EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Caer en tentación

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Go down

Re: Caer en tentación

Post by kristinkv86 on 04.10.17 22:31

Pa ovo je genijalno. smile Inace, gledam seriju i dalje, i odusevljenje istom ne moze da mi splasne, bez obzira sto slabo komentarisem. naklon Uh, kako brzo nadjose mrtvu Karolinu, sad je samo pitanje sta joj se dogodilo. sad Jasno, ukoliko nisu osmislili neko jos vece zamesateljstvo, pa to nije Karolina, nego neko drugi, ne zaboravite da je u jednoj sceni videsmo da najnormalnije hoda. Kazem to, jer od ove telenovele nikad ne znam sta mogu da ocekujem, sta ce da iskrsne iz budzaka, i ko sta sve krije, a to mi se bas, ali bas svidja. naklon Svo cetvoro su sjajni, i na mladu ekipu sam se navikla. Sto se mene tice, Lola moze da ide uz bok Miji, po mukama koje dozivljavaju. Kako su dobro odradili onu scenu iz Akapulka, ali mi je bilo glupo kad je Karolina posle zafrljacila Lolu, i to ne zato sto se svadjala sa Mijom, jer ju je otkrila da se sece, nego zato sto ih je prekinula u igrici. Pa kad se drala na Santjaga kako sve mora da bude onako kako on hoce, ja pomislih kako je providna i kako bi morala mnogo bolje da se potrudi da sakrije svoju i Damjanovu vezu, stvarno se, kako neko rece, uopste ne oseca krivom zbog svega sto radi. Sve u svemu, sjajno, sjajno, i- sjajno. naklon Gleda se do kraja, stvarno je bas neobicno i drugacije, kupila me Zizel za sva vremena, nameravam da od sada vise pratim njene telenovele. Na ovom adrenalinu, i "La Candidatu" bih sad mogla da odgledam, garant bi mi bila mnogo bolja nego onomad.
Tek mi se sad ne gledaju Nesma, Sada i ostali, a pored ovakve telenovele, to nema ni smisla. naklon

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.10.17 15:14

Gleda li neko?

Meni je sve ovo nekako dosadnjikavo. Sve mi je mlako, priča, gluma.

Candidata je za ovo novelon u svakom pogledu. Meni je ona bila 10 puta zanimljivija od ovoga. Ovi se od početka nekako vrte. Presipanje iz šupljeg u prazno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10711

Back to top Go down

Post by Marido98 on 15.10.17 16:04

Gledam ja, ali nikako da stignem da prokomentarišem. U odnosu na početak, jesu blaži. Prejaka mi je bila scena kad Santjago i Rakel čitaju poruke Karoline i Damjana. Mlađa garda mi se sve više dopada, nekako im se definisala priča u odnosu na početak. Teška je bila i scena kad su Rakel i Santjago ušli u onu vikendicu gde su se sastajali Karolina i Damjan. I koliko sam skapirao u sadašnjosti Rakel zna da se mala seče, baš me zanima kako se za to saznalo. Andres je odvratan, i kao pojava i kao lik. Nastavljam da gledam, videćemo kako će biti.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.10.17 16:09

Gledam ja, meni su i dalje zanimljivi, vise mladi, nego cetvorka, oni se stvarno vrte u krug, mada me stvarno zanima, kako epizode odmicu, ko je ubio Karolinu, posto je policija provalila da ih je neko pratio, a da je Karolina to videla, itd. Znala sam da ce da prebaci Damjanu za seks sa Rakel.
Rekla bih da je Mia prestala da se sece, u sadasnjosti, a nadam se i da je proganjanje nje preko drustvenih mreza reseno. Sad me najvise brine Lola i njena situacija. Jadna devojka. sad Ubila bih skota koji je maltretira, ali, oko nje se vrti Laura, te se nadam da ce uspeti da izvuce to iz nje. Takodje, slavicu i kad se Lola obrati Rakel i Santjagu za pomoc.
Jeste serija vrlo realna, sve pet to, ali mi je na momente bas mucna, zbog svih ovih desavanja oko Mije i Lole jednako, ali, uprkos tome i kao sto vec rekoh, odgledacu je do kraja.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 17.10.17 23:05

Gledam seriju redovno ok je, najvise gl zbog para Damina. cool

New member
New member

Poruka : 34
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Stef Yesterday at 13:31

Pogledao i ja prve tri, meni je ovo predosadno.
A koliko vidim po komentarima, kasnije nije ništa bolje.

Gospode, kakvo je ono blamiranje Silvije? shock
Ko Spanicku da gledam, samo negledljiva verzija. ninja
Špica užas, pesma prelepa. wub

Giselle podhitno da se vrati Aidi, ovaj Bechini ili kako već je koma.

Još se uzdam u Nesmin cirkus, samo i to da ne zakaže. odlepio

Posting Freak

Poruka : 6745
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics