EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Caer en tentación

Page 11 of 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Caer en tentación

Post by Marido98 on 14.09.17 19:09

Koliko ovo dobro izgleda! Imaju sve da budu uspešni, samo da ne bude sporo.

PRESENTACIÓN

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Archie on 14.09.17 22:01

Trailer, prezentacija, uvodna pesma.. Sve je lepo odradjeno. Izgleda predivno.

Zna li se kad počinje?

Posting Freak

Poruka : 1329

Back to top Go down

Post by Stef on 14.09.17 22:02

U ponedeljak. smile2

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Lusi on 14.09.17 23:46

Meni je ova prezentacija bas iznenadjenje, nije lose.

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Marido98 on 15.09.17 5:14

Evo trejlera u boljem kvalitetu.

Senior member

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 18.09.17 22:11

PRVI AVANCE ZA VECERAS

https://youtu.be/aF1FI2EV8gE

New member
New member

Poruka : 34
Godina : 21

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.09.17 22:47

Avance je sjajan. smile Ja cu 1. epizodu gledati, ali sutra. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 18.09.17 23:42

@kristinkv86 wrote:Avance je sjajan. smile Ja cu 1. epizodu gledati, ali sutra. smile

I ja cu sutra. Po meksickom vremenu pola deset uvece u srbiji je jutro bukvalno.

New member
New member

Poruka : 34
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Marido98 on 19.09.17 5:36

Upravo odgledah premijeru. Ne da su opravdali moja očekivanja, nego su ih i prevazišli. Silvija rastura, obožavam što joj je lik tako opušten, opičen, pozitivan, odlična je. Smeta mi to što je Soto napaljenko otkako je video Luvijer, to je moglo nekako postepeno da ide, ne ovako naglo. Fero je ovde jedan preslatki mrgud i u kombinaciji sa opičenom Silvijom izgleda odlično. Luvijer kao i uvek pršti od talenta. Saturno je pun pogodak jer se odlično uklapa uz scene, instrumentali vrlo napeti i dobri, entrada drugačija nego inače, to mi se dopada. Mada, smatram da bi uz ovakvu entradu više legao neki instrumental poput onog iz Candidate, hm... Sve u svemu, sat vremena (zajedno sa reklamama) mi je proletelo i jedva čekam drugu epizodu. Zasad razvaljaju, nimalo nije dosadno i veoma, veoma drži pažnju. Ah da, De la Tore me nervira, ali eto ako zanemarimo njega nebitnog, ostalo je S A V R Š E N O. Ovo definitivno nastavljam da gledam.

Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.09.17 6:14

Joooooj. Mislim da je to prava reč da se opiše prva epizoda. A onda mislim da sam napravio veliku grešku što sam odgledao nekoliko epizoda originala jer sad konstantno poredim.

Uglavnom, obožavam Giselle ali ovo za sada nije na njenom nivou.

Chivis je totalno van kontorole. U sadašnjosti je dobra ali u prošlosti loša. Previše preglumljavanja, nekako mi je na ivici histerije. Rekao bih da je Chivis gledala original jer se baš vidi da na sličan način iznosi lik kao Isabel Macedo, samo 10 puta lošije. Isabel je bila sjajna. Baš nekako loša imitacija. I mislim da Giselle i njena ekipa podhitno moraju da prestanu da je idealiziju jer nije dovoljno samo to što je ona Silvia Navarro. Svi znamo da je sjajna glumica, da je čast imati je u ekipi ali brate mili treba je naterati da glumi onako kako treba. U Candidati je bila nikakva, evo sad opet loša. Ne mogu da je puste da radi šta hoće. Da li je realno da kod Nicandra i Osoria (Morena da ne računam jer generalno kod njega je gluma dobra) bude dobra a kod Giselle i Moralesa glumi ovako?

Louvier je sa druge strane sasvim ok. Na pravi način iznosi lik.

Soto i Ferro korektni.

I da moram napomenuti da Louvier i Soto i dalje imaju sjajnu hemiju. wub Mada ono, ovde su njihove scene i pogledi previše televisa presenta.

Egurrola je kao svekrva odlična.

Ela i ova Julia su korektne. Ovu Juliu svi hvale na sva zvona.

Sad što se same priče tiče. Menjaju. Dosta su izbacili. Za sada su prešli dve epizode originala. I sad bi neko rekao da je to super ali ovde nije. Previše je sve zbrzano, izbačeno je dobrih scena. Ne znam, nekako su mi baš leteli sa jedne na drugu scenu. I ovako je to njihovo upoznavanje i u originalu odradjeno malo na brzinu i na silu, ovde tek.

Onda, ja nisam išao dalje od početnih epizoda originala tako da ne znam šta se krije u pozadini, odnosno ko je kriv za nesreću. Ali čemu one scene Silvie i Ferra na početku. Ono kao daj da ispadnu sumnjivi. Ja ne znam da li je priča takva da će se na kraju ipostaviti da je neko od njih dvoje već znao i pre nesreće da su ovi ljubavnici ali u originalu niko od njih dvoje na početku ne odaje takav utisak. Ovde Silvia u prvoj sceni plače, Ferro nešto histeriše, posle plaća nekog lika da ćuti o ne znam čemu. Ne znam čemu to.

Ok kapiram da rade slobodniju adaptaciju i da nije copy-paste. To je za pohvalu. Ali poenta je valjda popraviti original a ne pokvariti.

Produkcijski su ok. Scenografije je su poprilično realne. Posebno kuća Louvier i onaj stan/kuća policajca i novinarke.

I da kao što sam rekao adaptacciju ne radu Guajardo već Bechini.

Entrada loša. Uopšte mi se ne svidja. Ide Silvia, Soto, Louvier, Ferro, Arath, Julieta Egurola, Beatriz Moreno, Ela, ova Julia... Dalje već ne znam. Koliko sam uspeo da vidi Erice de la Rose još uvek nema na entradi. Možda se tek kasnije njen lik pojavljuje. Ali zato je tu Michelle Gonzalez u onom delu gde ide produkcija i to credito investigadora. rofl Malo preteruju sa tim što je guraju svuda. Baš nekako na silu uskače svuda. Ok, sestra joj je ali opet.

Uglavnom, za sada ovo je daleko od originala. Neću da sudim na osnovu prve epizode. Gledaću dve nedelje ako me ne kupe vraćam se na original. Za sada nisu ispunili moja očekivanja. Ja sam očekivao da budu bolji od originala ali su mnogo lošiji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics