EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La hija prodiga

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: La hija prodiga

Post by Sava on 07.11.17 23:02

Serija je cirkus od početka. 11 epizoda, a ne zna se šta se sve izdešavalo. lol1 Sad i ovaj beg iz prostibula. Pa i ubijena ona terapeutkinja... Dopada mi se što slabo ima one Salvadorove porodice, ne dave mnogo sa njima. Glavni akcenat je na Montejovima. Svi bitni likovi su bili u Akapulku te noći: Rogelio, Isabel, Pamela, Federico, Beatriz i njen otac, Arturo, Matilde, Virginia, Delia i Antonio. Sad se pomenula i neka njihova tutora Nora. Ne verujem da su u pitanju Arturo, Virginia i Matilde, kao ni Beatriz ni njen otac. Neko od Montejovih je sigurno.

Malo sam guglao. Ona Alicijana tetka Delia je u realnosti tašta Brandonu Penicheu. Njena ćerka je udata za njega. Nikada je nisam ni video ni čuo do ove serije. Lepa žena.

Posting Freak

Poruka : 1970

Back to top Go down

Post by Sava on 12.11.17 2:48

Ok su i dalje i sve mislim da će na kraju ispati da glavna nije Alicia. Isto je bilo u El regreso de Lucas, koja ima donekle sličnu priču. Baš su ga zapetljali sa svim haosom oko nje. Sad se pojavio i onaj Beto koji ju je navodno držao kao robinju.

Samo mi je krivo što je Pamela skroz sporedan lik, a baš je obećavala na početku. I dadilja za sada samo mlati praznu slamu. Tomas RBD i Blas su se pojavili na kastingu za onu Televisinu Hijas de la luna, pa ne znam da li su pri kraju snimanja ili njihovi likovi ranije odlaze.

Inače, Camacho se baš ofucao. Skoro sam naleteo na neke klipove iz Abismo de pasion, gde izgleda mnogo mlađe i svežije, a ta serija nije bila tako davno. Dok je npr. Quijano ista kao i uvek, mada ona može da se zahvali botoksu.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 6:11

Ovo se sve više zapetljava. Bukvalno samo nabacuje neke dogadjaje a nikako bar nešto da se objasni.

Burr je baš loša. Mnogo mi kvari utisak. Gde god da sam je gledao bila je bolja nego ovde. Mada i lik je da kažemo komplikovan. Koliko god serija bila cirkuzantsko smeće, njen lik jeste kompleksan. A Burr je slaba glumica da bi se šaltala sa emocije na emociju, što je ovde potrebno.

Ima tu gluposti u Chascasovom stilu. Tipa pojavljivanje ovog Halcona u zatvoru. On joj je rekao da je krivac u kući. Znači ako idemo logikom da govori sitinu onda su to Rogelio, Isabel ili Pamela. Ne znam meni je Rogelio od starta najsumnjiviji.

Samo mi je krivo što je Pamela skroz sporedan lik, a baš je obećavala na početku.

Da, nekako je baš po strani. Mada kapram da će imati svojih 5 minuta, jer po svemu sudeći nju je Federico silovao kao klinku. Ne verujem ja baš u Federiicovu priču.

I dadilja za sada samo mlati praznu slamu

Ja se iznenadio da je ona glumila originalnu Catalinu u kolumbijskoj "Sin tetas no hay paraiso".

Malo sam guglao. Ona Alicijana tetka Delia je u realnosti tašta Brandonu Penicheu. Njena ćerka je udata za njega. Nikada je nisam ni video ni čuo do ove serije. Lepa žena.

Gledao sam je ja u dosta serija. "Verano de amor", "Zacatillo", "Ni contigo ni sin ti", "Laa tempestad". U VDA glumi majku Brandona.  smile Bila je ranije još lepša, kada sam je ovde video baš sam pomoslio kako je propala i ostarila.

Tomas RBD i Blas su se pojavili na kastingu za onu Televisinu Hijas de la luna, pa ne znam da li su pri kraju snimanja ili njihovi likovi ranije odlaze.

Završili su pre neki dan sa snimanjem. Nema ovo puno epizoda, samo 80. A snimaju još od juna i ako je tek početkom septembra zvanično objavljeno da snimaju.

Ok su i dalje i sve mislim da će na kraju ispati da glavna nije Alicia

Odakle onda sećanja. Evo sad se setila kada je kao klinku Halcon vukao da joj izvade bubreg. Ne znam meni stalno u glavi ona scena što je Chascas okačio na instagramu. Neće valjda zaista tako da završi.

Meni je pre neki dan na pamet pao i Nelson. O njemu se baš malo zna. Kako je ona završila kod njega? Ko je uopšte on? Možda i on ima neke veze sa celom pričom. Još ga glumi Fernando Lujan.

A tu je i sam naziv. Po Bibliji hijo prodigo je dete koje je buntovno, koje svojom voljom odlazi od kuće a onda se godinama kasnije pokajano vraća kod roditelja.

Uglavnom baš su gledljivi. Realno gledano ima milion mana. Pisano skroz u Chascasovom stilu, kao da nema nikakav plan, već piše dan za danom šta mu padne na pamet. Kao i debilana SD, samo je ovo za sada dosta zanimljivije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Sava on 14.11.17 19:42

Samo da ne ispadne da umišlja ona sećanja, ali valjda neće. Bilo bi baš debilno da ona nije Alicia. Ali sa onom dnk analizom sa početka su ostavili mogućnost da je intrusa. Baš me zanima šta će biti sada kada se onaj Beto vratio. Očigledno da ju je držao zarobljenu i da je u zarobljeništvu rodila dete. Sad, kako li je pobegla, videćemo. I veoma moguće da Nelson nešto mulja. Pominjanje njhove prve dadilje, pa onda ova žena koja se pojavila koja ju registrovala u sirotištu...

Chascasovim serija se može mnogo toga prigovoriti, ali su bar zabavne, stalno je neki cirkus i uvek je napeto. I dalje mi je LFDAL njegova najbolja priča. LCDAL gledljiva, Marea brave (hteo sam da pogledam i čileanski original, ali ima postavljeno samo prvih 5 epizoda) se baš slabo sećam, ali u ono vreme mi je bila ok, SD je besmislena treš debilana. Mada je i ona Dama i radnik delovala pristojno. Bacio bih pogled i na ove njegove ranije čileanske, ali nigde nema linkova.

Ovi su za sada skroz ok, iako da, dosta toga je samo nabacano. Videh na instagramu glavnog da su završili snimanja početkom novembra. Taman, više od 80 epki ni ne treba.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 16.11.17 23:40

Ovi su baš dobro zahuktali. Sad cela ova priča sa sirotištem, požarom, oštećena fotografije nje kad je bila mala sa nepoznatom osobom (baca na pocepanu sliku braće iz LFDAL/LCDAL), pa i ta drugarica iz sirotišta koje se glavna ne seća sigurno će se pojaviti kad tad...

Samo je jasno da sigurno Arturo, žena i majka nemaju veze sa otmicom jer najviše na njih bacaju sumnju.

Drže pažnju.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 22.11.17 1:04

Danas je bilo par jačih scena koje su mi se zapravo dopale. Prva je bila kada Arturo fizički nasrće na Aliciju i tada mi je Burr prvi put bila dobra kada je onako zaurlala na njega. A druga scena je svađa Delije i Isabel, kada je ova savetuje da ne usvaja dete, pa se obe raskokodaču.  popcorn A i kada se Pamela i Beto posvađaju kada joj on prizna da je zlostavljao Aliciju.  

Chascas je pre par dana na Facebook liveu komentarisao seriju zajedno sa publikom. Između ostalog je rekao da će lik Nelsona biti itekako važan za dalji tok priče, da je bio oduševljen kada je čuo da će ga Fernando Lujan igrati. Pohvalio je Burr i Marti i rekao je da je 19. epizodu, koja je emitovana pre par dana i koju je komentarisao, napisao februara 2016 (pisalo je Tercera version). Oduševljen je i kućom gde žive Nelson, Alicia i Carlitos. Mada, on pomenu Pamelu kao villanu, a ona za sada nema v od villane.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.11.17 1:23

Ne znam šta će ispasti na kraju ali su zanimljivi.

Sad se pojavio i taj Aguila real. To je neko od glavnih likova.  Ne bi me iznenadilo da je Nelson. Ja sam već pričao o tome da mi je on jako sumnjiv. A i ne veurjem da bi Lujan prihvatio neku bezveznu ulogu a za sada to jeste. Poznato je da mi je i Rogelio sumnjiv od starta ali kada je Halcon pričao telefonom, Rogelio je u tom trenutku razgovarao sa nekim drugim likom. Al opet mora neko i iz porodice biti umešan u sve to.

Prva je bila kada Arturo fizički nasrće na Aliciju i tada mi je Burr prvi put bila dobra kada je onako zaurlala na njega

Popravila se u odnosu na početak ali i dalje mi je slaba. Bila mi je bolja u Senori Acero nego ovde.

Delia mi je super lik.  smile

Mogu reći da su mi Pamela i Beto iznenadjenje. Da li on to pravi par od njih dvoje?  hmm Što je najjače baš su mi simpa zajedno.

Mada, on pomenu Pamelu kao villanu, a ona za sada nema v od villane.

Njemu je i Ines (ako se tako zvala Duque u SD) bila odličan lik. Stalno je najavljivao neko iznenadjenje za nju, svi smo očekivali da se ona samo folira. A na kraju je bila i ostala debilna glupača od početka do kraja.

rekao je da je 19. epizodu, koja je emitovana pre par dana i koju je komentarisao, napisao februara 2016

Pa da. Koliko sam ja ukačio na njegovom instagrami pisao je od oktobra 2015 do juna 2016.

Mene je sramota da udjem na njegov twitter. Ne prestaje da trubi o nekom exitu. Ne znam kako ga nije blam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics