EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Malparida

View previous topic View next topic Go down

Malparida

Post by Sasha on 20.07.11 8:49

MALPARIDA

POL-KA | 2010-2011
Broj epizoda : 175

Pre dvadeset godina, Lorenco Uribi otkrio je pravu ljubav prema Mariji. Lorenco je bio bogat, oženjen i imao je sina Lautara, dok je Maria bila siromašna i imala je kćerku Renatu. Uprkos velikoj ljubavi, Lorenco je odlučio prekinuti tu vezu i vratiti se svojoj ženi i sinu.

Sa druge strane Marijina majka, Gracija, želi udati svoju kćerku za bogataša, ali njeni planovi se menjaju kada Maria počini samoubistvo.

Godine prolaze, a Lorenco nikada ne saznaje da je Maria rodila sina. Priča počinje mnogo godina kasnije kada se Renata odluči osvetiti Lorencu. Ona se zapošljava u njegovoj kancelariji, pokušava ga zavesti i nakon toga napustiti. Ali kao prepreka u njenom planu pojaviće se Lautaro, ni manje ni više, nego sin čoveka kojeg toliko mrzi i koji će osvojiti njeno srce.

Uloge:

Juana Viale - Renata
Gonzalo Heredia - Lautaro
Raúl Taibo - Lorenzo
Luciano Castro - Lucas
Carina Zampini - Martina
Selva Alemán - Gracia
Alejandro Muller - Lino
Patricia Viggiano - Nina
Fabiana García Lago - Esmeralda
Esteban Pérez Villano - Hernán
Mónica Villa - Olga
Mónica Galán - Marcia
Brenda Gandini - Bárbara
Gastón Grande - Moro
Gabriela Sari - Vanesa
Gerardo Chendo - Marcelo
Roberto Monzo - Abel
Lucio Rogatti - Germán
Luciana Lifschitz - Esther
Mariano Argento - Hugo
Mónica Cabrera - Mabel
Joaquin Wang - Manuel
Marina Belatti - Noelia
Umbra Colombo - Maria
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1876

Back to top Go down

Re: Malparida

Post by Sasha on 20.07.11 20:02

Stigao sam sa gledanjem do 31 epizode ...

A sada da vidite šta je komentar smile2 i i opis likova .. rofl facepalm

- Gumica Juana Viale (Renata) je prelepa i baš je na pravi način iznela ulogu .... kako samo dobro glumi hladnu i proračunatu osobu,... ne libi se ničega i po svaku cenu hoće da se osveti Lorencu, (zbog toga što se njena majka obesila, zbog njega) .... do sada je počinila 2 ubistva zbun .... Ninu (Lorencova zena), je ubila, tako što nije htela da joj pomogne da ne padne sa gradjevine, jer je ova saznala sve o njoj,..... a detektiva (kojeg je Nina angažovala), koknula ga je, jer je imao dokaz da je ona odgovorna za Nininu smrt

Spoiler:

A sada se sprema da počini i 3 ubistvo , jer sinovac (policajac je) od ovog detektiva istražuje smrt svog strica ... Lukas je slučajno spasao Renatu, i mnogo mu se svidela (njihove scene seksa su jupi ) , ali sad polako sumlja da je ona imala neke veze sa smrćom njegovog strica ... tako da su mu dani odbrojani mrgreen

- A sad malo o Renatinom životu .... Zivi sa babom Gracijom i sestrom Emeraldom (nije joj prava sestra, osvojena je ).. i ima brata Manuela, koji je u psihijatrijskoj klinici... Zadala je sebi cilj da uništi Lorenca, tako što će ga zavesti (a posle najverovatnije i ubiti) ... uspeva da se zaposli kod njega u firmi, i polako Lorenco se zaljubljuje u nju... ali kao i u svakoj seriji , nije sve tako jednostavno, ...tu upoznaje i Lautara (Lorencovog sina), koji joj se upočetku predstavio kao da je šofer.... Najveći problem oko njene osvete joj zadaje njena baba , koja po svaku cenu hoće da odalji unuku od Lorenca ( a baba je kao i u vecini serija , vračara i videla (a slepa je) budućnost, koja Renati donosi smrt smile2)
- Gracija (baba).. je nekada terala svoju ćerku da se po svaku cenu uda za nekog bogataša, i pošto joj je ćerka obesila, oseća krivicu zbog toga .... pa sada pokušava da zaštiti unuku od te osvete i "sigurne" smrti kako kaže ona... Opasna je , voli da bude sve po njenom, i svi je se plaše osim naravno Renate,...Jadnu Esmeraldu muči, a najjača mi je bila:
Esmeralda:"Znaš li ko su moji roditelji?" a
Gracija joj odgovara "Znaš da je bila avionska nesreća 19-- (ne znam koju godinu je rekla)"..
Emeralda: "Da znam ,...jel su moji roditelji bili u tom avionu.."
Gracija na to : "Koliko sam mogla da saznam tvoji roditelji nisu imali nikakve veze sa tom avionskom nesrećom "
rofl rofl rofl
A to što je slepa koristi kao oruzije za manipulaciju ....

- Lorenco je do ušiju zaljubljen u Renatu, tako da joj slepo veruje ...

- Lautaru se Renata mnogo svidela (i zaljubio se u nju), činio je sve da bi joj to i dokazao , ali ona nije odustala od svog zacrtanog cilja,.... saznavši da je Renata "zaljubljena" u njegovog oca, on čini sve da joj zagorča zivot..... A nakon smrti njegove majke...(prošla su tri meseca, on bio na put i vratio se), saznaje da je Renata sada devojka njegovog oca , i tek sad počinju igre mačke i miša između njih dvoje, pokušava na sve načine da otkrije Renatu, da ima ljubavnika (Lukas, policajac) ali mu nikako ne uspeva.. Renata kao i uvek , iz bilo kakve naizgled bezizlazne situacije po nju , izlazi kao pobednica, ..i ovaj otvoreni "rat" izmedju njih dvoje mi se mnogo sviđa

- I za sad, to je to plez: ,
- A da sam i ja pomalo vidovit, vaša reakcija na ovo pročitano će biti
Spoiler:
facepalm
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 09.08.11 17:11

Stigao sam do 50 epizode:

- Renata koknula i Lukasa ... Ako bi morao da umrem voleo bi da i meni bude takva smrt smile2 pop Posle dobrog seksa, dok su još u krevetu Lukas uzima lisice i stavlja Renati na ruku , govoreći joj da zna da je ona ubila Ninu i njegovog strica ... Renata tom prilikom iz kose vadi nekakav štapic .. nemam pojma kako se to zove smile2 i pravo u srce ..
Spoiler:

Evo i slike kako se Nine rešila:
Spoiler:

- Serija mi je i dalje super ... Renata rešila da prekine sa osvetom, i raskinula sa Lorencom.... ali zato Lautaro je i dalje juri (i ako se oženio), i u ovim epizodama on i Renata su zajedno, on treba da ostavi ženu, ali nikako da joj kaže ..
Pojavio se novi lik u seriji izvesna Lara Balpadosi, .. ona je Lorencova konkurencija .. I pokušava da smuva Lorenca da bi došla do njegove firme .. Koliko vidim po Wikipediji ona ce biti sledeća Renatina žrtva blink

- Esmeralda je na korak da sazna ko joj je majka (majka joj je sluškinja koja radi u Lorencovoj kući )

Lautaro i Renata su baš simpa par , što bi se reklo ima hemije wub

Iz ovog videa možete videti jednu od zanimljivih scena sa Lautarom i Renatom .. Oni se dovatili u njegovoj kancelariji a njegov otac (Lorenco) naišao .. kako je samo Renata pala sa stola 0:23 min lol2 lol2
Spoiler:

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 09.08.11 17:16

Ja sam pogledao prvih 10 epizoda i odustao. Juana Viale mi je grrrrrrrozna. Uvijek jedna te ista faca, ko robot.
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2017
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sasha on 09.08.11 17:21

Po meni takav lik i treba da je ... Msm ona ima isu facu i kad je srećna i kad se nađe u gadnoj nevolji ... tako da mi baš odgovara ...
A radnja mi se najviše sviđa što nije tipična sapunjara od serije gde glavna junakinja isplače more suza, ova nije zaplakala nijednom , a još je postala i serijski ubica smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 13.11.12 23:53

Laki me muzickom numerom podseti na ovu seriju .. mozda i nastavim sa gledanjem

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 14.11.12 0:18

Slučajno je KM player pustio malparidu. rofl
Hm, i ja bih ovo da gledam. Ali gde ću više?! Opet imam milion planova odlepio

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.11.12 0:24

I ja bih ovo da gledam, al trenutno teško, pošto gledam milion serija. smile A i ne znam gde imaju da se nadju normalne epizode-

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics