EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Al otro lado del muro

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Re: Al otro lado del muro

Post by Miloš92 on 13.02.18 20:34

Sta da vam radim. Vas problem. plez

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11149

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 19.02.18 19:52

Jedva cekam da krenu smile Ja cu se truditi da ih ispratim premijerno zato sto trenutno nemam ni jednu telenovelu na spisku tako da ce mi ovo dobro doci. Malo mi je bez veze sto necu moci paralelno da ispratim i Enemigo Intimo koja mi da se ne lazemo deluje mnogo bolje od ove smile2 ali posto je tu Marzori ovo mora da se gleda mrgreen

Отель Элеон 57/63
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3726

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.02.18 20:48

Отель Элеон 57/63
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.02.18 14:28

ja sam vise nego zadovoljan prvom epizodom smile jedino sto mi se nije dopao jeste filter kroz koji su provukli prvu epizodu, ali kontam da je tako zato sto je prva epizoda smestena u 2007. godini smile2 za divno cudo Porras mi nije bio toliko iritantan. Rekao bih da je za sad podnosljiv. Ne znam zasto ali taj covek mi je uvek bio antipatican. Epizoda mi je bas brzo proletela, dodatni plus je to sto je Sofija odmah u prvoj epizodi otkrila da njen muz u saradnji sa njegovim drugom otima devojcice.

yuck

mozda je on dobar glumac, ja ga prvi put gledam u nekoj seriji, ali je zato fizicke ni prici nekom ko moze da bude protagonista zvizd ja stvarno ne znam sta je ovima iz Telemunda bilo kada su resili da spoje njega i Marzori. Doduse kad se setim ona je uglavnom za svoje partnere u telenovelama uglavnom imala ruznjikave momke wall

shocked

kakav prizor bonk

Отель Элеон 57/63
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 23.02.18 4:43

Ja jos nisam odgledala 1 epizodu. Nikako da stignem besan Ali kako sam uspjela da procitam komentari su zasad pozitivni smile2

Senior member

Poruka : 816

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.02.18 14:47

pa kako i da ne budu pozitivni kad je serija za sad i vise nego dobra smile iskreno i mene su cak iznenadili. Zanimljivo je to da na entradi pise Telemundo Global Studios, a ne Telemundo Studios. Entrada je takodje zanimljiva, muzika koju koriste je do sad nesto sto nisam cuo ni u jednoj njihovoj seriji. Bas se vidi da su se potrudili da sve dignu na jedan visi nivo. Steta sto nisu dobro startovali, ali dobro... Valjda im se gledanost popravi ubuduce. Ova druga epizoda mi je isto bila zanimljiva. Sofija je ipak prelomila i obavestila medije da se na rancu koji je inace njen nalaze devojcice koje su otete, a i pored toga vec je pocela da kopa po stvarima njenog muza. Jedva cekam da se ovo jos vise zahukta i da pobegne za Ameriku.

Jenna ocekujem tokom vikenda tvoj komentar kada budes pogledala epizode smile2 ne sumnjam da ces ih pogledati smile2 Ipak u njoj glumi nasa diva *_*

Отель Элеон 57/63
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.02.18 3:10

Entrada

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.02.18 9:06

Odgledao sam prve dve epizode. cool Meni se ovo zasad baš-baš sviđa, mnogo mi drži pažnju i ove dve epizode su mi proletele. Nisam gledao mnogo promosa i trejlera, pa ne znam šta će da se izdešava baš, pa mi je samim tim još interesantnije. Oduševio sam se kad sam video Gabrijelu Vergaru. wub Obožavam je, a ne pamtim kad sam je poslednji put gledao u nekoj telenoveli, a ovde je villana i to mi je fenomenalno! wow Lici me nervira, ne podnosim je još iz vremena Amarte Asi, a i ovde mi je antipatična i nikakva, ne znam zašto mi se nikada nije svidela. glare A ova vaša Maržori, o kojoj ste toliko stranica na forumu ispisali, hvalili i pljuvali je takav prosek da ja nemam reči. nezna Nije mi jasno kako ona nekome može biti diva i omiljena glumica. Prvo, kao glumica je solidna, dobra je, sviđa mi se kad histeriše i lepo iznosi emocije, da se razumemo odmah da ne ispadne da kritikujem glumu. Tu je sasvim okej. Što se tiče njenog izgleda, tako je prosečna, zdepasta i matora da mi apsolutno kao pojava ne odaje nikakav utisak ribe, dive i sl. Da Lici sređuju kao nju u seriji, bila bi deset puta bolja riba, a i ona je sva nikakva. Ostatak ekipe je uglavnom okej, Poras je zasad podnošljiv, nadam se da će takav i ostati. Jedva čekam da odgleadm 3. epizodu, verovatno ću pratiti redovno, samo ne znam kako. Skinuo sam i ovo i EI da odgledam prve epizode, pa da nastavim s onom koja mi je bolja, a na kraju su mi se obe svidele. facepalm

Moderator

Poruka : 4069
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.02.18 11:20

Odgledala i ja konačno smile2

Nisam očekivala da će mi se ovoliko svidjeti. Prvo moram da pohvalim sam način snimanja i lokacije koje su mi bas netipicne za Telemundo. Zapravo cijela atmosfera mi je nekako vise u fazonu americkih serija smile2

Priča je interesantna. Dobro je i to što ide brzo. Nema bezpotrebnog razvlačenja.

Marjorie je dobra. Nemam nekih zamjerki što se tiče glume. Solidna je. Što se tiče fizickog izgleda meni je i dalje lijepa samo je oblače da te Bog sačuva. Prosto u onim kombinacijama bi svako izgledao loše. Uglavnom ja sam sa Marjorie i više nego zadovoljna.

Litzy isto ok. I njena priča će biti interesantna. Super su mi njene scene sa Barazom.

Porras ok. On je svugdje isti.

Vergara isto dobra. U LA mi je bila grozna ali ovdje je u ove 2 epizode bila mnogo bolja nego tamo u citavoj seriji. Onaj blow job je bio rofl

Ovaj sto glumi partnera od Marjorie je bezveze. Gluma je ok ali fizicki ne idu nikako. Puno je niži od nje. Ne znam gdje su ga izvukli.

Dopada mi se i Jenifer. Ja sam nju gledala u par Venevisionovih serija i stvarno je dobra glumica. Mogao bi je Telemundo progurati i za glavne. Em dobro glumi em je lijepa.

Sve u svemu nastavljam sa gledanjem. Odlični su sad za sad

Senior member

Poruka : 816

Back to top Go down

Post by Miloš92 Yesterday at 17:16

Baš sam zadovoljan nakon prve tri epizode.

Pre svega mi se priča dopada. Lepo napisano, zanimljivo. Samo me zanima kolko će da traje ovaj deo u prošlosti. Ima li neko informaciju?

Iskreno, uvek sam ih pljuvao ali moram da pohvalim i TS produkciju. Znatno su se popravili u poslednje vreme. "Sangre de mi tierra" je bila sasvim pristojna, evo sad i ova.

I nije sad da želim da je hejtujem ali Marjorie stvarno nije za ovakve uloge. Lepa je i to je to. Ali nema potencijal da iznese ovakve uloge. Mislim da je ova uloga stvorena za Aracely Arambullu.

Litzy je ok. Imala je sličnu ulogu u UMEM. Njena priča će tek da se razvije kad predju u SAD.

I da ne znam odakle su izvukli ovoga što glumi Joela. Odvratan je. Aj da je neki dobar glumac, nego ni to.

Čitao sam opise likove koji su prepuni spojlera. Biće ovde svašta.

Sve u svemu jako sam zadovoljan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top