EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Caer en tentación

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Re: Caer en tentación

Post by Ángel on 09.11.17 11:45

Imam 3 HQ fotke Marimar (od toga su dve gde je ona sirena) ali je ona sama, bez Capetilla.

Tres mujeres ima HQ onu glavnu gde su njih 3, što je i naslovna na DVD omotu.

Gente bien se ne sećam da je bila na sajtu, pa tako od nje nemam skinuto ništa. rofl

Moderator

Poruka : 8494

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 22:04

Kako bi se dalo Castru više vremena da pripremi Despacho, ovi su dobili još 10 epizoda. Umesto planiranih 97 imaće 107. I ovako su predosadni a imaće 40 epizoda više od originala.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11103

Back to top Go down

Post by kate017 on 14.01.18 20:27

Santijago je prenaporan i dosadan,a i ostali nisu bolji.Serija je prehvaljena
kate017
New member
New member

Poruka : 16

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.18 6:55

Odgledao finale.

Može da fracasira zauvek ali Giselle je najbolja producentkinja koju Televisa ima. Svaka čast za kraj, za hrabrost, ovako se to radi. naklon naklon naklon Ovakva priča ni ne zaslužuj srećan kraj.

I ubica je...

Raquel...  naklon I to se otkrilo u poslednjim minutima. naklon

Ukratko šta se zapravo desilo. Carolina i Damian su odlučilia da pobegnu. Ali se Damian dogovorio sa Vicenteom, da se prvo nadju na putu da daju Vicenteu pare. On je to ispričao nekim njegovim ortacima, koji su im napravili sačekušu, kako bi ih zaustavili gadjali su ih kamenom. Tada je Damian izgubio kontrolu i sleteli su sa puta. Vicente je pokušao da im pomogne ali je poludeo kada je primetio da u kolima nema para. Tada počinje prvo da udara i davi Carolinu. Damian kreće da se tuče sa Vicenteom i govori Carolini da beži. Vicente udara Damiana lopatom u glavu i juri za Carolinom. Njih dvoje se svadjaju ispred neke provalije, tada je neko upuca, on gubi ravnotežu i pada u provaliju. To je priča koju su nam ranije već otkrili. Medjutim onda su ubacili taj deo da su se kasnije parkirala još jedna kola na mestu nesreće. Sada su u poslednjoj epizodi otkrili da su ih Mia i Fede pratili, medjutim oni su samo produžili jer nisu ni skapirali da su ovi sleteli sa puta (neka kola su im se isprečila zbog čega su ih kratko izgubili iz vida). Damian u stanici priznaje da je on ubio Carolinu i preuzima krivicu na sebe. Nije u zatvoru jer je to uradio u "samodobrani", odnosno pokušao je da ubije Vicentea. I sve do kraja stoji da je Damian ubica.

Medjutim u poslednjoj sceni, Raquel i Santiago su na plaži. On je prosi ali shvata da je zaboravio prsten i trči u sobu po njega. Ona ostaje sama na plaži i počinje da čuje glasove u glavi. Super je što su već ranije ubacili to njeno ludilo, jer bilo bi baš bezveze da se pojavilo tek sad na kraju odjednom. Tako da sjajno je ispalo što su već spominjali to da je već imala taj neki poremećaj zbog koga je radila stvaavri kojih se kasnije ne seća. U tom trenutku počinje da se seća svega. Prikazuju je na mestu nesreće kako ubija Carolinu i kako joj Damian govori da pobegne. Za to vreme nam prikaziju i Damiana koji puca sebi u glavu na Carolininom grobu. U tom trenutku i Raquel, pada sa stene na kojoj je sedele i zapljuskuje je talas i tada piše FIN. Eto i njen kraj su donekle ostavili otvorenim. Da li se udavila ili nije?

Odličan rasplet. Mnogo bolje nego u originalu.

Sad me mrzi da ostalo preterano komentaršem jer ste svi odustali. Ali eto rekoh da napišem glavnu stvar za one koje zanima.

Ukratko. Andres je ubijen. Otkrilo se da je prao novac za mafiju. Federico je imao kod sebe USB koji to dokazuje. Zbog toga ga je Andres oteo kako bi uzeo od njega taj USB. Medjutim u tom trenutku obojicu otimaju mafijaši i vode kod šefa mafije. U to skladište dolazi i Alina koja šefu mafije donosi dokumenta koja ga okrivljuju. Ona je to uradila kako bi se osvetila Santiagu što je izabrao Raquel. Medjutim tada upada policija. Andresa ubijaju, Alinu hapse. Santiago spašava Federica.

Erika de la Rosa je predivna. wub Odličan lik, odlična ona. Malo mi je žao što su je sad pred kraj uopšte i spajali sa Santiagom i što napraviše od ne villanu. Nije bilo potrebe za tim.

Cinthia i Godoy ostaju zajedno.

Laura daje otkaz na televiziji za koju je radila. Dobra je bila ona njena replika kada je šef pitao šta će sad da radi, a ona mu odgovorila: "Voy a escribir esta historia y a la vez reescrbir la mia." naklon Bila je ona dobar lik.

Policija dolazi da uhapsi Miriam zbog svega ovoga oko pranja novca. Mejdutim, ona odlazi u sobi po stvari gde seče vene i umire.

Mia i Nico na kraju nisu završili zajedno. I to mi se svidelo.

Ela je isto divna. wub Mislim da je bio dobar postupak što se na kratko vratila sporednim ulogama. Ovde je neverovatno napredovala i pokazala sjajnu glumu. Imala je baš kompleksan lik.

To bi manje više bilo to.

Što se same serije tiče. Očekivao sam mnogo više. Odavno sam ovo više vrteo nego što sam gledao. Sve je bilo sjajno osim priče. Šta više, u osnovi je i priča dobra, ali je radnja prespora, dosta su se ponavljali. Manje više su sve vreme vrteli jedno te isto, sve do pred kraj kad su počeli da otpetljavaju sve. I original je takav, gledao sam negde do 30 epizode. Samo ovo ima 30 epizoda više pa je ispalo još dosadnije.

Produkcijski su bili besprekorni. naklon Mislim da je Carla već odavno izgubila tron najbolje producentkinje. Ovo što Giselle i njena ekipa rade je zaista na veoma visokom nivou. Giselle i Morales su postali trenutno najbolji tandem u Televisi. Oni što su nekada bile Carla i Monica Miguel.

Gluma je isto bila jako dobra. Jeidno mi je bio užasan ovaj što je glumio Vicentea. Katastrofalan je.

Silvia je u početku bila baš loša. Preglumljavala je, karikirala je. Ali kasnije se popravila i bila je odlična. Ovo je ona stara Silvia. I u poslednjoj sceni je pokazala više nego što neko pokaže za celu karijeru. Ne znam šta joj je bilo u Candidati gde je glumila onako nezainteresovano.

Louvier standardno dobra. Žena je dobra glumcia i nema tu šta da se komentariše. Lepa, dobra glumica. Stvarno pravi paketić. wub

Mada eto mogu reći da je tokom čitave serije Silvia imala teže i bolje scene. Samim tim i više prilike da se pokaže. Generalno, Raquel je bolji lik od Caroline.

Soto je opet bio odličan. On kod Giselle stvarno pokazuje zavidnu glumu. Bio je dobar i u YNCELH ali ovde je bio još bolji.

Ferro je meni isti svuda ali je ok.

I klinci su svi bili dobri.

I eto, ovo je jedna od onih serije gde ne može da ti ne bude žao što nisu imali zanimljiviju priču. Stvarno je velika šteta da sve bude na vrhunskom nivou ali džabe sve kada su dosadni. Iskreno se nadam da će se Giselle vratiti Aidi. Verujem da bi ona od ovoga napravila sjajan cirkus.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.02.18 8:01

Ja sam odgledao poslednja 2 minuta i stvarno je bilo odlično.
Mislim ds nije ostavljen nikalav otvoren kraj u smislu da li je Raquel živa ili nije jer je ono neka ogromna plaža i nju je talas samo svojom snagom prodrmao i pomerio... Mislim da je to simbolika u smislu da je savest drma šta će uraditi i da li će otkriti istinu, nikakva enigma da li je živa ili nije...

Sotovo ubistvo na grobu naklon samo je falila ptica preko neba kada su se čula krila posle pucnja.

Da je ovo spakovano u max 50 epizoda možda bih i odgledao, ovako nema šanse...

Moderator

Poruka : 8494

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.02.18 3:21

Gledao sam sad live na instagramu Leonarda Bechinia.

Jedna vest. Giselle i on već pripremaju novu seriju. Tako da ništa od Aide. sad Samo je rekao da će u novoj seriji glavna biti doktorka i da tek piše sinopsis serije koji treba da predaju televisi kako bi im odobrili projekat. On se nada da će im dati zeleno svetlo i da će krenuti sa emitovanjem već krajem godine.

Pričao je i o alternativnim krajevima. Snimljeni su još krajevi sa Miom, Federicom i Andresom. Ali to su uradili isključivo kako bi zavarali same glumce i produkciju. Od 40 epizode je definitivno odlučeno da je Raquel ubica. Jedino su Silvia, Giselle i Bechini znali pre samog emitovanja poslednje epizode da je ona ubica.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Back to top