EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A força do querer

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

A força do querer

Post by Sava on 28.04.17 1:18

Kreće cirkus. jupi Joyceina faca aw

Na 17. sam. Super su mi i dalje. Ritinha napravi sranje gde god da krene. rofl

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Re: A força do querer

Post by Miloš92 on 30.04.17 4:27

Evo mene na 24 epizodi. Od početka je tako ali ova nedelja je posebno u znaku Ritinhe. Oko nje stalno neki haos.

Moram priznati da sam očekivao veći cirkus izmedju Joyce i Ritinhe.  

Malo mi je bilo žao Cibele. Dobra mi je bila ona scena izmedju Shirley i nje. Ova Bruna mi je u AAV delovala totalno nebitno, a u ARDJ i ovde me je prijatno iznenadila. U svakom pogledu. Glumački je toliko nadmoćna u odnosu na ovog Fiuka, u onoj sceni kada on dodje kod nje je obrisala pod sa njim. Mada generalno on je glumački najslabija karika ali opet nekeko ide uz ovakav lik.

I stvarno mislim da je vreme da se aktiviraju Bibi i Jeiza. Evo nas već na 24 epizodi a sa njima se apsolutno ništa ne dešava.

Mislim ono Jeiza i Zeca su se spandjali a mene njih dvoje kao par tako ne zanimaju.  zzzzz Ja čekam da se ona ubaci u priči izmedju Bibi i Caia. Taj deo me mnogo više zanima.

Bibi isto. Nju sad ubaciše da rešava Ritinhine probleme. Ok, voli svog muža, podržava ga u svemu ali vreme je da krene nešto ozbiljnije izmedju Caia i nje.

Sveukupno gledano mislim da im je ovo bila najslabija nedelja. Osim haosa oko Ritinhe ništa drugo vredno pomena se nije desilo. Imam utisak da oko odredjenih dogadjaja ne naprave cirkus koji bi mogli naraviti. Konkretno Ruyeva nesreća, mogli su to malo više zakomplikovati. Onda zamalo sudar izmedju Silvane i Zece, mogli su se stvarno sudariti. Pa neko od njih završi u bolnici, drugo u policiji. Nekako preleću preko svih likova osim Ritinhe.  A i sledeća nedelja nastavlja u znaku Ritinhe, ta njena priča ide takvom brzinom. Opet se udaje.  rofl Ali biće još zanimljivih dogadjaja. Aktivraće se Irene, Ivana, Caio i Bibi.  Al ono što se čeka jeste Ritinha kao sirena u Joycinom bazenu.  rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10697

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.04.17 12:17

Maria Fernanda Candido wub wub wub koliko je ona i dalje lepa! wow Ana Nikolić kad se pojavila - original.

Moderator

Poruka : 8249

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.04.17 16:27

Da, divna je. wub Ja sam zaboravio da ona uopste postoji dok je nisam video ovde.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 01.05.17 2:06

Ja sam na 19. Meni je hodajući cirkus Ritinhina majka koja svima priča da se Ritinha udala za Ruya, jer je to pogrešno protumačila kad se pojavila u firmi. rofl Ta glumica uvek igra neke opičene likove. I u Imperiju je bila cirkus.

Cibele je super. Zaslužuje nekog boljeg svakako. Što se tiče Jeize i Zece, meni oni nisu loši, iako mi je Zeca iritantan. Zecin otac je nepodnošljiv. Ne znam gde nađoše onog iritantog dedu, dok je Jeizina majka super glumica. Šteta što ovde igra levo smetalo.

Što se tiče Bibi, mislim da njena priča ima potencijal ako se Rubinho uvuče u posao sa drogom.

Candido je aw aw aw u Felizes para sempre je bila odlična. Super mi je njen odnos sa Ivanom, vidi se da je iskreno voli.

Fiuk nije loš, tj. taman je za neki ovakav lik. Inače on je sin poznatog pevača Fabija Juniora i polubrat je Cleo Pires (njegov otac i Gloria Pires su bili u braku).

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.05.17 3:00

Meni je hodajući cirkus Ritinhina majka koja svima priča da se Ritinha udala za Ruya, jer je to pogrešno protumačila kad se pojavila u firmi. rofl Ta glumica uvek igra neke opičene likove.

O da. Meni dovoljno samo da je gledam i već mi je smešna. rofl

Za dedu sam već komentarisao. Predosadan je. On, njegova sestra i Jeizina majka su skroz nepotrebni. Čisto popunjavaju prostor izmedju scena.

Što se tiče Bibi, mislim da njena priča ima potencijal ako se Rubinho uvuče u posao sa drogom.

Pa u opisu lika piše da će imati veze sa kriminalnim radnjama.

Bibi i Jeiza su dobro napisani likovi ali prosto ništa se ne dešava sa njima. Brate mili bar sa policajkom Jeizom može da se napravi haos, ubaci je u neku mafiju... Stvarno ne vidim potrebu da bude policajka kada do sada ništa u vezi toga se ne dešava. Ja sve mislim da će Rubhino da se uvuče u kriminal, pa će tu i Jeizu da ubace.

Al prosto od starta su Titinha i Ruy izbili u prvi plan, a sa njima njihove porodice. Ove dve su nekako ko sporedni likovi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 02.05.17 0:55

Bibina priča je navodno inspirisana istinitom pričom Bibi Perigose, a ex “baronese do pó”.

Što se tiče Jeize, ne bi bilo loše da je ubace u nucleo Bibi i ekipe ako Rubinho krene da petlja drogom. On je za sada baš pozitivac, biće interesantno videti kako polako prelazi na drugu stranu.  cool Za sada mi je baš super lik, iako nismo mnogo toga videli. Nisam znao da je planirano da se Jeiza i Caio spanđaju.

Silvana je totalno opaljenja. rofl Zamalo se zakucala u Zecin autobus. Koje samo face pravi. lol1 Ona i šofer će biti novi tandem. Ne bi me čudilo da njega spoje sa Simone.  

Ona nebitna Cibelina drugarica, devojka Ruyevog druga, je igrala Marizzu/Robertu u brazilskoj verziji Rebeldea na Recordu. I ona se vratila na Globo skoro deset godina kasnije. Doduše ne znam koliko se usrećila ovom ulogom.

Sad sam na 20. Cibele srela Ritinhu. diablo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.05.17 2:07

Na 31. epizodi sam. Mene ovo pomalo počinje da zamara. Znači ne postoji niko osim Ritinhe i Ruya. Sve što se dešava ima veze sa njima. Pročitao sam opise epizoda za ovu nedelju, opet samo oni i Cibele.

Mislim da je najveća greška što su za Bibi i Yeizu stavili ovako bitne glumice jer to prosto nisu glavni likovi već sporedni. Može Perez da priča šta hoće ali njih tri nikako nemaju isto prostora. 30 epizoda samo Ritinha, a sa ove dve ništa konkretno da se desi.

Nagore od svega je što u poslednje vreme Edinalva krade šou. Žena je hodajući cirkus. rofl A vala ima više scena nego Bibi i Jeiza zajedno.

Ivanina priča je tako dobro krenula a sad epizodama ništa.

Valjda se poprave. Ja im dajem šansu do 50 epizode da se sa barem jednom od ove dve nešto desi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 10.05.17 15:20

Ja sam na 26. Ne mogu da verujem da je Cibele dala drugu šansu Ruyu. facepalm Iako od toga nema ništa, baš me je razočarala što je ipak popustila.

Meni su dobri, ali činjenica je da ove ostale dve stoje u mestu. Ceo haos je oko Ritinhe. Ne znam da li je Perez lagala njih dve da su takođe protagonistkinje kako bi ih ubedila da igraju, ali Isis ubedljivo ima najveću minutažu.

Već se vidi da Rubinho nešto mulja jer uvek izađe iz sobe kada razgovara sa telefonom, ali ajde neka prikažu više i tu drugu njegovu stranu. Jeiza isto stoji u mestu. Odigrala je jedan meč kao MMA i od tada ništa. Sad se razvlači sa Zecom, ali oipet tapka u mestu.

Glavni haos je oko Ruya i njegovih i Ritinhe, a realno i jesu najzanimljiviji za sada.

Edinalva je šou. Kad je na sve načine pokušavala da uđe u firmu, pa se bacala pod svaki auto koji ulazi u garažu. rofl rofl rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.05.17 16:24

Ma i sad je Jeiza isla u neku policijsku operaciju. Celu epizodu mlatili sa tim a nema nikakve veze sa celom pricom. Eto tek tako su ubacili. Jedino zanimljivo sa njom su prepucavanja sa Edinalvom. rofl

Hit mi je bila zajednicka scena Silvane i Edinalve. Dal ce njih dve da spoje? rofl

Meni su bili super ali poslednje dve nedelje su me malo smorilo. Znaci ni jedna prica se ne pomera osim Ritinhe i Ruya. Mislim jesu oni zanimljivini stalno neki haos oko njih ali problem je sto je to prica koja je mene u startu najmanje zanimala.

A sa Bibi se tek nista ne desava. Eto ubace je 2-3 scene po epizodi cisto da je bude.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics