EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čista ljubav

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Čista ljubav

Post by Nikola94 on 10.09.17 22:07

Pajićke nije bilo puno, valjda dobije više prostora u sljedećim epizodama.

Dosta su razvukli s uvodom,  radnja je trebala biti dinamičnija i navući gledatelje na seriju kao što je bio slučaj kod Lare. Nadam se da će se radnja ubrzati uskoro.

Last edited by Nikola94 on 10.09.17 22:10; edited 1 time in total
Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 100

Back to top Go down

Post by lidiya on 10.09.17 22:09

Nije losa serija. Ima mana,kliseja i svega ali valjda toga mora biti. Neke od najpopularnijih meksickih i turskih serija obiluju time. Pa tko zna kako ce se odvijati dalje..

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 604

Back to top Go down

Post by Latinac on 10.09.17 23:36

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2417

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by lidiya on 15.09.17 0:58

Je li istina da je Edita zapravo mama od Tome?

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 604

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 18.09.17 21:09

Ne vjerujem da je Edita Tomina prava majka, ništa mi još ne upućuje na to. nezna
Baš me zanima kako će ispasti sve to sa Snježanom i Asjinom smrti. Nisma očekivao da će ubiti nekog lika tako rano.
Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 100

Back to top Go down

Post by TVman on 19.09.17 14:13

Ubili su Snezanu tj. Nives Celzijus ? Nisam gledao, ove dve zadnje epizode pa zato pitam.

TVman
Member
Member

Poruka : 253

Back to top Go down

Post by Archie on 19.09.17 15:14

Ne.

Spoiler:
ubili su Asiju. Lik koji je tu bio prisutan jedva dve epizode. Snežana je ubila Asiju.

Posting Freak

Poruka : 1322

Back to top Go down

Post by TVman on 19.09.17 17:07

Aham, hvala ti za ovo smile Ja cu nastavit seriju izgleda tamo za vikend. Ovih nedelja samo mi se je natrupalo serija koje zelim da gledam na tv-u.

TVman
Member
Member

Poruka : 253

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.09.17 15:08

Ljudi, evo i mene ovde. smile Upravo odgledah prve dve epizode na "Movtex"-u, meni je ovo sjajno. smile Bas me zanimalo kakva je serija, a i tu je Ksenija, koju bas volim, pa rekoh, da im dam sansu. Sasvim lepa serija, bolja mi je od "Zlatnih dvora" i "Prave zene" zajedno. smile Ni ja ne mislim jos uvek da je Edita Tomina majka, treba mi nesto konkretnije da mi to potvrdi, ali, opet, kako ih je pazila u sirotistu, i kako se obradovala kada su Tomo i Masa naisli, mislite o tome. thumbsup Sa druge strane, nema sumnje da je ona "bogatasica" o kojoj je Tomina i Brankina majka govorila njihovom ocu, pre nego sto su stradali.
Ranko klasican skorojevic, Momcilo je sjajan ovde, a u "Kud puklo da puklo", recimo, nisam mogla da ga smislim, kao ni samu seriju, uostalom. Serija mi je toliko legla, da mi u njoj ne smeta ni Nives Celzijus, koju nikada nisam gotivila.
Sa druge strane, Ksenija Pajic (Edita), je divna. Kakvo drzanje ta zena ima, pa taj osmeh, pa to razocaranje kada ju je Branka oterala, pa to sve, jos i slusa Mariju Kalas, zena je uvek prava dama, bila i ostala. Ima odlican lik ovde, kao i kroz celu svoju karijeru, ako smem da primetim, zena je fantasticna glumica. U prevodu - kapa dole njoj od mene, obozavam je. smile
Sanja Vejnovic isto sjajna, premda je meni omiljeni lik u njenoj karijeri Veronika u seriji "Ponos Ratkajevih".
Da ne duzim- nastavljam gledanje. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3442

Back to top Go down

Post by MStefan on 05.10.17 13:34

Boris Novković je upravo gostovao na Grand televiziji i rekao da će i publika iz regiona imati priliku da gleda "Čistu ljubav".

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics