EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A força do querer

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

View previous topic View next topic Go down

Re: A força do querer

Post by Sava on 13.05.17 1:52

Ma da li je Euricov šofer trandža? rofl rofl rofl

Koji je smrad Ruy, baš je ispao đubre prema Cibele. puke A tek Ritinha što mu nije rekla da se udala za Zecu, a ovaj je prosi. naklon I treba mamlaza da vuče za nos. Debilno mi je što su svi olako prihvatili njihovu vezu, osim Joyce naravno. Mada sam očekivao više njihovih okršaja, ponaša se damski za sada. cool Mada njena faca kad je videla Ritinhu u kostimu sirene. rofl

Ali svi su kolektivno ispali smradovi prema Cibele. Ivana i Simone je nisu ni pozvale, a kao družile su se. 

I šta ova Irene mulja?

Posting Freak

Poruka : 1884

Back to top Go down

Re: A força do querer

Post by Miloš92 on 18.05.17 2:50

Ma da li je Euricov šofer trandža?

Hit... naklon rofl

Trenutno sam na 38. epizodi. Samo ću reći Edinalva. naklon rofl Da li je realno da je žena pored ovakve ekipe ukrala šou? Bukvalno su mi svi u njenoj senci. A ruku na srce jedina mi je zanimljiva. Znači žena je hodajući cirkus. Al kad je došla da se upozna sa Joyce i donela poklone. naklon rofl

Sve ostalo... zzzzz zzzzz zzzzz Ne mrdaju se. Nešto se kao dešava a kad pogledaš malo bolje ništa.

Joyce je imala par dobrih momenata sa Ritnhom. Na finjaka je ponižava.

Ivana je imala dobru scenu sa psihologom i kasnije pred ogledalom. Al opet nikako da se maknu, od početka jedno te isto sa njom. Svaka epizoda razgovor sa psihologom, razgovor sa Joyce, bleja na plaži sa Simone. I tako 38 epizoda.

Jeiza davi sa ovom operacijom. Jedino što može da izvuče tu priču jeste da je povežu sa Rubinhom. U suprotnom ove njene operacije i druženje sa kerovima nema nikakvog smisla. Nju malo izvlače svadje sa Edinavom. smile2

Bibi se kao malo aktivirala. Mada i dalje ništa konkretno da se desi. Hoću konačno nešto izmedju nje i Caia. On je tek po strani. Ja ne znam kad je zadnji put imao neku scenu sa Bibi.

Silvana me smorila. Nekako više nije ni smešna.

Irene, niti smrdi niti miriše. Daj više da otkriju šta mulja. Neće valjda do kraja da dave.

Sve u svemu mnogo mi je bolje bilo u početku nego sada. Al eto i dalje gledam.

Savo, kako se tebi čine?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10190

Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics