EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El despacho

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El despacho

Post by -MILOS- on 31.10.17 21:17

Ja sam skoro naisao na informaciju da Ana navodno snima novu seriju za Telemundo.

Отель Элеон 01/42+
Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3529

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.10.17 21:19

Ja mislim da ovde niko jos uvek nije zvanicno potvrdjen. I njihovi novinari ne znaju sta pisu. Jedan dan potvrdjuju Anu kao glavnu, drugi dan isti taj novinar pise da nece biti deo serije, treci dan Geraldine i tako u krug. Uglavno Ana jeste bila na razgovoru sa Castrom, postoji snimak, gde je rekla da nije sigurna da li ce moci da bude deo serije jer uskoro krece sa snimanjem filma.

I koliko sam ja skapirao i ovde imaju dva glavna para. Tako da kapiram da Geraldine spominju za jednu, Anu za drugu.

I da Ana se spominje i za Selenu.

U svakom slucaju ne ocekuje nista od ovoga. Castro napravi smor od sapunjare a ne od ozbiljne price.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 31.10.17 22:55

I ja ovo preskacem, pogotovo sto sam Kastru toliko puta dala sansu. Promosi super uvek, jos te i navuku da gledas telenovelu, pocetne epizode ok, medjutim, kako serija odmice, tako se pretvara u jedno veliko nista. Jos kad pomislim da ce bilo Ana, bilo Heraldine, biti glavne, momentalno bezim od ovoga, ne mogu da trpim ni jednu, ni drugu. facepalm Prvu zato sto se uobrazila, posle nekoliko snimljenih telenovela, i pomislila da je uhvatila Boga za bradu, a druga je imala lepih uloga u "Telemundu" (meni omiljena u "Viktoriji"), al' mi je oduvek bila sva nekako nebitna i iritantna, a nije to zato sto nije lepotica, jednostavno mi je odbojna. Sepedu sam, nekako, prerasla, a i dosta sam ga gledala, pa mi ni on vise nije interesantan. 'Ajde da ovde igra neko od glumaca i glumica koje posebno volim, pa i da se potrudim, ovako- nema sanse.
Inace, meni je Kastrova najbolja telenovela "Pueblo chico infierno grande", pa idu "Rubi", "Teresa", "La que no podia amar", koju sam bas, ali bas volela, i gde je, po mom misljenju, Ana Brenda Kontreras odigrala najbolji lik ikada. Obozavam i "Corona de lagrimas", ovo ostalo mi je totalno nespojivo sa Kastrom, pogubi se covek u radu nacisto. Kad i ako bude radio drugi deo "Corone", gledam, ovo mi se, kazem, apsolutno ne da da pratim.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 07.11.17 22:16

David Zepeda je sam na Instagramu potvrdio da će biti u novoj seriji J.A.Castra.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 639

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 10.11.17 21:26

Ana Brenda je glavna.

Ona što se zna obući...

Gil je glavni negativac.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.11.17 21:28

I sad će promosi da razvale, a serija krš. smile2

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.11.17 17:04

I vratila se Ana onome što je pljuvala. Pokušala u SAD-u. Pokušala u Španiji. Nigde nije prošla. smile2 Gde je sad priča o tome kako ne želi da snima rimejkove već isključivo originalne priče?

Koliko sam čitao biće i Geraldine Bazan (valjda kao bivša žena Zepede), onda Azela Robinson, Altair Jarabo, Pablo Valentin...

Uglavnom ne očekujem od ovoga baš ništa. Priča mi deluje skroz bezveze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 11.11.17 17:18

Dok ja ne znam cak ni kakva je prica, ali mi je dovoljno sto Kastro ovo radi, i sto je Ana Brenda Kontreras glavna, pa da mi se ovo ne gleda. Inace, obozavam te sto pocnu da pljuju ono sto im je stvorilo ime i prezime, i prepoznatljivost kod publike, i sto misle da su Bogomdane posle nekoliko snimljenih telenovela, od kojih su vecina bile uspesne, to stoji - pa uzlete i padnu, a sasvim su prosecne glumice, sto je slucaj sa Anom Brendom.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by jasanty on 11.11.17 18:47

Ja ovo sigurno necu gledati, ne zelim da mi upropaste original. Ne mogu da vidim Davida Zepedu u ulozi koju je imao Lusiano D Alessandro, ne ide nikako. rofl

Ko da zameni moje omiljene kriminalce Rodriga Candamila ili Ivana Lopeza. smile2 No me joda.

Ili uloge koje su igrali Jorge Enrique Abello, Sebastian Martinez, Geraldine Zivic, Laura Londono, Helena Mallarino, Mabel Moreno, Carolina Acevedo... Que calamidad.

Preporuka za sve koji bi ovo gledali, bolje odgledajte original, Kastro ce od ove serije napraviti smor iako to La Ley Del Corazon nije.

jasanty
New member
New member

Poruka : 10

Back to top Go down

Post by tae on 12.11.17 8:42

Što će stvarno Zepeda imat Lucianovu ulogu? Tako krasan lik, a tako gadan glumac, nisu mogli goreg izabrat.

Member

Poruka : 330

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics