EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sangre de mi tierra

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Sangre de mi tierra

Post by Stefy on 30.11.17 21:56

Ja nisam još stigao da odgledam, verovatno ću sutra da odgledam prve 2 epizode. Meni je po najavama ovo delovalo super, jedino što mi se ne dopada je glumačka postava jer su svi (meni) skroz nepoznati.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 02.12.17 3:24

Odgledao prve 2 epizode. Šta znam, gledljivo je, ali najveći problem je što mi je dosadno. Mnogo nekako sporo idu i u ove 2 epizode se zasad vrte u krug, nema cirkusa, a možda bi malo trebalo. Jedva sam uspeo da pohvatam ko je iz koje porodice, i ko je kome maćeha, a ko majka. stars Kako god, zasad ću nastaviti, pa ću videti u kom će smeru otići. Glumci su svi okej sem ovog Santjaga Ramunda koji je očaj! puke Protagonistu skidaju od prve scene, ali to ne smeta. rofl

Za Telemundo Studios je super produkcija, ja sam mislio da je i ovo možda sa Argosom. Instrumentali su svi reciklaža iz Donje.

Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.12.17 19:10

iako mi se prva epizoda dopala ipak cu ovu seriju da odlozim za neke bolje dane smile2
Ukoliko neko od forumasa bude gledao i komentarisao seriju rado cu citati komentare smile A seriju cu nastaviti da gledam cim budem imao vremena. Jednostavno ne mogu dve telenovele da gledam u isto vreme smile2 Me declaro culpable je u ovom slucaju pobedila mrgreen

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.12.17 5:28

Odgledao sam i 3. Zasad meni stvarno bez veze i nezanimljivo. Krenula je kao neka radnja, ali nekako skaču sa scene na scenu bez ikakvog reda i svi likovi su sad bledi i nimalo karakterni. Ovaj Huanho je jedan od najgorih protagonista iz telenovela i to kažem tek na osnovu ove 3 epizode. Užasno napisan. Glavna, iako solidna glumica, nema gde da pokaže ni emocije jer su joj sve scene samo da cmizdri i pati. Jedina koja me nije ostavila ravnodušnim je Pakova (Migel de Migel igra njega) žena, ne mogu da se setim imena. Ona je imala par dobrih scena u 3. epizodi i nadam se da će ona biti glavna villana ovde koja će cirkuse da pravi. Onaj jadni Roberto koga igra Ramundo je očajan, i lik i gluma njegova, a kao on je glavni villano. facepalm Ne želim da zamišljam na šta će to ličiti. Scene u zatvoru su smor, sve jedno-isto… stars Nadam se da će uskoro da prođe tih godinu dana i da će Huanho da izađe jer su već smorili sa celom tom pričom.

Zasad nekako razočaravajuće, a možda sam i ja imao prevelika očekivanja, ali 3 epizode od po sat vremena, a praktično nije se desilo ništa van onog jednominutnog trejlera, stvarno smor. Gledaću još naredne 2 nedelje i ako nastave da budu ovako jednolični, prestaću. Jedino što je pohvalno je produkcija, mada kako epizode odmiču, sve je više scena po studijima, a ne na vinogradima i na otvorenom. Glumci su isto generalno okej.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.17 20:44

Odgledao 6 epizoda. Od mene dosta. Prve dve epizode su bile ok, posle toga smor. zzzzz

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics