EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

SRB: Novosti

Page 52 of 107 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 79 ... 107  Next

Go down

Re: SRB: Novosti

Post by mar999 on 20.12.17 0:24

10% sera solidan rezultat i nije neka ogromna razlika u odnosu na Zavet. Sam si sebe pokopao tim podacima, bolje da si se pravio da ih nemas rofl

mar999
Member
Member

Poruka : 252

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.12.17 0:30

Ma i da je 2% tebi bi to bilo solidno u tvom univerzumu. Ja ni u jednom trenutku nisam rekao da je razlika velika, govorio sam isključivo o poziciji na listi gledanosti. Mani me šera kad moraš pedeset puta da češljaš listu da bi na njoj spazio Majku. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3060
Godina : 28

Back to top Go down

Post by mar999 on 20.12.17 0:37

Netacno. Pa vidis da sam zato i pitao da mi kazes koji je ser da bih onda znao da li je flop ili ne. S obzirom da je dnevna gledanost prve pa i manja od 10% i da zavet ima 15% gledanost je cak i bolja nego sto sam ocekivao. (A garantujem da si izabrao dane gde je majka najslabije gledana i da je imala i svetlije dane da se krece i ona do 15% ali nebitno i da nije tako). Sve u svemu nema sanse sa neko ko logicno razmislja moze da kaze da je Zavet exito sa 15% a Majka flop sa 10%.

mar999
Member
Member

Poruka : 252

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.12.17 0:46

Evo baš sam otvarao sve dane od početka Majke da bih izabrao one kad je bila najslabija. aplauz Kakvih 15%, ma ide ona i do 50% šera u svojim najboljim danima. Jede za doručak i Zavet i Porodično blago i Slagalicu. naklon naklon naklon Najgledaniji program u Srbiji ikada. *_*

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Archie on 20.12.17 0:50

Možeš li da vidiš gledanost za Istine i laži i Čista ljubav?

Posting Freak

Poruka : 1586

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.12.17 0:56

U četvrtak Istine i laži na 4. mestu najgledanijih programa sa 19.47% šera, a Čista ljubav na 35, shr 8.69%.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Archie on 20.12.17 1:04

Hvala. Trenutno razvaljuju. Da je Prva pametna pa da ih ostavi i tokom praznika. Inače tolko o tome da su turske sad mega isplative za emitovanje ko ranije, jer od sledeće nedelje imamo samo 4 turske na nacionalnim kanalima (Beni Affet, Kiralik Ask, Elif i Coban Yildizi). Evo i Pink od februara kreće da emituje onu dnevnu seriju koju radi Radoš Bajić. Ali ako Anne nije uspela da preotme gledanost Pinku jedina koja ostaje, ali sa malim šansama je Kosem.

Posting Freak

Poruka : 1586

Back to top Go down

Post by Stef on 20.12.17 1:08

Evo i Pink od februara kreće da emituje onu dnevnu seriju koju radi Radoš Bajić.

Šta, bre? huh Kakva sad dnevna serija? stars

Izgleda da je došlo vreme za smenu, kako onomad turske zamenile latino, tako sad domaće sapunjare smenjuju turske. rofl

Inače izgleda da je danas (ili završava sutra, ne znam) Aşk yeniden završila na Pink 2.
Prošle srede su bili tu negde pri kraju pretposlednjeg boluma. nezna

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.12.17 1:14

Pa ja odavno drvim da je Turcima gledanost prilično opala. Inače, šta je sa onom nesrećnom Bahar? To nekad puste nekad ne ili kako? facepalm

Pink će Bajića u udarni termin, to je ovo što im sad zauzima Zavet. Znači Bajić će u 20 verovatno, Elif u 19 i nešto kao i sad, ubaciće još jednu tursku možda u 17 i to je to. shock Mada ja stvarno kontam da im je za 17 isplativije da uzmu nešto Televisino.  lol1

Stef, Radoš Bajić piše scenario za seriju koja će ići na Pinku:

Kako su čelni ljudi TV Pink s ponosom najavili, od februara, 2018. godine, počeće sa emitovanjem nova serija, pod nazivom "Šifra Despot", koja predstavlja ambiciozan televizijski projekat, autora i scenariste Radoša Bajića, tvorca najpopularnijeg igranog serijskog programa.

Od 20. septembra, kada je počelo snimanje, ekipa producentske kuće "Contrast Studios", počela je sa realizcojom ovog zahtevnog projekta, a sada, po prvi put, Radoš govori o seriji za koju veruje da će imati veliku gledanost.

"Prvi put govorim za medije o projektu "Šifra Despot", koji će se od februara emitovati na TV Pink. Gospodin Željko Mitrović i ja se već dugo dogovaramo oko saradnje, i sada su se konačno stekli uslovi za to. Ovaj projekat je značajan, jer "Contrast Studios", kao osvedočen producent igranog serijskog programa na našim prostorima, prvi put radi seriju koju će emitovati TV Pink. To je jedna velika stvar, značajno je i za nas, kao ekipu, ali i za gledaoce ", rekao je na samom početku istakuti autor i dodao: "Veliko mi je zadovoljstvo i radost, i profesionalno sam veoma motivisan, da za TV Pink napravim najbolju mogući serijski program. Takođe, očekujem veliku gledanost."

Bajić ne krije da je serija "Šifra Despot" jedan veoma zahtevan projekat, drugačiji od svega na čemu je do sada radio.

"Radimo jedan projekat koji do sada nije rađen na našem tržištu. Moram da priznam da ovakav tip serije nikad nisam radio. Ovo nije ni sitkom, ni telenovela - ovo je jedna ozbiljna TV serija, svaka epizoda će trajati do 40 minuta i ovo je serija koja će se emitovati iz dana u dan. Ovo je forma dnevne serije i to je za mene, kao autora, bila posebna motivacija. Ovakva serija se mora raditi na drugačiji način, drugačije se pisati, realizovati, i mi se trudimo da jedan novi proizvod, po kome ćmo biti prepoznatljivi na tržištu", rekao je Radoš.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 20.12.17 1:20

Ja koliko vidim, Bahar ne ide uopšte.
Stoji im na txt da će u pola 6 pa je do pola 6 sklone iz programa i stoji Zadruga. rofl

Mislim da već 2 nedelje ne ide.
Šta misle sa njom, nemam predstavu, a ni oni verovatno ne znaju.
Možda su je na Soap već završili. lol1

I ne verujem da će Bajić u 20. Pre u 21 da se bori sa Prvinom domaćom.
Lakše im je da se bore sa Prvinom nego sa RTS-ovom, tu bitku da dobiju ne mogu. lol1

A i Zavet će još par nedelja i fajront. Možda krene Vatanım sensin umesto nje. nezna
Verovatno bude ovako:

19 Elif
20 VS (ili neka druga turska)
21 Bajić

Šifra Despot facepalm Naravno da nije telenovela nego sapunjara. rofl rofl rofl
I to će opet da bude neki jad, čemer i beda tipa Selo gori. puke puke puke

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down