EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin tu mirada

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin tu mirada

Post by m. on 29.10.17 13:11

Sve je šareno na slici. Nije loša ideja za preradu stare telenovele Esmeralda iz 1997. godine. Logo je običan, klasičan u odnosu na nove logoe.

Last edited by m. on 29.10.17 13:21; edited 1 time in total

m.
Junior member
Junior member

Poruka : 50

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.10.17 13:19

Inače ovaj galan je pravo otkriće za mene, nisam ga do sada nigde video. *_* *_* *_*

EDIT: vidim da je imao specijalno učešće u LQLVMR, ali se ne sećam lika. lol1

Posting Freak

Poruka : 1861
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.17 13:44

Problem su njene OČI! Kakva je to ZLATNA boja za ESMERALDU

Ona nije ESMERALDA. Ne znam šta si se uhvatio toga. Serija je rimejk Esmeralde ali ovde se ni serija ni glavna junakinja ne zove tako. Dakle, devojka ne mora da ima zelene oči.

Al svakako ne dopada mi se ni logo, ni poster. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Ángel on 29.10.17 14:02

Da li se zove Marina ili Esmeralda ili Sveta Marija, nebitno je. Poenta je ista - slepa, sa velikim zelenim očima. I ako devojka ne mora da ima zelene oči, kako ti kažeš, ZAŠTO su onda uzeli baš takvu?! rofl

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.17 14:17

Prvo Claudia ima više plave nego zelene oči. Nešto izmedju ali su svakako prelepe.

Drugo, logično je da će da izaberu devojku sa svetlim očima. U seriji će se potencirati to njeno slepilo i složićeš se da su svetle oči mnogo lepše za konstantno kadriranje od tamnih.

Treće, ponavljam serija se ne zove Esmeralda. Dakle nije morala da ima svetle oči. Znači kako su oni ovde predstavili priču ne postoji ni jedan ni najmanji razog da devojka mora da ima zelene oči. Tako da zaista ne vidim čemu dizanje frke oko toga. To sa smaragdom je ubačeno u originalu kao sitan detalj kako bi se opravdalo ime serije. A realno priča može da teče najnormalnije i bez toga.

Četvrto, tebi od svega najviše smeta što je ovo rimejk Esmeralde. Ti kad voliš neku staru seriju toliko si opčinjen sa njom da ćeš ovde pljuvati sve što valja i ne valja. Kao da je Esmeralda bila neko nevidjeno prekvalitetno čudo, a Calderonka i Colunga glumci vredni oskara. roll

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Franko on 29.10.17 14:23

Jeste ulovi promo s Carlosom de la Motom, on je ovdje Lucio Malaver i nabili su mu neku masku na lice da izgleda kao Fantom u operi? rofl rofl

La fiscal de hierro - 70/80
Las estrellas - 143/170
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 50/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2192
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Ángel on 29.10.17 16:36

Meni Esmeralda nije ni u TOP 10 najboljih serija, ali je činjenica da je Mejia odradio fenomenalan posao sa tom pričom. Problem je u tome što ovde sve izgleda loše.

I ponavljam, NIJE BITNO kako se glavna zove, zlatne oči jednostavno ne mogu ovde. Posebno što glumica izvorno nema ni najmanju nijansu te boje i ovako samo izgleda još debilnije u celoj priči. rofl

@Franko wrote:Jeste ulovi promo s Carlosom de la Motom, on je ovdje Lucio Malaver i nabili su mu neku masku na lice da izgleda kao Fantom u operi? rofl rofl

Da, još jedan užas u nizu. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 29.10.17 17:05

Istu tu foru sa maskom Fantoma je imao taj lik u onoj brazilskoj verziji iz 2004. Glupost. Skoro sam vrteo skraćenu verziju Esme što je postavljena na forumu, jer se detalja ne sećam. Draga mi je serija, ne izaziva u meni neke preterano nostalgične momente, iako sam je premijerno pratio, ali nije debilana kao neke koje sam godinama kasnije opet skraćeno gledao.
Muzika, incidentali, uopšte ceo taj ambijent mislim da će teško ponoviti. wub Meni je serija imala veću draž dok je Esma bila slepa i dok su bili na imanju. I kasnije je dobra, ali bude previše drugih likova i nekako se razvodeni.

Valjda da će onaj deo sa Malavarom kada on laže Čungu da je on otac Esminog deteta, a ovaj u to poveruje i ostavlja je ( puke ), promeniti u ovoj verziji. “Veruj mi na reč” je moglo da prođe 1997. Danas, teško.

I ova Luz Elena Gonzalez kao Fatima? Sva mi je nekako njanjava i nebitna, nema mi taj stav i pojavu koju je imala Zapata. zvizd

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Ángel on 31.10.17 9:59

PROMO 6

Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.10.17 10:04

Ova glavna je prelepa, međutim pridružuje se klubu Televisinih recitatorki. zvizd

Promosi su u pitanju, ali potencijal se jasno ne vidi. Mi kerida Kalderonka je izmislila glumu za nju kad uporedim isti lik.

Posting Freak

Poruka : 1861
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics