EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin tu mirada

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin tu mirada

Post by Marido98 on 26.08.17 21:30

Tu babu ne podnosim! Zena je u svakoj ulozi ista i nebitna.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 26.08.17 21:32

Možda Crisanta,tj.nego šta nego je Crisanta. rofl rofl

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 634

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.08.17 23:31

Ana Martin je nana Claudie Ramirez.

Gonzalo je navodno izvisio za protagonico zbog onog ispada na instagramu povodom teroristickog napada u Spaniji.

Ja ne verujem da je Sada pored Clitbo i Azele izabrao Franses. Mada i ona je ok za te villane.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10854

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.08.17 0:00

@Miloš92 wrote:Gonzalo je navodno izvisio za protagonico zbog onog ispada na instagramu povodom teroristickog napada u Spaniji.

Uputi me smile2 Nisam ispratila tu pricu smile2

Nema sanse da gledam ovo. Esmeralda je nesto posebno u mom zivotu i ne zelim da gledam nikakav remake nebitno kakav je.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.08.17 0:26

Pa sad kad je pre par dana bio onaj teroristicki napad napisao je na instagramu da je jedino nacin da se to spreci taj da se zabrani muslimanima i arapima ulazak u Spaniju jer su oni narod koji siri mrznju. Nesto u tom fazonu. Tada su ga svi napali i to se prosirilo po drustvenim mrezama. On je obrisao tu izjavu i izvinjavao se, u fazonu nije mislio na sve nego te koji vrse teroristicke napade. Al jbg kasno ispao je debil. Posebno su ga napali zbog toga jer je on prvi koji kao spanac zivi i radi u drugoj zemlji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10854

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.08.17 0:46

Ma on mi je totalno nebitna pojava. Evo prvi put i da ga komentarisem. Zbog ovakvih izjava bi dobio otkaz na nekoj americkoj televiziji. Izjava je jos gora ako se uzme u obzir cijela situacija sa Trumpom i latinosima u SAD-u. Sto se baviti sa temama koje su tako osjetljive i koje izazivaju opasne reakcije?!

U svakom slucaju pametna odluka na Televisi smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Stefan on 27.08.17 10:11

Meni je on bio predivnoća u svakom smislu kad sam ga video u Malqueridi. Tad sam i rekao da bi bilo super da dobije protagonico. Ajde što je dobro izgledao, ali ni gluma mu nije bila loša, pritom je delovao prilično skromno. E onda se nešto desilo, profurao se, umislio da je ne znam kakva zvezdetina. blink

Inače, zanimlivo je da novinari TVyNovelas nijednom nisu radili intervju s njim. Ne samo intervju, jedva da su ga pomenuli u časopisu i to jedan jedini put. To mi je bilo vrlo čudno, jer obično daju prostora novijim licima, naročito kad imaju bitne uloge u telenovelama.

Ovaj je bio glavni negativac u poslednje dve telenovele, nije bilo ni slova o njemu. A mislim da je to baš zbog ponašanja koje ga karakteriše, ne baš od završetka Malqueride, ali od Despertar Contigo da. Čim su mu dali veću ulogu zapravo.

Što se tiče tog skandala, izjava zaista nije bila na mestu – KLIK. Džaba se on posle pravdao kako je to napisao u trenucima bola, potresenosti, čega već. Posebno je, kao što Miloš kaže, problematična činjenica da je reč o strancu koji radi u „tuđoj zemlji”.

Elem, da ne idem više u off s njim, ja bih da Brandon Peniche bude protagonista ovoga. aw Negde pročitah da postoji šansa da ostane u Televisi.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2969
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.08.17 14:54

Taj Gonzalo nema ni lepote, ni harizme, ni talenta, ni ničega... Ravna linija potpuno.

Azela bi kao Fatima p.o.k.i.d.a.l.a.
Bojim se da će upropastiti Melesia koji je bio toliko poseban i maestralan da nema šanse da ga iko nadmaši ni za hiljadu godina... I onaj Esmin vodopad i sve one lokacije u selu... Ništa ne može biti kao 1997.

Moderator

Poruka : 8338

Back to top Go down

Post by Franko on 27.08.17 15:17

A mislim, Ignacio Lopez Tarso ga može komotno opet odigrat, malo stariji, al šta ima veze. rofl smile2

Znači Ana Martin je Crisanta. Kriste. cry

De la Mota je vjerojatno Adrian?

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by FanSte on 27.08.17 20:31

Ja sam od Esmeralde samo zapamtio veče kada je epizoda prekinuta zbog bombardovanja. bomb  roofl

Ali vrteo sam klipove po YT-u, baš je pravi pravcati klasik. Kalderonka tako dobro prenosi tugu kod gledalaca u toj seriji.  naklon aw

Meni je ova scena ubedljivo najjača, istovremeno budi i zlog i saosećajnog FanSte-a što retko koja scena u telenoveli uspe. diablo cry rofl

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1833
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top