EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por amar sin ley

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Por amar sin ley

Post by Miloš92 on 24.03.18 22:06

Meni je samo žao što su onako sjebali kraj zbog te druge sezone koje na kraju neće ni biti. Mogli su dodati još 20 epizoda i napraviti dobru priču sa onim dogadjajima koje su ostavili otvorene. Tipa Joe izdajnik, Morgana udata za onog dedu... A serija ko serija bila mi je dobra. Medju boljima u poslednje vreme.

Ni MMTF ne bi trebalo da ima seriju. Jeste serija bila dobra, lepo upakovana, držali su pažnju. Al čemu druga sezona? I još će da ubace onog seljaka Pancha Lopeza. facepalm

I najgore od svih novosti je to što je ovaj Wills najavio povratak starih dugačkih serija. facepalm

Vidim ja da ćemo svi mi kukati za Ocampo na toj poziciji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11300

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.03.18 22:13

Nema ništa od te dužine bez rejtinga. rofl

Moderator

Poruka : 8595

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.03.18 22:34

Bilo je toliko fracasa koji su imali 150 epizoda. Samo da se ne ponovi to Mehijino vreme.

Kod Ocampo bar toga nije bilo. Skratila je Nacali i njenu jeftinu sapunjaru zbog loše gledanosti. Za vreme njene "vladavine" nije bilo onoga, producent nije spreman daćemo mu još dva mesec za kasting a fracaso ćemo da produžimo za 40 epizoda. Nacali fracasirala, Sada ekspresno pripremio STM.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.04.18 18:48

Napraviše oni cirkus sa ovim poslednjim slučajevima.

Gosti u prethodnim epizodama su bili Danna Garcia, Jose Ron, Laura Carmine, Adal Ramones. Zanimljiv slučaj ali generalno cela ta ekipa je katastrofalno glumila. Koja vika, dreka i preglumljavanje. facepalm

Al kad pomisliš da ne može gore pojavi se Zepeda. Mene je bilo sramota njegove glume u ovim scenama nakon Joelove smrti. Užas.

I počinje malo da mi smeta što bukvalno dobijaju svaki slučaj. Čini celu priču nerealnim.

Ali zanimljivi su. Drže pažnju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.04.18 19:00

@Miloš92 wrote:Al kad pomisliš da ne može gore pojavi se Zepeda. Mene je bilo sramota njegove glume u  ovim scenama nakon Joelove smrti. Užas.

Jaoooo, to je bio urnebes rofl rofl rofl ja sam oduševljen  Gilom. Definitivno najveće iznenađenje - gluma, lik, izgled. Odličan je. Nikad nije bio ovako dobar kao sad.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.04.18 20:10

I meni su Ana i Gil bolji par. Imali su njih dvoje hemije i u LQNPA.

Ajde što su Zepeda i Ana da kažemo promašeni za svoje likove, sami likovi su najdosadniji i najgori od svih. Svi sporedni su bolji i zanimljiviji. Aj da izbacimo Perdigon i njenog sina. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.04.18 20:24

Perdigon i sina motam. I onu nesrećnocu iz LQLVMR. Koliko mi ta žena ide na nerve!!!

Meni nisu promašeni, posebno ne Ana. Zepeda je imao slična izdanja, samo je toliko loš glumac da me svaki put iznenadi. Jedino nemaju hemije. A to je najvažnije. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.04.18 21:23

Meni Ana baš nije za ovaj lik. Za ovakav lik treba neka mnogo prefinjenija i sa više klase. Geraldin Bazan koja nije sad neka vauuu lepotica, kada stane pored nje, Ana izgleda kao njena služavka. Fali joj klasa, držanje. Još je oblače stalno u neka odela a na njoj stoje bukvalno kao na ofingeru. I da ne skočite odmah sa Maite. Mislim da ni ona nije za ovaj lik. rofl
Zepeda je priča za sebe. Čovek je iz serije u seriju sve gori. Iskreno voleo bih da u budućnosti radi sa Giselle i Moralesom. Čisto da vidim šta bi uradili sa njim. I Soto je bio neki Zepeda level, pa se od YNCELH znatno popravio.

Al kao što sam već rekao, nevezano za Zepedu i Anu, sami likovi su mi dosadni. Altair ima mnogo bolji/realniji/savremeniji lik od Ane. Na primer. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.04.18 21:33

Ana, u poređenju sa Maite, ima bar nekakvu eleganciju i držanje. I kad je ovde srede izgleda kao ženska sa stilom.

Maite kao manekenka u TDA je jedan od najvećih failova u Televisi IKADA. Maite i full sređena sa šminkom i haljinama nemam ništa wow. Nije ni Brenda sad Viktorijin anđeo, ali je daleko bolja riba kad se sredi od Maite.

Sređena Ana Brenda je nešto kao Dejana Erić, ima malo nekog vajba, nešto se dešava, okreću se za njom, a sređena Maite kao Aleksandra Bursać, lepuškasta na oko i ništa dalje, kao kuvana noga, slatka i umiljata bez harizme i bilo čega, samo osmeh i zubi, a oči se izgube.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.04.18 22:03

Ne bih se složio ali da ne idemo u dalju raspravu. Maite je u poslednjem delu Lichite delovala mnogo elegantnije, prefinjenije, "skuplje" od Ane ovde. Isto i u Cachitu.

TDA je bila debilana od starta. Ja sam prvi govorio da Maite kao manekenka ne može da prodje ni u drugom životu. Ona tu seriju nije htela ni da snima. Ali Mejia je na nagovor Levyroni fanova po svaku cenu hteo ponovo da ih spoji. Čovek je jurio u Brazilu da je ubedi da snimi seriju. Diva. naklon rofl

Evo nekih slika čisto poredjenja radi:

I to Anina profi slika, a Maite skrinšotovana iz epizode. Ja stvarno ne znam kako nekome Ana može da bude lepša od Maite. Al dobro, ono čuveno ukusi su različiti.

Ali danas sam Vendi i Maja Nikolć iz rijaltiija. Veliki petak je, ne svadjam se i opraštam svojim neprjiateljima. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top