EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pecados ajenos

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Pecados ajenos

Post by FanSte on 02.10.17 1:28

Pa čekaj, šta će meni dodatna obaveza u životu da izguglam ako se desi da nešto ne razumem?  nezna Gledanje serija treba da bude uživanje, a ako naučiš neku novu reč ili frazu, super. I ne čekam ja prevod, ne moram po svaku cenu da odgledam ni ovo, ni bilo šta drugo. Hvala televiziji i internetu što su mi do sada omogućili da odgledam sve i svašta, a i ubuduće će. smile2

Posting Freak

Poruka : 1861
Godina : 22

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 02.10.17 10:27

@Stefy wrote:Pa zavisi kako gledaš na to, ja se nisam tako osetio, možda zato što volim da gledam dosta filmova koji imaju umetnički pristup gde se u toku filma smenjuju scene iz realnosti i snova ili imaginacije određenih likova, a da to gledaocu nije primetno i jasno da razgraniči. Nije ovo na tom nivou, ali sama činjenica da je telenovela iskoristila tako nešto je meni fascinantno iako je to ovde odrađeno na baš očigledan način. Bilo bi mnogo bolje da su u toku serije davali neprimetne naznake da se radi o snu, pa da gledaoci na kraju te naznake shvate kao tragove za ono što se zapravo događalo.

A i s jedne strane, iako možda scenaristima to nije bila namera i nema veze s vezom, svi likovi u seriji se ponašaju i više nego bizarno, kao da su u nekom snu. rofl

Pogledaj ako imaš vremena recimo film “Mulholland Dr.”, pa ti možda bude jasnije šta hoću da kažem.
Meni se na primer jako svidja film Abre los ojos.Znam da se mnogima ne dopada nimalo ali meni se dopada.Ali u tom filmu je jasno da je nešto san a nešto stvarnost samo je pitanje šta.Kraj može da ima nekoliko varijanti,na gledaocu je da odluči kakvo značenje ima kraj i šta se od toga dešavalo a šta ne.
Što se tiče ove serije nakon završetka sam pomislila da autori nisu znali kako da završe seriju i da su zbog toga stavili takav kraj.Možda nisam u pravu,možda je to ideja bila od početka ali ništa na to nije ukazivalo tako da i dalje mi je verovatnije da su se iznenada odlučili za takav kraj.
Kako god,kraj je takav,nekom se svidja a nekom ne,ali dok je trajala serija bilo je zabavno pratiti je.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by Stefy on 02.10.17 14:42

Ja nemam utisak da nisu znali kako jer je u tom snu sve praktično bilo završeno. Da nisu znali šta će, ostalo bi nešto nedorečeno, ovako je onaj Inesin beg iz zatvora i pucanje u Nataliju odrađen s namerom da bi se ona probudila. Da su hteli da završe, Ines je komotno mogla da ostane u zatvoru i ovi ostali svi da budu srećni.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 04.10.17 4:39

120 - 123/167

Radnja se malo usporila ovih epizoda, ali je zato 123. epizoda sve to nadoknadila s dobrim cliffhangerom.

Bilo mi je smiješno kad je Ines ošamarila Elenu da vidi je li se stvarno promijenila kako govori. smile2 Ines ne vjeruje u Boga ni u zagrobni život, Elenine priče je ne zanimaju jer joj je draže biti zlica. smile2

Pijani Rogelio zajahao stolicu rofl Još kad je rekao da Agata sve više liči na kokoš kad mu je ova rekla da nema šanse da se preseli iz vile u apartman koji liči na kokošinjac. smile2 Agata ne odustaje o borbe za tvrtku, čak se htjela udružiti s Natalijom ali je ova lagano otpilila.

Natalia platila Tini da drogiraju Ines na isti način na koji su nju drogirali u zatvoru. Njen lik se najviše promijenio zajedno s Elenom. U početku je Natalia samo prijetila samo neprijateljima a sada s riječi prelazi na djela. Zanimljiva je ova njezina osvetnička faza i volio bih da malo duže potraje da se villanama napokon zatrese njihov svijet.

Antonio umro od srčanog udara i sad se poteže pitanje nasljedstva. Monica prijeti Rosy da će je razbaštiniti ukoliko nastavi vezu sa Saulom. Povijest se ponavlja, majka i kćer se opet prepiru zbog jednog muškarca. Nekako mislim da će ipak promijeniti svoje mišljenje o njemu jer se dogodila otmica Rosynog sina koju je isplanirao njen muž a Saul bi mogao spasiti stvar.

Inesin USB stick dospio kod Freddyja i sad ovaj znao za Manuelovo ubojstvo surprise Baš me zanima što će dalje biti s tim stickom jer neće tako lako dospjeti u ruke policije.

Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 118

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics