EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 91 of 98 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 94 ... 98  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 14.04.18 17:36

Pa baš su se na vreme setili, to je trebalo da se preseče još u februaru kad su svi počeli da napuštaju projekat a ne da prave dodatni cirkus na svoju štetu.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 14.04.18 17:39

E pa jbg, mislili su da ce im biti hit. I realno ne mogu da ih krivim, pocela je gore od Yasak Elme koja je imala manju promociju, niti je pokazala potencijal u 2.nedelji sa jos vecom promocijom(ne mislim 4+ ali da pokaze nesto) vec izgubi od svega cak i Arkine reprize. rofl

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1414

Back to top Go down

Post by Stef on 14.04.18 17:45

Pa ona je prošle nedelje pokazala 3,66%, skoro 4. Pastelova #2 premijera. To je kao da su nakon 2 boluma rekli da prekidaju OHB koja je prošla otprilike isto u prva 2 boluma kao i BMO.

Repriza preko 2% u sve 3 kategorije. Ja ne znam šta su oni hteli da im serija pokaže u danu kad je svim serijama pala gledanost.

A baš nađe sa Arkom da je porediš. Ajde da si rekao repriza Payitahta ili tako neke slabije serije nego Arka koja je cele sezone prva.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 14.04.18 23:11

Gde ste to procitali za BMO?

latinofan17
Member
Member

Poruka : 458

Back to top Go down

Post by Stef on 14.04.18 23:14

Prva je prenela Birsen Altuntaş, novinarka Medyatave pa onda i ostali.
Žena uglavnom iznosi proverene informacije.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marijana on 14.04.18 23:21

Šteta za seriju. Mogli su joj dati šansu makar do 10. epizoda, a oni odmah ukinu posle 3. epke. Kako mi idu na živce. facepalm

P.S. danas sam dobila odgovor od Movtexa za BMO i oni su mi odgovorili da neće jer kažu serija ima slabu gledanost i da će je ukinuti. sad

Nego šta je sa Sebahat Kumaš? Ja sam ranije čula da je napustila seriju Deniz zbog nove serije Servet, a tu glavnu igra Muge iz OHB. Ništa mi nije jasno tu. zbun
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1107

Back to top Go down

Post by Stef on 14.04.18 23:34

Isparila. mrgreen Odbila je ulogu u Servet pa je Bahar umesto nje uskočila.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 14.04.18 23:43

@Stef wrote:Pa ona je prošle nedelje pokazala 3,66%, skoro 4. Pastelova #2 premijera. To je kao da su nakon 2 boluma rekli da prekidaju OHB koja je prošla otprilike isto u prva 2 boluma kao i BMO.

Repriza preko 2% u sve 3 kategorije. Ja ne znam šta su oni hteli da im serija pokaže u danu kad je svim serijama pala gledanost.

A baš nađe sa Arkom da je porediš. Ajde da si rekao repriza Payitahta ili tako neke slabije serije nego Arka koja je cele sezone prva.

Ma zna i FOX to, ali boli njih uvo za rejting reprize(jer im je bitan primetime pre toga), ili to da je ona 2.najgledanija premijera Pastela.

Samo kazem za AS. Cinjenica je da su ljudi pre odabrali da gledaju neku reprizu U PRIMETIME, pre nego novu epku neceg drugog.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1414

Back to top Go down

Post by Stef on 15.04.18 0:00

Pa ako im je repriza u kasnim večernjim satima gledana skoro kao premijera, to bi valjda trebalo da im znači nešto, u ovom slučaju da serija ima potencijala i da ih je sjebao praznik.

A i repriza nije išla u 5 ujutru pa da im ne znači nego u PT2.

Ako su već odlučili da sarađuju sa Pastelom i donose ovakve ishitrene odluke, trebalo bi da se informišu o tome kako su im kretale serije. Mislim ono, Deniz je krenula oko 4%, a tek za OHB da ne pričamo. A obe išle kod njih.

Ja ne kažem da je Arka bila manje gledana od BMO. Samo kažem da je logično da serija koja je uvek prva ima ovako gledanu reprizu jer takvu gledanost i svaka druga serija ima kad puste reprizu. A i posle te Arke je išao praznični program na Kanalu D.

Logično je da će anadolske babe pre da gledaju neki praznični program na takav dan nego nenormalnu sapunjaru ala BMO.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 15.04.18 1:11

Al me zanima kad ce pasti ova AS, vec koliko sezone ima i mislim da je dosta, pravi druge serije neuspesne
Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 297

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 91 of 98 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 94 ... 98  Next

Back to top