EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El rostro de Analía

View previous topic View next topic Go down

El rostro de Analía

Post by Nikola94 on 21.09.17 22:16

EL ROSTRO DE ANALÍA
(ANALI)

Telemundo Studios Miami, 2008-2009.
Broj epizoda: 178

Marijana Montijel je uspešna mlada žena, koja upravlja avio-kompanijom „Anđeli“, osnovanom od strane njenog oca. Veoma je sposobna i mudra kada je posao u pitanju, ali u privatnom životu stvari stoje potpuno drugačije, budući da nije znala da zaštiti ono do čega joj je najviše stalo: svoj brak.

Zaljubila se u zgodnog arhitektu Danijela Montijela čim ga je upoznala. Sa njim je proživela strasnu romansu, čiji rezultat je bila Adrijana, beba koju nijedno od njih dvoje nije očekivalo, a njeno rođenje bilo je dovoljan razlog za venčanje.

Par je u početku bio vrlo srećan u braku, Marijana je stekla potpuno poverenje u svog muža i pomogla mu da se profesionalno usavrši unutar firme, ali on je napredak u karijeri iskoristio kako bi se vratio svom samačkom životu. Ovo je obradovalo Marijaninu lepu i seksi rođaku Saru, zavidnu i ljubomornu ženu koja je uvek želela da bude u centru pažnje. Danijel se pretvorio u hir - način da dokaže Marijani da može da joj uzme ono što najviše voli, to je bilo iskušenje koje je preraslo u opsesiju, dok najzad nije uspela da se uvuče u njegov krevet i postane mu ljubavnica.

Imati Danijela kraj sebe za Saru je bila savršena strategija, koja će je dovesti na čelo Marijanine kompanije. Iza pelepog izgleda krije se žena bez skrupula, koja u želji da ima novac i moć stupa u savez sa mafijašem Rikijem Montanom, a ime Marijanine kompanije koristi za pranje novca. Kako njena ambicija nema granica, Sara shvata da je Marijana samo smetnja na putu do cilja i odlučuje da je ukloni, uz Rikijevu pomoć.

Montana ovu misiju poverava Analiji Monkadi, svojoj ljubavnici kojoj više ne veruje - ona mora da ubije Marijanu i tako mu dokaže svoju odanost. Devojka se oseća obaveznom da prihvati ono što Riki zahteva od nje, želeći da obriše svaki trag koji vodi ka njenom pravom životu - ona je policajka uvučena u Rikijevu organizaciju kako bi ga uhapsila i osvetila smrt svog bivšeg dečka, a krije se pod identitetom striptizete sa policijskim dosijeom - navodno je bivši član bande, optuživana je za trgovinu drogom i za pokušaje ubistva.

Tog dana Marijana otkriva da joj je suprug neveran i u napadu bola i ludila napušta zabavu povodom godišnjice braka, ne sluteći da će se naći oči u oči sa smrću - Analija ulazi u njen auto, kako bi je navodno ubila, ali Marijanino stanje dovodi do toga da obe budu žrtve nesreće u kojoj će ubica izgubiti život.

Svi veruju da je Marijana mrtva, ali doktor Armando Rivera pronalazi je spaljenu i odlučuje da joj rekonstruiše lice pomoću najnovije tehnologije. Međutim, on nalazi Analijinu fotografiju na mestu nesreće i po njoj devojci rekonstuiše lice, ne znajući da je ta devojka zapravo Marijana. Tako joj Rivera poklanja drugu priliku za život, osudivši je da nosi Analijino lice i živi pod njenim identitetom.

Nakon nekog vremena, Marijana i dalje ne uspeva da povrati pamćenje, a doktor, ne znajući da je Analija tajni agent, pokušava da sakrije od devojke njen pravi identitet i ne dozvoljava joj da izlazi iz kuće. Jednog dana beži iz kuće, i vođena instinktom, spašava devojčicu koja se davi u moru, ne znajući da joj je sudbina spremila iznenađenje i ponovo je spojila sa mužem i ćerkom.

Tako počinje priča puna ljubavi, strasti i akcije - u Ani se budi ista ona ljubav zbog koje je u prošlosti poludela za Danijelom, dok on očaran njenim pogledom u njoj vidi novu priliku za ljubav. Dva stranca koja se zaljubljuju jedno u drugo. Marijana se vraća u vilu Montijelovih kao dadilja svoje ćerke, ali kriminalni dosije prave „Analije“ ne dozvoljava joj da bude srećna. Sa licem nepoznate žene dobila je i novi život i nalazi se rastrzana između opasnosti, smrti i ljubavi.

Uloge:
Elizabeth Gutiérrez Ana Lucía "Analía" Moncada / Mariana Andrade Rodríguez de Montiel
Martín Karpan Daniel Montiel
Maritza Rodríguez Sara Andrade
Gaby Espino Mariana Andrade de Montiel / Ana Lucía "Analía" Moncada
Gabriel Porras Ricardo "Ricky" Montana
Karla Monroig Isabel Martínez
Ximena Duque Camila Moncada
Zully Montero Carmen Rodríguez de Andrade
Alejandra Lazcano Leticia Covarrubias
Andrea Martínez Adriana Salazar de Montiel
Grettell Valdez Carolina Covarrubias
Elluz Peraza Olga Palacios
Flavio Caballero Capitán Nelson Lares
Flor Núñez Agustina Moncada
Alba Roversi Angelina Infante de Covarrubias
Daniel Lugo Dr. Armando Rivera
Chela Arias Yoya
Daniela Nieves Adriana Montiel
Fabiola Campomanes Melissa Covarrubias de Infante
Germán Barrios Ernesto Andrade
Jorge Consejo Roberto
Andrés García Jr. Padre Benito
José Guillermo Cortines Mauricio Montiel
Pedro Moreno Cristobal Colón
Álvaro Ruiz Nieves
Gustavo Franco René Solás
Víctor Corona Alfonso Romero "Chino"
Ana Gabriela Barboza Vicky
Zuleyka Andrade Cecilia Salas
Roxana Peña Margarita
Carlos Garín Capitán Delgado
Michelle Jones Lupe
Alba Raquel Barros Dionisia Valdéz
Evelyn Santos Marlene
Alejandro Chabán Miguel Andrade Palacios
Angie Russian Jazmín
Manolo Coego Celestino "El gordo" Camacho
William Colmenares Detective Brown
Miriam Henríquez Pamela Duarte
Guadalupe Hernandes Asunta
Alcira Gil Antonia Valdéz
Raúl Izaguirre Aguirre
Ezequiel Montalt Gino
Jacqueline Márquez Chanicua Johnson Duarte-Westfalia

Trejler:

Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 77

Back to top Go down

Re: El rostro de Analía

Post by gagi92 on 22.09.17 1:32

Obozavao sam ovu seriju, od prve do poslednje scene ne trepcuci sam je gledao koliko je bila dobra. Cak sam ponekad gledao i premijeru, a i reprizu sutradan.
gagi92
Member
Member

Poruka : 268
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 22.09.17 2:19

Pretjerali su u nekim stvarima, ali praznog hoda je jako malo i od početka do kraja serija drži pažnju. Također, ovo je jedna od serija gdje su mi sporedni likovi (Cristobal i Camila wub)  bili zanimljiviji za pratiti od glavnih.
Nikola94
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.09.17 4:39

Jedan od najdražih cirkusa, sa omiljenom mi villanom, Karmen La Griega. aw diablo

Posting Freak

Poruka : 1738
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.09.17 5:38

Meni je ova serija pun pogodak od početka do kraja. wub Pravi SF cirkus. Obožavao sam da je gledam i premotavao sam je do besvesti. Eli i Marica su mi ovde bile odlične, a najviše sam voleo Saru i Analiju. Ta često spominjana La Griega mi je išla na živce.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3925
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 22.09.17 13:14

Bila mi je super serija, naravno bilo je tu i nevidjenih gluposti i razvlačenja ali sve u svemu dalo se pratiti. Ideja serije je odlicna, mislim da bi bilo jos bolje da je bilo manje epizoda npr.120 ali dobro. Najveca zamjerka mi je Daniel Montjel, lik koji mi je bio odvratan od pocetka do kraja. Mislim da je bilo neiskoristenog potencijala u vezi Rikija Montane i prave Analije.

Member

Poruka : 367

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 22.09.17 16:58

Elizabeth nije neka glumica, ali mi je ovdje bila ok. Jasno se mogla vidjeti razlika između plahe Ane/Mariane i temperamentne Analije.

Slažem se da je neiskorištenog potencijala bilo. Na primjer, očekivao sam puno veći konflikt između Sare, Carmen i Mariane na kraju kad se otkrilo da je zapravo živa. Jedino (kratkotrajno) suočavanje njih 3 smo dobili u predzadnjoj epizodi i to je bilo to.
Nikola94
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 23.09.17 1:09

Entrada s odličnom pjesmom Doble Vida thumbup

Nikola94
Junior member
Junior member