EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

SRB: Novosti

Page 3 of 28 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: SRB: Novosti

Post by Archie on 01.08.17 0:50

Od sledeće nedelje "Zaljubljeni neženja" emitovaće se u novom terminu - radnim danima od 19:15 do 21:15 na Prvoj.

Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1226

Back to top Go down

Post by Stef on 01.08.17 0:51

Taman će i to da potroše brzo. jupi

Posting Freak

Poruka : 6594
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Archie on 01.08.17 0:56

Od četvrtka kreće i druga sezona Sudbine. Taman će do početka sezone sa njom da završe. Pa će tu Neženju da ubace. I nadam se da će imati više pameti za sl izbor serije, njenog termina i marketinga.

Posting Freak

Poruka : 1226

Back to top Go down

Post by Latinac on 01.08.17 15:41

Archie wrote:Od četvrtka kreće i druga sezona Sudbine. Taman će do početka sezone sa njom da završe. Pa će tu Neženju da ubace.

Bolje da im premijerna serija ide po dve epizode umesto reprize neke stare emisije, koja nikog ne zanima. To ne znači da žele da potroše seriju što pre. Pink je neke od najvećih hitova emitovao tokom leta po dve, tri epizode svake večeri.

Ako prebace Neženju sledeća serija može samo da ima još goru gledanost. Ni Paramparčad nije imala bolju prođu u početku, u istom periodu godine, pa je su zadržali u večernjem terminu do kraja.

Sudbina je propala jer nemaju dovoljan broj gledalaca koji bi pratili više od jedne sapunice.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2367

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by teletabis on 01.08.17 15:58

Pa Nezenja je 100 puta bolja serija po meni od Sudbine i trebali su od 1.epizode da krenu u terminu od 19:15-21:15, ljudima su dosadile sapunjare poput  Asi, LjVN,Dile, Sudbine...
teletabis
Junior member
Junior member

Poruka : 107

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.08.17 17:06

Meni, bogami, te sapunjare nisu dosadile, bas su mi super. smile A i to "duze trajanje" slabo znaci, jer se svodi na dva bloka reklama, gledali ste (kao da smo retardirani, pa ne znamo sta smo gledali), i gledacete.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3391

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 01.08.17 19:02

@Archie

Da si dobro pročitao moj post video bi da nisam rekla da je svaka produkcija koja dolazi iz Južne Amerike,zapadna i produkcija na engleskom jeziku ekstra kvaliteta.

Kažeš da će možda da budu emitovane na lokalnim televizijama?To kao nešto menja?Još samo i tu fale,sve ove kojima "bombarduju"sa nacionalnih frekvencija su valjda malo?
A turske serije i ove što su otkupili se verovatno razlikuju kao Beč i Viena.

Priznajem da nisam odgledala nijednu tursku seriju od početka do kraja.Pokušavala sam da pratim Kad lišće pada i Kako vreme prolazi ali kad se sve sabere odgledala sam oko 30% epizoda obe serije.Jednostavno,to nije za mene,ne privlači me,jezik mi je odvratan,to njihovo ponašanje i neka filozofija o životu i porodičnim odnosima je suprotna od svega što ja mislim.
To ti kažem jer ispada da ja turske serije ne gledam tek onako,samo da kontriram vama na forumu jer nemam pametnija posla.rofl
Pogledala sam i pola jedne epizode ovog Neženje.Da gledam takvo kreveljenje i preglumljavanje ne
pada mi na pamet.

Što se Kolinde tiče ona se valjda više razume u čokoladice a za ovo ostalo,u svakoj šali ima i istine,zar ne?:haha:

Samo da nam ne nametnu obrazac ponašanja i neki cilj kao u onoj pesmi Arapske pare.rofl
Postoji neki razlog zašto se to nenormalno pušta na našim televizijama.Ima više opcija ali neću opet da ih pišem.Gledanost svakako nije prvenstveni razlog.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 458

Back to top Go down

Post by helenna27 on 01.08.17 19:12

~dragana~ wrote:

Priznajem da nisam odgledala nijednu tursku seriju od početka do kraja.Pokušavala sam da pratim Kad lišće pada i Kako vreme prolazi ali kad se sve sabere odgledala sam oko 30% epizoda obe serije.Jednostavno,to nije za mene,ne privlači me,jezik mi je odvratan,to njihovo ponašanje i neka filozofija o životu i porodičnim odnosima je suprotna od svega što ja mislim.

Imas turske serije bez tih tema, recimo Hayat yolunda (Put zivota) je skroz moderna, nema mahale, baba, samo mladi i obrazovani ljudi smile2 Mozda bi ti se dopala i Milost.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 839
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 01.08.17 21:45

Pogledaj Medcezir, ona nije losa, moderna je i ako je bila pre nekih 4-5.god.

Milorad93
Member
Member

Poruka : 372
Godina : 23

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 02.08.17 0:06

Ili ask i memnu, trenutno gledam latinoamericku verziju i ibe su wow smile2

latinofan17
Member
Member