EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Malcriadas

View previous topic View next topic Go down

Las Malcriadas

Post by Marko on 05.08.17 10:08

LAS MALCRIADAS

Produkcija: TV Azteca, 2017
Broj epizoda. 90

Priča prati Lauru, mladu novinarku koja pati zbog smrti svoje majke. Sređivajući njene stvari ona dolazi do otkrića da je njena biološka majka druga žena. Puna tuge zbog smrti žene koja ju je usvojila, ali i puna besa zbog činjenice da joj je porodica Lagala, Laura donosi najtežu odluku u svom životu i odluči da potraži informacije koje će je odvesti do  saznanja gde se nalazi žena koja joj je podarila život. U procesu istraživanja, otkriva da je taj proces mnogo opasniji nego što je zamišljala i zbog toga se nalazi u bezbroj situacija za koje nije nikada mislila da će ih doživeti. Laura upoznaje četri hrabre žena, koje su pune snova, i sa ogromnom željom da napreduju, one će biti njene prijateljice u avanturi. Međutim, susreće se i sa mračnim likom koji će uraditi sve samo da Laura ne sazna šta se krije iza njenog porekla. Laura i njene prijateljice u medijima biće prozvane kao "Las malcriadas" budući da su okrivljene za pojedine zločine.

Uloge:
Sara Maldonado - Laura
Gonzalo García Vivanco - Diego
Rebecaa Jones
Ernesto Laguardia - Mario
Dolores Heredia
Ivonne Montero
Cynthia Rodríguez
Aramanta Ruiz
Héctor Parra
Elsa Ortiz
Juanita Arias
Martin Barba

Last edited by Marko on 05.08.17 10:13; edited 1 time in total
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 692
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Re: Las Malcriadas

Post by Marko on 05.08.17 10:12

Premijera serije je zakazana za 6. septembar, zauzeće termin serije "Nada personal"

Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 692
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.09.17 23:43

Premijera je ipak odložena za 18. septembar. NP koja se završava u utorak zameniće ona serija o Juan Gabrielu koja se emitovala prošle godine.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10710

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.09.17 1:24

Sinopsis

La protagonista es Laura, una joven periodista, que desde que tiene conocimiento, ha sufrido el rechazo de su madre y el abandono absoluto de su padre sumergido en el trabajo. Laura creció como la "oveja negra" de su familia. Tras la muerte de su madre, Laura se entera que Delia y Mario, no son sus verdaderos padres. Desesperada, Laura decide comenzar la búsqueda de la mujer que le dio la vida, junto con el apoyo de su novio, Jerónimo, 15 años mayor que ella.

Laura se entera por su nana Cruz que su madre era empleada doméstica. Es así como Laura llega a "Dulce Hogar" una agencia de colocación de servidoras domésticas, con el único objetivo de encontrar a su madre, y solo lo hará convirtiéndose en lo que ella era. La joven ingresa a la agencia bajo el nombre de Laura González, y allí conoce a la dueña: Catalina Basurto, una mujer con un gran poder y potencial, que ante todos es una mujer intachable. Catalina tiene muy presentes sus ideales, sabe manejar su negocio como pez en el agua, pues la agencia no es muy "dulce" como su nombre lo indica, ya que se trata de una red de trata de personas.

Diego Mendoza es un investigador que llega a la agencia para hallar a varias jóvenes recientemente desaparecidas. Es cuando se topa a Laura, ambos se conectan en un abrir y cerrar de ojos y, poco a poco, nace el amor. Diego es hijo de Lidia y sobrino del doctor Julián Puga. El principal objetivo de Diego es descubrir la verdad y los "dulces" secretos que oculta esa agencia. Uno de ellos es que su tío es uno de los tantos socios de Catalina y Mario en sus negocios ilícitos. Su siguiente objetivo es descubrir quien es Laura González, aquella mujer que lo cautivó.

En la agencia, Laura conoce a cuatro mujeres, valientes y soñadoras; Rosa Martínez, una mujer ambiciosa y egoísta, lleva 15 años trabajando en la agencia y goza de privilegios. Rosa es la oposición de Laura para la búsqueda de su madre. Teresa Villa, una mujer humilde y de buenos valores, que ingresa a trabajar a la agencia para poder mantener a sus dos hijos. Ésta mujer es sometida a trabajar en la red de venta de bebés. Dunia García, una joven extrovertida y de belleza salvaje, llega a la ciudad tras la muerte de sus padres y comienza a trabajar junto con Catalina en la rama de la prostitución. Y Esmirna Benavente, ingresa a Dulce Hogar para ahorrar el dinero suficiente para poder ayudar a la casa hogar donde creció, pero en el proceso, Catalina le ofrece un "mejor puesto", donde se convertirá en vientre de alquiler. Estas cinco mujeres serán vistas ante el mundo como 'Las malcriadas'.

Ovo bi moglo biti zanimljivo. Ispade da su priče ovih ostalih služavki zanimljivije od Sarine priče.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.09.17 2:41

Odlična prva epizoda. naklon naklon naklon

Baš sam prijatno iznenadjen. Ovo mi je na početku i po prvim najavama delovalo baš bezveze. Onda su me zanteresovali sa onim drugim sinopsisom, a oduševili su me sa prvom epizodom.

Priča počinje u sadašnjosti hapšenjem malcriadas ali sve vreme se vraćaju nekliko meseci unazad kako bi nam obajsnili njihove živote. Optužene su sa ubistvo babe i dede (za njih je radila Rosa koju glumi Ivonne Montero). Svih 5 rade sa Catalinu (Jonnes) koja već 30 godina ima agenciju "Dulce hogar" koja se bavi zapoljavanjem služavki. Ustvari je samo fasada za bavljenje prvljavim poslovima (prostitucija, trgovina bebama, surogat majke...)

Glavna od njih 5 je Laura (Maldonado). Ona je nakon smrti Delie svoje majke saznala da ona nije bila njena biološka majka. Kako otac (Laguardia) neće da joj kaže ko je njena majka ona pritiska nanu koja joj priznaje da je to služavka koja je radila za porodicu. Zbog toga Laura odlučuje da udje u "Dulce hogar" jer je to agencija za koju je radila njena majka. Uz sve to saznajemo da je Laura lečeni alkoholičar i da je bila u vezi sa novinarem Jeronimom i ona je sama novinarka.

Onda imamo Rosu (Montero). Ona već godinama radi za Catalinu. Lepo je opet videti Montero. Ne znam gde je zakazala njena karijera. Rekao bih da ima dobar lik.

Tu je i Ermina. Ona je najmladja. Trenutno je trudna jer je postala surogat majka svojim gazdama koji sad besne jer je završila u zatvoru.

O Teresi smo saznali da je muž maltretirao, zbog toga odlučuje da ostavi decu u nekom selu kod svoje majke i da dodje u grad kako bi zaradila za bolji život. Ona će biti umešana u trgovinu bebama. To još nije otkriveno u prvoj epizodi.

I Dunia. Ona je u prvoj epizodi imala najmanje prostora. Ali na osnovu sinopsisa valjda će biti prostitutka.

Uglavnom svih 5 je na neki način umešan u ubistvo babe i dede, zbog čega su i uhapšene. Sad su njih mediji prozvali las malcriadas. Catalina (Jones) pokušava da se opere da ništa nije znala o tome, čak je odglumila i srčani udar i kao je u bolnici. Jones i Ambrosi koja glumi njenu ćerku bi mogle biti sjajan tanem. Obe su odlične glumice.

Na sve to kada je uhapšena Laura saznaje da je Diego (Vivanco) policajac. Ona je radila za njegovu majku i tu su se njih dvoje spandjali. On joj je valjda u početku samo prišao da bi je iskoristio da se i infiltrira u "Dulce hogar".

Tu je i Martin Barba. Nisam to znao. Glumi Laurinog brata.

Sve u svemu ja sam prezadovoljan prvom epizodom. Sve preporuke od mene. Na osnovu prve epizode mnogo bolje od CET.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.09.17 0:00

Ja sam baš zadovoljan nakon 3 epizode.

Ono što primećujem jeste to da su ovi izgleda imali manji budžet. Nekako mi je produkcija jeftinija nego u LFDH i NP.

Ali zato mi je priča super.

Rebeca Jones i Dolores Heredia. Glumački dueli dve sjajne glumice. naklon Heredia je baš ostarila. Nešto mi govori da je upravo Heredia jedna od te dve služavke koje traži Laura, dal Amanda ili možda čak i njena majka.

Scena kada jedna od služavki, koja je valjda isto naterana da bude surogat majka, izaziva abortus tako što nabija ofinger dole. shock

Uglavnom sve 4 su stigle u Dulce hogar. Montero je već od ranije tu. Sad kapiram da kreće haos.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.10.17 2:33

Ja ne verujem da Azteca više ne kači svoje serije. Epizode od ove nedelje ne mogu nigde da se nadju. besan

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sol 92 on 04.10.17 16:56

Je l nasao mozda neko neku stranicu gde moze da se gleda ova serija?

Sol 92
Junior member
Junior member

Poruka : 81

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.10.17 21:26

Nema nigde jer Azteca ne kaci epizode na svoj sajt. Debili.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics