EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A força do querer

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Go down

Re: A força do querer

Post by Sava on 09.08.17 2:04

Uf, ja i dalje baš kasnim. Nema šanse da odgledam premijerno. Ali mi se dopada ovo što čitam od Miloša.

Ekipi se priključuje i Carla Diaz (ona mala Jadeina ćerka iz Klona) i to će se umešati između Bibi i Rubinha.

Depois de encerrar seu contrato com a Record, Carla Diaz entrará em “A força do querer”, novela das 21h da Globo. Ela interpretará Carine, dona de um salão de beleza, e abalará a relação de Bibi (Juliana Paes) e Rubinho (Emílio Dantas).
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1943

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.08.17 18:11

Evo mene na 127. epizodi.

Odlična epizoda. naklon Ivana krade šou poslednjih nekoliko epizoda. Imala je sjajnih momenata ali ove scene iz poslednje epizode su pokidale.
Sjajna je bila scena kada je okupila porodicu i saopštila im da je trans pa onda počela da histeriše. Pa kad je skinula košulju i pokazala da sve vreme steže grudi zavojima. I njihove reakcije su bile dobre, donekle i normalne. Joyce je govori da je luda. Eugenio joj govori da sigurno ti hormoni što uzima loše utiču na nju. A onda Ruy koji je pita da li je lezbejka a ona vrišti i govori da nije lezbejka već trans. Pa onda kada kaže "Ja sam najveća prevara ove prodice. Ja nisam princeza koju ste svi očekivali. Ali nisam ja kriva zbog toga što se priroda poigrala sa mnom." naklon
Pa onda scena kad se šiša u sobi a Joyce je posmatra. A onda obe legnu na krevet i počnu da plaču. cry cry cry
I na sve to pričitao sam šta sledi. U ceom tom procesu promene pola Ivana će saznati da je zatrudnela sa Claudiom. naklon

Sa druge strane Bibi počinje malo da smara. Ono, ispada baš glupa. Rubinho je vara a ona se svadja sa svima zbog njega. Malo su udavili sa njima. Al opet drago mi je što nije baš slepo uz njega. Svidelo mi se što mu se suprostvila kada je anredio da pucaju na Jeizu kako bi je zaplašili.
Hvala bogu pa Perez sad okreće tu priču u drugom pravcu, odnosno pravi trougao Jeiza-Caio-Bibi. Jeiza će da raskine sa Zecom kada vidi slike sa Ritinhom, pa će se spandjati Jeiza i Caio. A Bibi već pokazuje znake ljubomore.

Žao mi je bilo Silvane. Prvo kad su je zaključali u onom kazinu jer nije imala da plati dug, pa je Bibi izbavila. A onda i kad je Eurico napustio kuću jer ne može više da trpi njenu zavisnost. Sada su se pomirili i ona je otišla u bolnici za odvikavanje od kocke. Al pre toga je matori Garcia nju postavio kao svog predstavnika u firmi prilikom čega je ona ukrala neke čekove pa i dalje tera po svom. Kupila je u bolnici telefon i kocka se na njemu,

Ne svidja mi se što je Joyce oprostla Eugeniu. thumbdown

Garcia konačno sreo Irene/Solange. thumbup Ona njegova baba je ldua skroz.

Bilo je tu još svašta. Uglavnom su zanimljivi.

I što je najvažnije i dalje ne znam kako će ovo da se završi. Sad mi nekako najlogičnije da Jeiza i Caio budu zajedno na kraju. Zeca i Ritinha. A Bibi sama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10710

Back to top Go down

Post by Sava on 20.09.17 21:46

"AFDQ" je već u katalogu za prodaju. Internacionalni naziv je ''Querer sin límites'' / ''Edge of desire''.

Posting Freak

Poruka : 1943

Back to top Go down

Post by Soleil on 23.09.17 6:51

Elvira & Sabiá, kad ona poludi za zlatnim nakitom http://gshow.globo.com/novelas/a-forca-do-querer/capitulos/playlists/0/videos-de-a-forca-do-querer-de-quinta-feira-21-de-setembro.html#v6165358

Abel & Edinalva http://gshow.globo.com/novelas/a-forca-do-querer/capitulos/playlists/0/videos-de-a-forca-do-querer-de-quinta-feira-21-de-setembro.html#v6165359

Edinalva & Eurico, kad ona sanjari o Euricu (sa zlatnim zubom) pa ga počne češkati po prsima a on šokiran http://gshow.globo.com/novelas/a-forca-do-querer/capitulos/playlists/0/videos-de-a-forca-do-querer-de-quinta-feira-21-de-setembro.html#v6165382

lol1 rofl

Ovaj Eurico je presmiješan lik.

BTW, koja debilana da su sad svi videi samo na Globo Play, a ne direktno na web stranicama novela kao ranije. thumbdown

Posting Freak

Poruka : 1736

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.10.17 18:39

Evo mene na 164. epizodi. Još malo i kraj.

Odlični su. naklon Kad pogledaš oni se toliko vrte u krug a opet mi je nekako baš dobro. Ne znam kako to. nezna

U suštini najviše se vrti Bibina priča. Znači oko nje je već 100 epizoda jedno te isto. Ono, nije ni to dosadno jer je stalno neka pucnjava, jurnjava i sl. Al opet vrte jedno te isto. Hapse Rubinha, on beži iz zatvora. I tako u krug. Bibi je stvarno nevidjena glupača. Toliko je glupa da mi dodje da razbijem ekran kad je vidim. Znači ona već nekih 50 epizoda sumnja da je Rubinho vara a evo odjebala ga je pre par epizoda.  A u medjuvremenu upala u milion sranja zbog njega. facepalm Al dobro bar ga je odjebala i prebila onu Carinu. smile2 I Paes kida koliko je dobra. naklon

Sa druge strane Jeiza mi je super. Ostala je dosledna sebi od početka do kraja. Okomila se na Rubinha i Bibi i nije odustala dok ga nije uhvatila. Al kad je on pitao nakon hapšenja "Jesi li sada konačno srećna?", a ona mu se nabije u facu i kroz osmeh kaže "Mnogo" naklon naklon naklon

Irene/Solang je bila trudna i time smarala Eugenia i Joyce. Medjutim, baba Elvira je iskoristila Sabiu (onog bandidata sa kojim je radio Rubinho) da dodje do Irene. I našle su se baš u onom barriu gde banda živi. I Baš u tom trenutku je uletela policija. Dok je Irene bežala izgubila je bebu. Al sad krije to i folira se da je i dalje trudna.

I sa Ritinhom je opet cirkus. Otkrilo se da je počinila bigamiju. Onda je Ruy pucao u Zecu. I u celom tom haosu Joyce je otela dete od Ritinhe i sad joj ne daju da ga vidja. Još uvek ne znaju da je dete Zecino. Baš je bila dobra Isis kada se ušunjala u kuću da vidi sina. cry Al nije ni ona naivna, sad je snimila video i okačila ga na društvene mreže gde ih je sve prozvala.

Onda, Ivan je bio trudan. smile2 I to baš tako predstavljaju. Nije Ivana nego potenciraju to da je Ivan trudan. Ali je na kraju izgubio dete. Pretukli su ga neki likovi. Sjajna je bila scena kada Joyce i Eugenio stižu u bolnicu i Joyce ga tada po prvi put oslovljava sa sine moj. naklon Imao je Ivan sjajnih scena od kada je rešio da postane muško. Prvi odlazak u wc. Pa onda kad je Joyce došla neka prijateljica a ovu bilo sramota da kaže da je to Ivana, pa se ona sama predstavila kao dalji rodjak. I još dosta scena.

Sve u svemu meni su super. Jedva čekam da vidim kako će se sve ovo završiti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10710

Back to top Go down

Post by nanchika on 14.10.17 0:36

Jao,sta me ceka!! Ja kaskam 15ak epizoda za tobom .
Tacno tako,oni vrte isto vec neko vreme,ali ovo je jako zanimljivo. Ta prica oko Bibi je bila najzanimljivija ali je ona taako glupa da je to nevidjeno. Ne zasluzuje da je Caio pogleda!
Al njene odevne kombinacije od kada je Bibi Perigosa stars puke
Jeiza mi je ok,Ritinha onako,nekad me nervira a nekad je haos sa njom.
Ivan,Joyce i ta prica je jako dobro obradjena.
Irene je tako suvisan lik, uopste ne vidim njenu poentu. Jadna je, kad krene da podbada Joyce porukama shitshield
nanchika
Member
Member

Poruka : 330

Back to top Go down

Post by Soleil on 17.10.17 15:49

Finalna 172. epizoda će trajati dva sata http://www.otvfoco.com.br/globo-muda-programacao-para-mega-exibicao-ultimo-capitulo-de-forca-querer/

Nakon finala ide specijalno izdanje "Globo Repórtera" o noveli

Posting Freak

Poruka : 1736

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics