EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A força do querer

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A força do querer

Post by Stef on 22.07.17 1:15

Lepo ja kažem da će do 100tke da dođu do 40%. zubo

Posting Freak

Poruka : 6285
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 22.07.17 12:03

Biće i ovde fajta. raspa Rejting će da eksplodira. lol1

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Stef on 22.07.17 13:58

Opet neka tuča u WC-u? roofl Čini mi se da vidim u pozadini tečni sapun. zubo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.07.17 16:04

Nije ni čudo što su se približili magičnom broju 40. Odlične su epizode. naklon

A verujem da će sa ovom tučom rejting da eksplodira. Irene i ako nije neka vauuu villana ipak ima to nešto. Nije ona imala tu ni nekog velikog prostora, niti je bilo šta pametno uradila. Ali opet je onako sva zla, cinična, lukava, bocka, podjebava, da jedva čekaš da je neko prebije. smile2 I ko bi to drugi bio neko seljanka Ritinha. smile2

Candido je predivna. wub Pa gledaj ovu sliku. Izgleda tako damski i elegantno ovako bosa sa sve cipelom u ruci. wub Ja bih nju u nekoj narednoj telenoveli voleo da vidim kao veliku villanu, u stilu onih koje pipe JEC.

Meni i ovaj prosek od 32,8 uvek deluje neko malo. Ja kad god vidim gledanost oni su mnogo bolji od proseka. Ali sad kad sam video pre neki dan tabelu za gledanost od poečtka, vidiš da oni sredom i subotom imaju slabiju gledansot. Čuveni fudbal što bi Stef rekao. smile2 Mislim ne budi ni tad slabi, tipa ovako su 36 tada 32-33. Al opet ta dva dana po nedelji im vuku prosek na dole. Al kapiram da će prosek ići samo na gore jer gledansot im je iz nedelje u nedelju sve bolja. A ovde pravi haos tek sledi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10458

Back to top Go down

Post by Stef on 22.07.17 16:31

Početak je malo sjebao prosek. Tad se vrtela oko 30-31%, subotom ispod 30%.

U suštini, subota je najkritičnija jer retko prelaze 30%, mada su se sad već stabilizovali.

Na kraju krajeva, ni ovih 32,8% proseka nije nimalo loše, pogotovo kad se uzme u obzir da je nesrećna ALDA jedva 27% izvukla. rofl

Mada kontam da će rejting tek da eksplodira pa me ne bi čudilo da na kraju završi sa 35-36%. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 25.07.17 14:07

Opet toalet. cool Ok, ova Irene jeste smrad, ali mi je presmešno što samo nju napadaju. I šta se ova Ritinha meša, a i sama se petljala sa Ruyem dok je ovaj bio sa Cibele. I šta je sa Eugenijom? Ko ga je terao da se spanđa sa ovom? Slično je bilo u i Indiji. Tebe partner prevari, ti lemaš švalerku. facepalm

"Sereia de merda" rofl

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Stef on 25.07.17 14:20

Perezica nije normalna, početak je isti kao u sceni kad Melissa prebije Ivonne u CDI. facepalm rofl
Jedina novina je ovo lemanje cipelom. roofl

Celebridade + Caminho das Indias = A Força do querer mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.17 0:32

Evo mene na 108. epizodi. Ovi su stvarno uhvatili ritam i stalno je zanimljivo.

Da ne prepričavam sad sve jer niko drugo ne komentariše.

Uglavnom izdovjio bih scenu kada Joyce saznaje da je Irene ljubavnica. Kako je Candido tu bila dobra. naklon Pa onda i sukob sa Eugeniom. naklon
A za kraj obračun u wc-u. naklon rofl Neka je Rithina prebila Irene. Kako je samo uletela i krenula da se dere "Vrti joj cipelu" (Inače Joyce je tom cipelom prethodno gadjala Irene), pa tras pesnicom u nos. smile2 Al najsmešnije od svega je kako su posle toga jedna po jedna izlazile iz wc-a. Joyce sva posramljena sa naočarima za sunce. Irene prebijena. A Rithina kao harambaša sva srećna. rofl

Dobar je bio i onaj deo kad je Ruy izludjivao Irene i svuda je pratio i naletao na nju kolima. naklon

Pojavio se i Garcia, Caiov i Heleninhin otac. Vratio se posle ne znam koliko godina i to sve sa novom ženom. Baba se zove Elvira i ispostavilo se da je njenog ne znam kog po redu muža ubila Irene koja se tada radila za njih i predstavljala se kao Solanž,a sve kako bi ukrala neke pare. Sad Irene na sve načine pokušava da se ne sretne sa dedom i babom.

Odlična je bila scena kada Ivana gubi nevinost sa Claudiom. Ova što je glumi iznosi lik na pravi način. Tada je konačno shvatila da ne želi da bude žena. Sada je počela da se oblači kao muško i kreće da pije hormone. Konačno su aktivirali i tu njenu priču jer 100 epizoda se nije makla sa početka.

Bibi počinje da me nervira koliko je glupa. Rubinho je ponovo pobegao iz zatvora. Samo je uvlači u sranju i buvalno ispada da ona obavlja sve prljave poslove za njega i ovu njegovu bandu. Ja ne znam šta Perez planira da uradi sa tim likom. Ok, uplela se u sve to jer ga voli ali mislim da je vreme da progleda jer stvarno ispada glupa.

Jeiza je zanimljiva jer je umešana u taj haos sa Bibi i Rubinhom. Ona i Zeca su smorili sa istim scenama od početka serije. Inače pojavila se i njegova majka.

Onda, Cibele na sve načine pokušava da uradu malom Ruyzinhu DNK. Nakon više pokušaja uspela je da ukrade malom žvaku.

I da ne zaboravim divu Edinalvu. Malo po malo ali uvuče se ona u društvo Candide, Nazare, Auroro. Žena je hodajući cirkus. rofl Mada, sada nema baš toliko prostora i odvala kao ranije.

Sve u svemu meni je ovo super.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 09.08.17 0:41

Mene ne bi čudilo da na kraju Bibi i Rubinho ostanu zajedno jer je prava Bibi izjavila da bi volela da završe zajedno. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.17 1:20

Nemam pojma. nezna Meni je cela ta priča po malo nejasnja. Ne znam šta Perez misli sa njom do kraja. Sa jedne strane Bibi slepo veruje Rubinhu i radi šta god joj kaže, a on je uvlači u sve veća sranja. Mislim nije ona predstavljena kao neka glupača na startu a sada to ispada. Ok, bio je u zatvoru, pobegao i sada se opet bavi kriminalom. A na sve to ona se svadja sa svima redom koji ga napadaju. roll

Do skoro sam bio ubedjen da će bar Jeiza i Zeca na kraju biti zajedno. Sad više nisam siguran u to. Ne bi me iznenadilo da Jeiza završi sa Caiom, a Zeca sa Ritinhom. Mnogo Perezica u poslednje vreme približava ovog malog Zeci ali sa druge strane ove nedelje se saznaje da je Ritinha počinila bigamiju i Zeca hoće da je strpa u zatvor. smile2 I još će Cibele uraditi DNK tako da veurjem da će se i to sledeće nedelje saznati.

Uglavnom bilo bi mi glupo da Bibi i Caio završe zajendo. Prvo nije ga zaslužila, drugo za celu seriju jednom su se poljubili.

Ponavljam se ali najveća prednost ove serije je što ne znaš šta sledi. Bukavalno ni za jedan lik nisi siguran kako će završiti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics