EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

SRB: Novosti

Page 103 of 107 Previous  1 ... 53 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107  Next

Go down

Re: SRB: Novosti

Post by Stef on 16.04.18 23:49

Turci se bukvalno kunu u seriju. Eno ona novinarka Medyatave koju mi stalno na Novostima spominjemo, Birsen Altuntaš nonstop hvali seriju, te najbolja serija u poslednjih par godina, te mukemmel dizi itd. rofl

Al stvarno ispadne osveženje kad uzmeš u obzir da su 99% turskih neko ludilo, pucnjave, maltretiranja, zapevanja i kukanja. Jedna obična porodična drama zasnovana na međuljudskim odnosima.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 17.04.18 0:02

Nisam znao. Na neki nacin mi je drago sto je uspela, sto zbog Asli Enver, sto zbog toga jer je drugacija. I ako je dosadna barem meni, neka je uspela.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1414

Back to top Go down

Post by lidiya on 17.04.18 8:46

onaj ko traži pucnjave,maltretiranja, bolnice dernjavu, kuknjavu onda će mu ova serija biti dosadna.

onaj ko traži normalnu seriju u koju se može uživit, poistovjetit s likovima,nešto lagano njemu će serija biti super.

serija uopće nije dosadna, ima radnju i uvijek se nešto odvija no radnja je malo drugačija od serija koje ste navikli. meni je postalo dosadno kad netko doživi prometnu nesreću, kad netko uperi pištolj u nekog, (a već znaš da ga neće ubiti) ili kad nekog otmu (to mi je posebni smor). ova serija nema ništa od tog i dalje je zanimljiva.
Prvih par epizoda je malo i dosadnjikavo, zanimljivo postaje kad Sureya dođe živjet kod njih i kad se pojavi Begum pa cijela ta priča. ima dosta zanimljivih likova u seriji i mislim da je to razlog zašto je ova serija u Turskoj redovno u AB populaciji pri vrhu liste. mama mi prati seriju unaprijed i kaže da su ove nove epizode jako zanimljive.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 756

Back to top Go down

Post by TVman on 17.04.18 14:29

I meni bas fali takva serija lagana, porodicna, opustajuca. Cekam da dodje kod nas u MK na tv-u pa da gledam smile

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 596

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 17.04.18 19:00

Sad idu epizode u Tr koje su mnogo lagane i interesne, gleda se da se blizi kraj
Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 297

Back to top Go down

Post by mar999 on 17.04.18 19:01

Ja ne trazim pucnjave, ubistva itd u serijama. Paramparcad me je zbog toga odbila. Ta nevesta me je odbila jer nema radnje da bih mogao da se uzivim jer jeste sapunasta. Lisce ili Voce na primer nisu imale to ali su bile zanimljive zbog dobrih dijaloga, zato sto je radnja imala tezinu, likovi su kompleksni... Ovo je lagana, sapunasta serija. Ne kazem da je losa, samo dosadna. I ne moze da se uopste poredi sa nekim turskim ranijim koje su standard za ove nove koje se stancuju.

mar999
Member
Member

Poruka : 252

Back to top Go down

Post by lidiya on 17.04.18 23:29

isuse tek sad vidim da su i prvi i drugi promo identično iskopirali od Nove TV. zar su tolko retardirani ti s pinka da ne mogu složit vlastiti promo. zato i je dobar jer ga je Nova radila...

PROMO 1: https://www.youtube.com/watch?v=OTHX31vP4tk
PROMO 2: https://www.youtube.com/watch?v=-ArHCHWjoy4

i ne znam kako smiju u najavi reći da je to najgledanija serija ikada. kod nas takve netočne informacije su čak i kažnjive, zato više u promoima kod nas ni nema toga...

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 17.04.18 23:40

Ja bih pre rekao da su i Pink i Nova dobili najave/trejlere pa su od toga sklepali nešto svoje.
Pink je nešto uzeo od Nove, al nije sve prekopirao.

Ali ovo je još i dobro, neke najave su doslovno prekopirali od Nove. lol1

kod nas takve netočne informacije su čak i kažnjive

Kod nas su mogli da stave u najavu da su vanzemaljci pisali scenario i nikom ništa. mrgreen
Ili da je Vučić lično pisao seriju pa je zato najgledanija. roofl

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by lidiya on 18.04.18 8:26

@Stef wrote:Ja bih pre rekao da su i Pink i Nova dobili najave/trejlere pa su od toga sklepali nešto svoje.
Pink je nešto uzeo od Nove, al nije sve prekopirao.

Ali ovo je još i dobro, neke najave su doslovno prekopirali od Nove. lol1

kod nas takve netočne informacije su čak i kažnjive

Kod nas su mogli da stave u najavu da su vanzemaljci pisali scenario i nikom ništa. mrgreen
Ili da je Vučić lično pisao seriju pa je zato najgledanija. roofl

zapravo je, jer sam stavila krivi link na ovaj prvi promo. tj.bile su 2 verzije promoa prije početka serije-kraća i duža, ovo je duža https://www.youtube.com/watch?v=c5HTDeaSuf8 rofl

znači i prvi i drugi promo su identični. ali baš identični... mislim da su oni dobili neke najave/trailere ali sami su sklepavali scene i sami uzimali ko i inače za svaku najavu. pogledaj kako je u drugim zemljama različit promo... ali to sam već primjetila da Pink i Prva besramno kopiraju. valjda im se sviđaju najave, šta ćeš facepalm

sad vidim da su čak kopirali i onaj naziv serije na kraju što prikažu. facepalm

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 18.04.18 8:34

Ali su zato promenili instrumental. mrgreen

Stef
Posting Freak
Posting Freak