EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por amar sin ley

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Por amar sin ley

Post by jasanty on 13.02.18 9:55

Vec na osnovu prve epizode mogu samo da kazem da je ovo bleda, bas bleda kopija La ley del corazon. Izbacili su najzanimljiviju scenu upoznavanja glavnih likova, pa onda ovaj upad policije u crkvu ne moze da pridje originalu. facepalm

Ostajem pri stavu da necu da mi kvare original i da je necu gledati, ali sam morala da isprebacujem prvu epizodu. Uporedite samo prvu epizodu sa originalom, sve ce vam biti jasno.

jasanty
New member
New member

Poruka : 46

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.02.18 21:22

Odgledao 1. epizodu...
Ne mogu da verujem da nije bilo dosadno! I ne mogu da verujem koliko Gil bolje izgleda od Zepede. A o glumi da i ne govorim. rofl
Ana je baš slatkica, ali joj fali držanja i klase. Kad je izašla iz venčanice i krenula u crkvu prošla je pored Zepede kao da ide u šoping centar ili gym.

Scena u crkvi je PREPREPREOČAJ!!!! Ja ne znam KO je i GDE našao ona 2 imbecilna policajca koja su došla da hapse?! Generalno je preimbecilna cela radnja/priča da policija upada u crkvu na sred venčanja da hapsi mladoženju, ali sa onakvom glumom i histerijom policajaca je potpuno negledljiva. facepalm

Moderator

Poruka : 8512

Back to top Go down

Post by jasanty on 13.02.18 21:36

Meksikanci krive Salvadora Garcinija za ove scene u crkvi. smile2 Najvise negativnih komentara ima bas za to i to sa razlogom.

Sve je to mnogo lepse i uverljivije izgledalo u originalu.

jasanty
New member
New member

Back to top Go down

Post by Franko on 13.02.18 21:59

Taman i ja naletio na tu scenu iz crkve na jutubu i to mi je zapravo bila najveća zamjerka - ti policajci su se toliko derali i radili caras&bocas da sam se pitao jesu li ispali iz škole glume RCTV-a. facepalm rofl

Apocalipse - 59/150
Belaventura - 15/138
Tempo de amar - 110/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2285
Godina : 30

Back to top Go down

Post by tae on 13.02.18 23:11

Ovo je užas, gledajte original. Luciano d'Alessandro je fenomenalan tamo, ovaj Zepeda je očaj. Ovdje preskočili prvi susret, samim time ni susret (drugi) pred crkvom nije imao nikakvog smisla, tamo je već kemija frcala u prvoj epizodi, ovdje nula bodova. Fuj..
tae
Member
Member

Poruka : 348

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.02.18 9:53

I ne mogu da verujem koliko Gil bolje izgleda od Zepede.

Daj, šta je tu začuđujuće i novo? lolsign Meni je Gil oduvek bio jebozovan. wub lol1

Ja malo izvrteo, ok je, ništa vau. Ana Brenda... aw aw aw

Scena u crkvi zaista krindž ogromnih razmera. puke

Posting Freak

Poruka : 1951
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.02.18 3:24

Odgledao i ja prve dve epizode. Koji je ovo ogromni korak unazad u odnosu CET. U svakom pogledu. Prosto da ne poveruješ da su Giselle i Castro imali verovanto sličan budžet. Ma koliko bila dosadnjikava CET je za ovo novelon.

Ne zna se šta je gore ovde. Da li gluma (Garcini vrišti u svakoj sceni), dal prebedne scenografije, koja beda i karton. Kod Giselle si se bukvalno za 80% scenografija pitao da li je uopšte scenografija ili snimaju u pravim kućama. A vala ni priča za sada nije ništa posebno. Pa kakva je to savremena i moderna priča, gde u prvoj epizodi ubaciju kliše venčanja i prevarene glavne junakinje, koja pola grada obilazi uplakana i u venčanici. facepalm Prava super drama. A tek ono snimanje kamerom iz ruke, koje je gurao i u PYP. Preočajno loše odradjeno. Bukvalno produkcija, gluma i scenografje na nivou "La rosa de Guadalupe". Rekao sam to odmah posle trailera. Ovaj Castro podhitno da uzme neku villagonistu i da je radi Ximena. Njih dvoje su jedino tu dobri.

Jedno mi se izdvojila Geraldine Bazan. Valjda što u privatnom životi preživljava razvod, pa to baš ubedljivo prenosi publici.

Zepeda preočajan.

Ana ok. Ispada ja nju nešto hejtujem. Ja se to više sprdam sa FanSteom. smile2 Šta više bila mi je skroz gotivna u LQNPA i pisao sam to tada. Imala je nestvstvarnu hemiju sa Salinasom. Ali onda se pojavi Susy i u zajendičkim scenama obriše pod sa njom. Ali onda se utripovala da je previše bitna i počela da me nervira. Nju je uvek vadila hemija sa partnerima, sa Zepedom za sada ništa posebno, mada nisu ni imali nešto protora. Eto bila je ok u poslednjoj sceni druge epizode. Al uvek sam tvrdio da devojka nema izgled za glavne uloge. Bukvalno je za najbolju drugaricu, tipa nešto Aurora u Teresi. Ovde se na sve još malo i ubucila.

Daću im fore dve nedelje, da se malo razvoju ostale priče i likovi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11149

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.02.18 10:44

@Miloš92 wrote:Zepeda preočajan.

Nikad gori nije bio! Mislim, on je standardno uvek loš, ali ovde je gori nego u Sortilegiu.
Ona scena kad izlazi sa Anom u venčanici dok im ljudi viču felisidades ono njegovo dizanje rukom i vikanje grasija rofl rofl rofl isuse... rofl rofl rofl

Šta znam, nije mi toliko loše, jer se u poređenju sa Castrovim ranijim serija nešto dešava. rofl Produkcijski neću porediti sa CET, ali su mi mnogo zanimljiviji u odnosu na njih. zvizd

Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel Yesterday at 14:14

Posle dve nedelje moram reći da nisu loši, drže pažnju i nije dosadno. Da su super serie i super drama nisu, ali isto tako nisu dosadni i bedni kao što je Castro bio poslednjih milion godina.

Gluma je tanka, ali to me ne čudi jer treba uzeti u obzir i glavne glumce i Garcinija koji ne zna ništa normalno ni da napravi. Ja ne mogu da verujem da tom čoveku neko može da poveri mesto direktora scene. Taj veze sa životom nema. facepalm

Lepo izgledaju, dobro su sređeni, kao da puno košta rofl ali postoje 4 uloge koje su totalni promašaj! Prvenstveno u odabiru glumaca koji nisu zaslužili ni mesto suflera u dečijem pozorištu:

1) Jose Maria Torre kao wanna be zavodnik i veliki jebač?! U kom univerzumu? Sa metar i šumska jagoda visinom i onim dečijim izrazom lica. puke
2) Manel Balbi, takođe užas, u svakom smislu, i vizuelnom i glumačkom.
3) Ilithya Manzanilla koja je iritantna i preočajna glumica još od LQLVMR kad sam je prvi put video. Ima takvu paćeničku ulogu i facu da mi digne pritisak svaki put kad je vidim u kadru.
4) Eva Cedeno koja može da igra samo služavke. I ništa više. Bolje da su ovu njenu ulogu dali Marthi Juliji. Mada se i Martha srozala na niske grane...

U svakom slučaju, mnogo je bolje nego što sam očekivao, ako ovako nastave neće biti problem ispratiti svih 80 epizoda koliko planiraju. cool

Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty Yesterday at 14:48

Da li je bila scena u kojoj Azela Robinson odlazi na groblje sa prijateljicama, gde njih 3-4 iskopavaju les, kako bi se jedna od njih oprostila od bivseg? Samo me to interesuje, ili su i tu scenu izbacili.

jasanty
New member
New member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top