EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

SRB: Novosti

Page 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: SRB: Novosti

Post by Archie on 31.07.17 0:53

I Prva je od DIME kupovala: Perro Amor, Nikitu, Corazon Partido, Dame chocolate. Ne mora da znači. Ali ova arapska je ko stvorena za Prvu. Dok je ova druga za Pink.

Posting Freak

Poruka : 1226

Back to top Go down

Post by lidiya on 31.07.17 10:41

Ova Samra po radnji exito total samo takav. Predlozit cu ja Novoj da kupi smile2

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 571

Back to top Go down

Post by nex on 31.07.17 12:08

kristinkv86 wrote: Mozda budu interesantne, ja vise prema novim produkcijama predrasude nemam. smile

Slažem se sa Kristinom, a i vidim po sinopsisima da ce biti interesantno. Glumci su prelepi, a i malo osvezenje na nasim televizijama aw
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 721

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 31.07.17 14:30

Jaoj, pa je l' se to nex slaze sa mnom? smile Prosto neverovatno. smile
I meni su sinopsisi interesantni, kao i sto mi sve ove serije vuku na nacionalne televizije. smile Ja mislila da su "Cello" i "Samra" isto, kad ono nisu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3391

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 31.07.17 18:17

Ne vidim da su to neke promene.
Pored toliko turaka još nam i ovo fali.
Gde li ide ova zemlja...

~dragana~
Member
Member

Poruka : 458

Back to top Go down

Post by Stef on 31.07.17 21:11

Ne verujem da će ovo na Soapu, a još manje na nacionalnim televizijama.
Ovo će garant na Ženskoj/Family/Dvojci završiti, kao i sve druge nelatino serije.
RTS kupuje od njih, ali sumnjam da bi ovo uzeli.

Prva je od Dime kupila samo Nikitu, i to je prvo na B92 išlo. Telenovele je Fox kupovao.
Ali pošto oni sve i svašta kupuju jer sa Turcima sreće nemaju, možda i završi kod njih.

Mada me ni najmanje ne bi čudilo da su uzeli lokalci jer su već uzimali neke kazahstanske.
I tako su serije kratke pa bi deljenjem epizoda na pola ispalo kao telenovela.

O3 nije turska produkcija. To drže Arapi, u Turskoj su otvorili svoj ogranak.

Serije ko serije, ništa wow, ali deluje da imaju potencijala.
Ova Samra po teaseru deluje da je arapska Gitanas. lol1
Ako se negde pojave ove serije, daću šansu.

U suštini, vidi se da su produkcijski skupe serije, barem me nije blam kad ih vidim za razliku od kojekakvih jeftinih splačina (bilo da dolaze iz Meksika, Turske, Indije, Italije, Tunguzije itd itd).

Orijentofobima bih preporučio da se ne sekiraju nego da se prešaltaju na internet ili kablovske televizije gde neće morati da trpe silovanje serijama sa istoka, ako uopšte znaju. tv

Posting Freak

Poruka : 6594
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.07.17 22:08

Orijentofobima bih preporučio da se ne sekiraju nego da se prešaltaju na internet ili kablovske televizije gde neće morati da trpe silovanje serijama sa istoka, ako uopšte znaju.

Al' je bistar ovaj Stef.  wow Kako se samo do sada nismo setili da tražimo alternative, već smo na silu gledali turcizam? nezna lol1
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1738
Godina : 22

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 31.07.17 23:11

@Stef A ti bi mogao da se prešaltuješ na Mars,Veneru,Jupiter ili van Sunčevog sistema,možda ćeš tamo naći nekog da ga ubedjuješ kako su turske,arapske,libanske serije vrhunac umetnosti.

Šta ti toliko znači da "savetuješ" da se ide na internet kao da mi ne znamo da internet postoji?Ovo je tema šta se prikazuje na televizajama u Srbiji a ne na internetu i odgovaram u skladu sa temom.

To što se meni svidja zapadna i južnoamerička produkcija(naravno,ni to sve nije ekstra kvalitetno,daleko od toga)je moje lično pravo.Kako ti možeš da kažeš da je "orijentalna"produkcija dobra tako i ja mogu da izražavam čudjenje šta se sve opkupljuje za prikazivanje u Srbiji.

I da,ne može mene da "siluje" nikakva "orijentalna" serija.rofl
Radije će mi tv služiti za ukras nego da gledam ono što me ne zanima nimalo.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 458

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.07.17 23:36

~dragana~ wrote: A ti bi mogao da se prešaltuješ na Mars,Veneru,Jupiter ili van Sunčevog sistema,možda ćeš tamo naći nekog da ga ubedjuješ kako su turske,arapske,libanske serije vrhunac umetnosti.

Ma zaboravio bi on van sunčevog sistema na orijent, počeo bi da gleda vanzemaljsku produkciju. lol1 I dedu svog da povede za potpun doživljaj. tv

Posting Freak

Poruka : 1738
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Archie on 31.07.17 23:55

~dragana~ wrote:@Stef A ti bi mogao da se prešaltuješ na Mars,Veneru,Jupiter ili van Sunčevog sistema,možda ćeš tamo naći nekog da ga ubedjuješ kako su turske,arapske,libanske serije vrhunac umetnosti.

Šta ti toliko znači da "savetuješ" da se ide na internet kao da mi ne znamo da internet postoji?Ovo je tema šta se prikazuje na televizajama u Srbiji a ne na internetu i odgovaram u skladu sa temom.

To što se meni svidja zapadna i južnoamerička produkcija(naravno,ni to sve nije ekstra kvalitetno,daleko od toga)je moje lično pravo.Kako ti možeš da kažeš da je "orijentalna"produkcija dobra tako i ja mogu da izražavam čudjenje šta se sve opkupljuje za prikazivanje u Srbiji.

I da,ne može mene da "siluje" nikakva "orijentalna" serija.rofl
Radije će mi tv služiti za ukras nego da gledam ono što me ne zanima nimalo.

Ne znam da li si pročitala da je neki šeik iz UAE platio Vučku da se krene sa emitovanjem arapskih serija. Pored Erdogana i Turske imamo i arape. Nešto čitam da je i Kolinda u pregovoru pa da se hrvatske serje trebaju vratiti kod nas. odlepio odlepio

Ne napadajte čoveka. Pogledali ste trejlere koji nemaju ni delić dela serije u sebi. Ne sudite nečemu što još niste videli. I sam FanSte je gledao neke turske serije. Ne mora da znači da sve što dolazi sa istoka ja loše, a sve sa zapada da je dobro. U SAD imate tonu glupih serija. Isto i u Meksiku. Televisa je u stvaralačkoj krizi. Čak su i kod njih Turci gledani. I sam Telemundo emituje turske serije. Takođe imate i tonu loših turskih serija. Da ne nabrajam sad.

Ništa zvanično nije potvrđeno ko je kupio ove serije. Ovo su samo mišljenja korisnika. Posotji verovatnoća da se emituju i po loklacima.

Posting Freak

Poruka : 1226

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics