EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Caer en tentación

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Caer en tentación

Post by -MILOS- on 02.09.17 23:35

Meni se ovo bas svidja. Pored Me declaro culpable jedina Televisina serija koja me je bas privukla. Razmisljao sam da pogledam original ali nakon prvog promo klipa sam se odlucio za ovu verziju i to najvise zbog glavnih glumica koje su zaista odlicne u svakom smislu te reci.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 40/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3425

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 02.09.17 23:41

Stefy wrote:Bože svašta. facepalm Odgledao sam sad ova 3 promosa i ne mogu da verujem sa je vama ovo wow i da svršavate. Meni tako otužno izgleda, a ovaj promo Jovenes ne bih komentarisao. ninja Ova Navaro nikad očajnije nije izgledala. puke Glavni zaplet tako bezvezan i neoriginalan.

Tebi se ne svija, i to je tvoja stvar, svako ima pravo na svoje misljenje. Meni se svidja i gledacu kad pocne. plez

New member
New member

Poruka : 29
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.09.17 23:49

Za Giselline serije se sve može reći osim da izgledaju loše, otužno ili kako već. Žena je po pitanju produkcije besprekorna.

Jedino bih se složio sa tim da Chivis loše izgleda. Jbg žena prosto baš ružno stari. Ali to ne umanjuje činjenicu da je sjana glumica. Iskreno se nadam da će ovde biti bolja nego u LC jer tamo je po prvi put baš razočarala.

Ja jedva čekam da ovo krene jer mi deluje odlično. I ne znam po čemu je to glavni zaplet bezveze. Ok, prevara je obradjivana mali milion puta ali ovde se obradjuje na drugačiji način. Lovier nije loša, nije kurva i sl. nego prosto nije odolela iskušenju. Mislim videćemo kad krene kakva će serija biti ali meni se taj glavni zaplet baš svidja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10599

Back to top Go down

Post by Lusi on 03.09.17 10:50

Pa glavni zaplet u ovoj prici (bar u originalu) nije bas sama prevara, vec nesreca i sta se tu vec sve desilo (da ne bih pisala spojlere).

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.09.17 13:19

Ángel wrote:Idi gledaj Sranaliju i ne blamiraj se pišući gluposti. facepalm
Gledaoče Farmi, Zadruga i sl. sadržaja, verujem da je ovo tebi prekvalitet. winky Blamiraš se ti svakim patetičnim pokušajem da nekoga "spustiš" kao dete od 5 godina, jer ti je to i zadatak na forumu, da lečiš svoje frustracije i komplekse nad nepoznatim ljudima. facepalm zvizd

Meni se baš ništa ne sviđa. Nije mi jasno otkako je Fero kadar za protagonistu, jeste on korektan (=prosečan) glumac, ali nekako mi uopšte nije reprezentativan za protagonistu. Onda, ova dva bračna para su valjda približnih godina, a svi izgledaju starije od Fera minimum 10 godina. Soto mi isto ne izgleda kao inače, u onoj sa imigrantima i Azelom Robinson je izgledao mnogo lepše.

Meni ta Navaro nikad nije bila wow. Čak i u periodu MEPS i one sa Solerom mi je bila ružnjikava, nikad nije bila neka lepotica. Kao glumica, ne znam, nisam pratio ništa njeno.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3924
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.09.17 17:28

Glavno da dolaziš i da piskaraš, iako ti se ništa ne sviđa. Bitno da je Tres veces Ana imala vrhunski zaplet i još bolju glumu. rofl I ne očekujem(o) da se ovo svidi nekome ko godinama svršava na Telemundo studios, Zepedu (?!?!?!) i glumice poput Eli i Marice. Za njih su i starlete sa Farme vanserijski talentovane.

Moderator

Poruka : 8165

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.09.17 18:01

Meni je najsmešnije u celoj priči što Stefy sa jedne strane pljuje nešto što je 10 puta bolje od onog što hvali, a sa druge strane vi branite nešto što će verovatno biti na nivou LC koju ste svi ishejtovali posle par epizoda. smile2

Bitno da je Tres veces Ana imala vrhunski zaplet i još bolju glumu.

Ovo je surova istina. smile2 Ja sam prvi koji gleda razna smeća ali bar priznam da je to nešto smeće. Na primer Castro i njena Chela su mi jedna od omiljenih negativki. Bila je prezanimljiva ali nikada ne mogu reći da je ono bila dobra gluma. To ti je fazon Spanicke, zanimljivo ti je da gledaš do koje granice će da se gubi. smile2 Tako isto Boyerka u 3VA, može da ti bude zanimljivo ali ono ni po jednim parametrima ne može biti dobra gluma. I onda to hvališ na na sva zvona a bezveze su ti Chivis i Louver koje glumački Boyerku nose u zubima.

Onda, ova dva bračna para su valjda približnih godina, a svi izgledaju starije od Fera minimum 10 godina. Soto mi isto ne izgleda kao inače, u onoj sa imigrantima i Azelom Robinson je izgledao mnogo lepše.

Zaista ne vidim da se primećuje neka razlika izmedju Louvier i Ferra. A Soto izgleda starije jer su mu stavili sede kako bi bolje prolazio kao otac odrasle dece jer da se ne lažemo kada izgled kako privatno izgleda on ladno i dalje može da glumi lika od 30ak godina.

Meni ta Navaro nikad nije bila wow. Čak i u periodu MEPS i one sa Solerom mi je bila ružnjikava, nikad nije bila neka lepotica. Kao glumica, ne znam, nisam pratio ništa njeno.

Pa Chivis nikada nje bila simbol neke lepote. Ali je sva pozitivna i otkačena. I što je najvažnije odlična glumica.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.09.17 19:42

LC je bila dosadna, i imala protagonistu sa kapacitetima Zepede... Produkcijski odlična, ali džaba... U svakom slučaju ne može u istu rečenicu sa Telemundovima sranjima...

Moderator

Poruka : 8165

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 03.09.17 19:43

U pravu si za "La Candidatu", Angele. Ta serija, koliko god produkcijski bila odlicna, nije ispunila ocekivanja, a dokaz za to je da nije dobila zeleno svetlo za drugu sezonu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.09.17 19:58

LC je bila dosadna prvih 20 epizoda, posle je bila dobra. A poznavajući argentinske serije čisto sumnjam da će ovo da pršti od dinamične radnje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics