EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Totalmente demais

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Totalmente demais

Post by Stef on 28.09.17 23:38

Al zar nije bila neka priča da na jesen treba neku miniseriju da snima?
Ili sam ja nešto pomešao? cesces

Posting Freak

Poruka : 6745
Godina : 20

Back to top Go down

Re: Totalmente demais

Post by Stef on 15.10.17 23:08

(106/130)

Super je i dalje, prava pravcata sofisticirana cirkuščina. aw

Mada moram priznati da su malo preterali sa ovim oko Sofije, tačnije sa njenim likom. S jedne strane mi je super što je ona prava villana, al je glupost što hoće da se "osveti" Elizi a realno nema razloga za to.

OK, ona u suštini pokušava da je smakne da joj ne bi uzela deo nasledstva, al je problem u tome što scenaristi to žele da predstave kao nekakvu osvetu. facepalm

Na ovo ostalo u suštini nemam zamerki, mada su ga previše zakomplikovali sa ovim trouglom Debora-Cassandra-Fabinho. Al ajde, bar je sad sve rešeno, nisam očekivao da će ovako ispasti.

Mada mi se sviđa što su spojili ovu četvorku, Fabinho ide više sa Cassandrom, a Debora sa Charlesom. wub
Super su mi ovi Sofijini planovi za Elizino smaknuće. diablo
Al džabe joj, luda Cassandra je spasila iz vode, sad će Jonatas. roofl

Kad sam već kod nje, Cassandra razbija sad, okršaji sa Sofijom naklon
Al što ide po kući sa onom krstačom ko da je ova đavo rofl ili kad je zove zombi lol1

Najjača je bila definitivno kad se Sofia zajebala da je išla u Urugvaj, a ova rekla da je verovatno uzjahala metlu pa putovala. rofl rofl rofl Ili što se usrala kad je Sofia zaplašila. look

Ovo ostalo manje-više super, ako izuzmem davljenje sa onim nepokretnim nesrećnikom i likovima oko njega. bonk

Hugo postao milioner (fora je što je ta epizoda kad je dobio sedmicu na lotou u Brazilu emitovana 1. aprila roofl ), Carol se vratila u Totalmente demais i izbacila zmiju Lorenu naklon čak je Carol poljubila Huga, mada mu je rekla da nije za njega, ali je jadan nije ni čuo koliko se zablentavio. lol1

Fale mi Stelinha i Maurice, nadam se da će ih vratiti uskoro. smile2
Sve u svemu, radujem se narednim epizodama i jedva čekam da svi provale Sofiju. popcorn

Posting Freak

Poruka : 6745
Godina : 20

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top