EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čista ljubav

View previous topic View next topic Go down

Čista ljubav

Post by Archie on 29.06.17 12:57

Nova TV započela snimanje nove dramske serije

Novi dramski adut od jeseni na Novoj TV!

Za produkcijski i glumački tim Nove TV ljeto je započelo u punom radnom zamahu te se već intenzivno radi na uzbudljivim nastavcima novog jesenskog aduta – dramskoj seriji 'Čista ljubav'. Nova TV i u ovom projektu okupila je sjajan glumački cast, a na malim ekranima, u seriji koja će zasigurno svojom intrigantnom radnjom prikovati gledatelje uz male ekrane, pratit ćemo Ivana Hercega, Taru Rosandić, Momčila Otaševića, Olgu Pakalović, Kseniju Pajić, Sanju Vejnović, Mladena Vulića, Sašu Anočića, Sementu Rajhard, Dadu Ćosića, kao i brojne druge, a u dramskoj seriji po prvi puta zaigrat će i Nives Celzijus.

Iz kreativnog pera autorice Nataše Buljan, kreativnog producenta Darija Pleića te pod redateljskom palicom Josipa Žuvana, Tanje Golić, Davida Kapaca te Zorana Margetića, nastaje priča koja nikoga neće ostaviti ravnodušnim, priča s visokim ulogom i tajnama iz prošlosti.

Uporište nove dramske serije Nove TV je na snažnim emocijama i dramaturškim preokretima. Protagonisti serije, Ivan Herceg koji utjelovljuje Tomu, smetlara i bivšeg odlikovanog policijskog inspektora, samohranog oca koji je odvažan, čvrst i iskren te Tara Rosandić u liku Sonje, medicinske sestre koja je navikla stavljati tuđe potrebe ispred svojih, izrazito toplog osmjeha i čistog srca, pokazat će da se za istinsku ljubav valja boriti kao i da kada sudbina uplete svoje prste, samo se čista ljubav može izdignuti iz pepela.

Sudeći prema dosadašnjim serijama koje producira najgledanija televizija na tržištu, ove jeseni čeka nas još jedna atraktivna domaća serija s neodoljivom ljubavnom pričom, u produkciji Nove TV.

https://novatv.dnevnik.hr/clanak/zanimljivosti/nova-tv-zapocela-snimanje-nove-dramske-serije---481262.html
Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1060

Back to top Go down

Re: Čista ljubav

Post by kristinkv86 on 29.06.17 13:21

A taman sam se pitala sta li je sa Ksenijom Pajic, kad ono- evo je. smile Najverovatnije cu gledati ovo, samo mi nije jasno sta ovde radi Nives Celzijus, al' dobro.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3304

Back to top Go down

Post by Archie on 29.06.17 14:14

Ni meni nije jasno, ali verovatno je u pitanju neka epizodan uloga pa je stavili ovde zbog marketinga. Obozavam Kseniju Pajic, razvalila je u Tajnama.
Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1060

Back to top Go down

Post by Franko on 29.06.17 15:48

Tara Rosandić je krasna. wub Herceg dojadio i bogu i vragu.

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2016
Godina : 29

Back to top Go down

Post by lidiya on 30.06.17 21:08

Pa jos ce Nives odlicno glumiti. Mislim da je glumila u Zauvijek susjedima jednu epizodu i jako je dobra bila. Ne cudi me njen angazman.

Nego,konacno jedna dramska serija bez elemenata humora. Mislim da je prica solidno zamisljena, iznenadila su me i neka glumacka imena za koje nebi nikad rekla da ce glumit u sapunici.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 530

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.06.17 22:38

I meni se svidja sto ce, za promenu, ovo biti dramska serija bez elemenata humora. Mislim da je to i vise nego istroseno u "Kud puklo da puklo" i u "Zlatnim dvorima".

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3304

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics