosto ne može da ti bude svejedno. Pa onda scena kada joj on govori da ga ne tera da bira izmedju nje i ćerke jer neće izabrati nju.  naklon Generalno za sada je ta porodica imala najbolje momente.

Ivanina priča baš ima potencijala. Samo je pitanje dokle će biti spremni da idu. Konačno neka žena u toj situaciji. Više su smorili sa isfeminiziranim muškarcima. Jel neko u toku sa tom njenom pričom? Hoće ona menjati pol? Znam da je bilo ranije neke priče o tome.

Fallabela. Ne znam šta da kažem. Zašto se ona nakon AB vratila sa ovakvim likom? Ja ne znam šta je njoj obećano ili u šta će se razviti lik, ali za sada je totalno nebitna.

Sve u svemu zadovoljan sam. Prijatno iznenadjenje od Perez. Nekako mi je ovo više Manecov stil nego njen. Istina je da nema tu neke centralne priče, zato me i podseća na Maneca. Nekako su nabacane razne porodice, njihovi problemi. Baš mepodseća na njegove serije. Nastavljam da gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 10.04.17 17:26

Vidim da ima dosta pozitivnih komentara na seriju, ali je mene ona previa ubila u pojam da mi se ne da ni prvu da odgledam. stars

Prosto mi fali centralna priča, nešto oko čega će sve da se vrti.

Što se tiče ove trans priče, mislim da će Perezica to da obradi detaljnije tokom serije. Ivana će najverovatnije da promeni pol, barem se tako spominjalo još otkad.

Navodno je još u početku to trebalo da se desi, ali je Perezica odlučila da to prebaci za kasnije da bi izbegla bojkot publike, pošto je Salve Jorge u početku bila bojkotovana zbog imena.

Posting Freak

Poruka : 6284
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.04.17 18:01

Previa je bila jer su udavili sa Isis i Pigossiem. A uopšte nisu toliko u prvom planu. Nekako su svi ravnomerno rasporedjedni.

Istina je da nema centralne priče ali opet mi se svidja. Dobro su napisani likovi i imaju zanimljive priče, mada nema te glavne koja će sve to da poveže. Nabacala je par prodica i njih će da povezuje preko ljubavnih parova.

I bolje što je ostavila to za kasnije. Ovako ćemo videti Ivanu pre svega toga. A šteta da cela serija fracasira zbog toga. Tako su sjebali i Babiloniu, ajmo odmah u prvoj epizodi da ispucamo sve što se može ispucati. Tamo nije bilo ni jedne lepe, ljubavne scene u prvoj epizodi.

Ja sam za sada baš zadovoljan. Mnogo je bolje nego što sam očekivao. Al najbolje da baciš pogled pa sam prosudiš. Koliko vidim ne prolaze tako loše. Prva nedelja je preko 30. Za sada su bolji od prethodnih serija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics