EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Caer en tentación

Page 14 of 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Caer en tentación

Post by Ángel on 29.09.17 22:23

Ja gledam redovno, ali ruku na srce, moram priznati da mene uopšte ne zanima gde je i zašto Carolina nestala. rofl

Meni je ova radnja smešna. Koliko god mi bilo super što su dva para srednjih godina, što nisu pobre mućaćite i prezgodni galani, nego normalni, obični, prosečni ljudi sa svim problemima današnjice i decom... Ali glavni zaplet je na nivou CCEA. rofl

Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by Stefy on 29.09.17 22:53

@Ángel wrote:Ali glavni zaplet je na nivou CCEA. rofl
Zar ovo remek-delo nije vrhunac Televise i svega? wow Pa ja sam šokiran.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.17 2:07

Ne znam na osnovu čega je glavni zaplet na nivou CCEA? Koliko god nisam oduševljen meni je sama priča odlična. I mene ne zanima šta se desilo Carolinu, mislim da je to od starta donekle i jasno, više me zanima kako se to desilo. E sad druga stvar je što je meni sve ovo pomalo dosadnjikavo. Obe verzije.

I meni se lično ne svidja kako je sve to predstavljeno u ovo verziji. Ovde su Louvier i Soto od prvog trenutka, nekako u fazonu odmah bi se dohvatili. U originalu je ta neka psihološka strana likova, borba sa samim sobom (posebno kod nje) mnogo bolje prikazani. Ovde se Louvier ponaša kao da joj uopšte nije krivo što radi to što radi.

Inače na 25 epizodi sam ADDP. Erika de la Rosa će imati sjajan lik. Tamo se pojavljuje u 13 epizodi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sava on 30.09.17 18:36

Koliko treba da ima epizoda uopšte? Ja odgledao prve 4. Ok su mi, ali nisu neka navlakuša. Videću još da li ću gledati. Ali nekako su mi bolji od ADDA, iako se previše brzo izdešavalo sve oko Caroline i Damiana. Najveće iznenađenje mi je Ferro. Baš je dobar. I onaj Arath de la Torre je takođe idealan za onakav lik. Učini mi se da mu sekretaricu igra Anna Ciocchetti. Baš je nešto propala, ako je to uopšte bila ona.

Miloše, aj ako te ne mrzi napiši ovde u spoileru ili u temi ADDA koje su glavne razlike sa pričom dece i detektiva tamo i ovde. Vidim da si više epki odgledao unapred, pa zato pitam. Ja se dece ne sećam uopšte tamo, a detektivova žena valjda nije bila "negativka" kao ovde? hmm

Posting Freak

Poruka : 1993

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.17 20:51

Evo:

Spoiler:
Što se novinarke tiče. Ona je u originalu u depresiji jer je po ne znam koji put imala spontani. Ovde je nešto ćopava ili šta već. Tako je i počela da istražuje ove i da piše prču o njima. Ova ovde je nekako predstavljena kao što ti kažeš kao negativka, što tamo nije. Jeste i ona pravila neke zvrčke, slala slike i sl. ali je bila dobraa u suštini. Bar za sada. smile

Onda klinci. Ovde je sve to oko škola zbrzano. Tamo Mia nije uspela da upadne u istu školu kao i brat zbog čega pada u depresiju. Pa onda ima neku drugaricu koja je lezbo i stalno je spopada. Ovde će valjda da se samopovredjuju njih dve. Pa nije bilo onog dela kada ona gura u bazen Nicolasa koji ne zna da pliva. Pa i sam Nicolas je tamo mnogo veci zajebant i mnogo vise spopada Miu i zajebava je. Pa onda onaj decko od Lole, ovde ga skoro ni nema. Onda onih iz škole što smaraju Miu za onog dečka i brata uopšte ni nema. Al dobro na pocetku smo, mozda i bude nesto od toga. Mada manje vise ostale price prate original, tumbaju scene, izbacuju dosta toga ali ne menjaju bitnije pricu. Kažem najviše klinci trpe. Njihovih dosta scena fali il su izmenjene.

Učini mi se da mu sekretaricu igra Anna Ciocchetti

Glumi ovde. Mislim da jeste ta starija sekretarica. Nisam jo odgledao poslednje dve epizode.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.10.17 3:33

I bila je scena sa zavlačenjem ruke u gaćice. smile2 Bravo za Giselle. naklon

Iz epizode u epizodu su mi svi sve bolji. Nekako ulaze u likove. U početku su svi bili malo čudni. Ali ima nekih bezveze scena. Tipa Mia i Joaquin u kolima. Čemu ono? Baš me zanima šta uopšte planiraju sa tim likom. Ubacili su to u njenu priču i za sada ima više prostora nego Mia i Nico.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.10.17 12:36

Mislis Lola i Niko?

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 02.10.17 18:56

Lola i Niko su brat i sestra.

New member
New member

Poruka : 34
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 04.10.17 22:01

New member
New member

Poruka : 34
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.10.17 22:19

Ma veliki su impacto. Smanjle gledanost Lupitine serije i imaju manju gledanost od MMTF. Volim Giselle ali njene serije nikada nece proci kod njih.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics