EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La hija prodiga

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La hija prodiga

Post by Miloš92 on 06.10.17 1:13

I ja sam hteo. Ne znam šta im bi da ovo rade. Baš će neko da kupuje njihove serije. roll

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.10.17 14:57

Jel gledao neko? Ima epizoda, kači Azteca na svoj sajt i yt, kako ovu tako i "Tres familias". Valjda će biti tako i u buduće. Ne znam što se onda gube sa "Las malcriadas".

Ja ću kasnije da odgledam pa ostavljam komentar.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 24.10.17 15:41

Da, postavili su prvu epizodu na svom yt kanalu, tako da će možda i biti epizoda za download. Sad, da li će postaviti samo prve epizode i onda stati, ko zna. Ne znam zašto bi samo onu Las Malcriadas izostavili, kad već penju i tu Tres familias.

Odgledao 1. epizoda. Zbrzana, ali možda i bude zanimljivo. Glavna mi je za sad baš bezvezna. Na početku epizode ona radi kao konobarica i vidi naslov u novinama da se Pamela Montejo udaje za glavnog. Priča telefonom sa nekim i stiče se utisak da želi da laže sve njih da je ona nestala ćerka Alicia. Kasnije se pojavljuje na proslavi veridbe Pamele i glavnog, otac je vidi i ona se onesvesti. On ne želi da radi DNK analizu, dok majka želi, jer je smatra lažljivicom. Kasnije urade analizu i vide da Aliciji fali bubreg. Ona se opet se kasnije čuje sa nekim kao da je sve to deo nekog plana. Alicia i Pamela su inače dvojajčane bliznakinje. Geithner i Camacho su dobri, Marti je podnošljiva, glavna bezvezna za sad, glavni je imao 3 rečenice, dok ostali nisu ni preternao došli do izražaja.

Verujem da haos tek sledi. Rezultat DNK-a, povratak osuđivane dadilje, polubrat iz prvog braka koji je u lošim odnosima sa njima, rat sestara oko glavnog, ona tetka što je prodefilovala u par scena, vidi se da i ona mulja nešto. Sigurno da svako ima neku tajnu. Volim priče gde je jedna porodica u centru i onda ceo cirkus oko nje. Šta će ovde ispasti, ko zna.

Pogledao bih bar 10 epizoda ako ovi slepci sa Aztece nastave sa postavljanjem, da steknem utisak. CET me je smorila i batalio sam je. Moglo bi ovo da uskoči umesto nje.

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Sava on 26.10.17 1:41

I krenulo je proganjanja glavne u samoj kući. Taj momenat baca na LFDAL/LCDAL. Opet imamo brata koji je ekspert za kompjutere, opet neko iz kuće preti i ostavlja preteće poruke glavnoj. Opet imamo zlostavljeno dete u školi od onog polubrata, koji se zove Arturo, kao nesuđeni najstariji brat koji je bio planiran za LFDAL.

I rezultati DNK analize pokazali da je Camila u stvari Alicia. Ne bih voleo da na kraju ispadne neka glupost da je ona tipa u dosluhu sa tim doktorom i da su lažirani rezultati ili tako nešto. Ne dopada mi se što sav ovaj cirkus oko Alicije, izgleda mi neprirodno. A tek glupost sa dadiljom. Ne može se neko optužiti za ubistvo ako se telo nikad nije pojavilo. Na osnovu čega su je zatvorili? Isto je bilo i u debilnoj Santi diabli kad je onaj nesretnik za navodni pokušaj silovanja dobio neku skandaloznu kaznu.

U ovoj epizodi je ubačen momenat gatare kada je majka u prošlosti išla da pita da li joj je ćerka živa, a ova odgovara da je mrtva. Isto je bilo i u LCDAL sa Ignacijom, gde je autor otvoreno davao naznake da će do kraja serije umreti. Možda to i ne ispadne ovde, ali ko zna. Reciklaža mu nije strana.

Čini mi se da se Geithner ubucila. Oblače je stalno u neke široke haljine i skoro uvek joj samo gornji deo tela prikazuju. Pojavila se i Quijano. Ona je majka ovog brata iz prvog braka. Marti mi je zapravo dobra. Baš nekako ide uz ovakav lik. Pamela bar za sad i nije negativka.

Na kraju epizode je pisalo "Basado el la obra literaria La hija progida, distribuida por Telemundo International". Nisam baš siguran šta im to znači. Je l' Chascas i dalje ugovorom vezan za Telemundo? I zašto bi oni bili distributori njegovog dela?

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.10.17 2:10

Na kraju epizode je pisalo "Basado el la obra literaria La hija progida, distribuida por Telemundo International". Nisam baš siguran šta im to znači. Je l' Chascas i dalje ugovorom vezan za Telemundo? I zašto bi oni bili distributori njegovog dela?

Ja još nisam stigao da odgledam ovo. U gužvi sam juče i danas.

Video sam to za Telemundo. Ja mislim da je to ona serija koju je Chascas napisao za Telemundo a oni je nikada nisu snimali. Izjavljivao je pre godinu-dve da Telemundo ima kod sebe jednu njegovu kompletno napisanu seriju ali nikako da krenu sa snimanjem. Čak ih je nešto prozivao po tviteru da je to nepoštovanje njegovog rada. Nešto u tom fazonu. Verovatno je sada Azteca, odnosno Joshua otkupio, ali su prava na neki način ipak Telemundova.

Marti mi je zapravo dobra. Baš nekako ide uz ovakav lik. Pamela bar za sad i nije negativka.

Marti je dobra glumica. Žena posto nije za glavne uloge.

Što se tiče tog recikliranja i nekih neboloza. Pa to je Chascas. smile2 Ja nabedjenije stvorenje od njega nisam video a čovek je poprilično neinformisan. On je ubedjen da je svaka njegova serija savršenstvo bez mane.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.17 2:09

Odgledao svih 5 epizoda.

Za sada jako gledljivo. Ima misterije, samo neke pretnje, ucene...

Da se razumemo počelo je kao žešća debilana. Znači koja je logika da se tek tako pojavi neka devojka koja kaže da je izgubljena ćerka i oni je odmah prime u kuću i ako još nisu gotovi rezultati. Niti zovu policiju, ništa.

Chascas je smakao već tri lika za 5 epizoda. Doktor, Beatriz i vračara. Očekivao sam da će Beatriz veći cirkus da pravi.

Nadam se nekom logičnom objašnjenju. Ovo bi morala biti prava Alicia jer kako bi se drugačije sećala svega.

Na koga sumnjam? Meni je za sada Rohelio najsumnjiviji. Previše je lako prhvatio njeno pojavljivanje. Deluje kao previše namazan čovek da bi to tek tako prihvatio. I još je ubačeno ovo sa lošom reputacijom klinike gde je radjen DNK. Ali šta ima Rohelio od toga da ovu poturi kao Aliciu? I na sve to ponavljam tu su njena sećanja.

Inače Burr mi je ovde baš nešto nikakva. Bila je mnogo bolja u "Senori Acero" i "Preseguidos". Ne znam što ovu ulogu nisu dali Melisi Bareri, bila bi mnogo bolja opcija. Ne znam šta je ovima u Azteci sa davanjem glavnih uloga nepozantim/manje poznatim glumicama.

Čini mi se da se Geithner ubucila.

I ja bih rekao. Vidi joj se i po rukama.

Marti mi je za sada najbolja. Baš joj je nekako legla uloga.

Ono što me najviše brine. Chascas je na svom instagramu još odavno okačio sliku kada je stavio FIN na poslednju epizodu. Tu se može videti deo poslednje scene. Ni malo mi se ne svidja to što sam pročitao jer ukazuje da bi moglo da se završi baš kao debilana.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 29.10.17 18:47

Ma da li su smakli dadilju? naklon A baš sam mislio da će ona biti jedan od bitnijih likova. Jedino ako ovo nije neki njen trik. Biće glupo ako Camila ne bude Alicia upravo zbog njenih sećanja. A i ovo sa DNK aferom i firmom koja je napravila nekoliko grešaka je suludo, ali ajde. Daje mogućnost da nisu ista osoba uprkos rezultatima. Ni mene ne bi iznenadilo da Rogelio ima udela u njenom nestanku. Onaj Buquet je toliko ljigav i grozan. Savšen za onakav lik. Tomas Rebelde isti kao i u toj seriji. Zarobljen u vremenu, a ima preko 30.

Ako se sećaš, napiši ili postavi tu sliku u vezi kraja. Bolje da se ne iznenadim debilanama kasnije. ninja

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.17 19:19

I ja sam se iznenadio za dadilju. Mada bilo mi je sumnjivo što je glumi ova neka nebtnjakovićka. smile

Mrzi me sad da listam njegov instagram i tražim sliku. Ako tebe ne mrzi to je okačio negde u junu 2016. Evo ti pod spojler:

Spoiler:
Piše nešto u fazonu. Vidimo samu Alicu nasred ulice. Vidimo okolinu, kuće. Alicia je sve dalje, sve je manja. A u pozadini odzvanja Ko sam ja? Ko sam ja? FIN.

Odatle saam ja izveo zaključak da bi mogao kraj biti otvoren u smislu da ni ona sama na kraju ne sazna ko je zapravo.

U svakom slučaju za sada mi je interesantnije od SD.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 04.11.17 20:19

Odgledao 9, fali mi još ova zadnja. Nije loše, gledljivo je.

Dosta tema je nabacano, pa treba sve da se zahukta. Kidnapovanje glavne, gubljenje i prekidi pamćenja glavne, maltretiranje onog deteta u školi, pa trgovanje organima, pa sada i ona sestra od glavnog što se dopisuje sa nekim nepoznatim, pa njen brat što je kleptoman i još onaj porodični partner koji je upleten u maloletničku prostituciju...

Glavna mi je malo bolja nego na početku. Marti se nešto slabo pojavljuje. Eto, ispostavilo se da su Arturo i dadilja bili u Akapulku takođe. I izgleda da su tetka i onaj njen takođe bili u Akapulku. I dadilja je živa naravno, ono je samo bila nameštaljka. Sada se opet spanđala sa Arturom.

Entrada je ok.

Za sada su čisto ok. Dosta brzo ide radnja, što nije loše.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.11.17 3:37

Odgledao svih 10 epizoda. Da je zanimljivo jeste. Da je previše konfuzno jeste. To me i brine jer mislim da Chascas nije u stanju da sve ovo objasni na logičan način.

Ovo gubljenje Alice i budjenje gde ne zna kako je dospela tu gde jeste. Na sve to onaj je slika sa nožem u rukama. Osećam da će od toga ispasti da se neki od likova sprda sa njom, tipa Pamela.

Ovo sa Federicom mi je glupo. Znači on je pedofil, deo maloletničke prostitucije. Za to je uhvaćen i bio je u zatvoru. I sada nakon svega je gospodin čovek koji je deo jedne velike kompanije. I niko iz njegovog okruženja ne zna za to. Ili se prave da ne znaju? hmm Meni jedino što pada na pamet je da će Chascas u svom stilu negde na polovini pokazati pravu Rohelievu stranu. Tipa ispostaviće se da je on vodja te organizacije koja se bave maloletničkom prostitucijom i trgovinom organima, da je on upoznat sa svim ovim vezanim za Federica. I da je na nekin način neko mu se osvetio i uradio Aliciji to što je uradio. To jedino objašnjava što je on tek tako prihvatio povratak Alicie.

Al opet tu je momenat onih njenih razgovora pre nego što se ponovo pojavila pred porodicom. I debilni momenat da se ona vratila tako što je osetila u sebi da su Montejovi njena porodica. To će biti baš glupo ako ostane tako.

Ona sestra od glavnog kapiram da se dopisuje sa Federicom i da će postti deo prostitucije.

Uglavnom drže pažnju. Imaće samo 80 epizoda što je dobro.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics