EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Hijas de la luna

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Hijas de la luna

Post by kristinkv86 on 21.01.18 18:47

Ja cu ovo najverovatnije gledati, pre svih zbog Omara Fjera, koga sam bas zgotivila u medjuvremenu, i mnogo volim sto se ovako smeje, bas se vidi da je cista pozitiva, sto mi posle nekih njegovih negativaca bas odgovara. wub Ovo ce biti treca telenovela u kojoj ga gledam.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3517

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.02.18 10:45

Neš ti ne valja link, a i dogovorili smo se da ćemo stavljati samo sa zvaničnog YT kanala. Eventualno ako neko mobilnim snimi trailer sa prezentacije i okači na YT.

Moderator

Poruka : 8512

Back to top Go down

Post by Sasha on 15.02.18 14:53

TRAILER

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1916

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.02.18 23:00

Amigas y rivales 2.0

Meni ovo uopšte ne izgleda loše. blink

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.02.18 0:58

I meni deluje ok. Valjda nece biti dosadno. Mislim te orginalne Juanes svi vec godinama hvale po svim forumima.

Ako nista drugo gledacemo mlada i lepa lica.

Michelle i Danilo su lep par. On je izgleda trenirao za ovu seriju. U Esteli je bio premrsav. Ona je oduvek bila prelepa. Ali i dalje glumi preocajno.

Fraser isto gotivim. Ona vec nije neka leotica ali ima nesto simpaticn u sebi.

Geraldine je isto simpa, mada mi je pre bila lepsa.

Ovu cetvrtu nisam gledao ali ne deluje lose.

Clitbo obecava. Mislim imala je slicnu villanu u AAS ali deluje zanimljivo.

Svakako dacu im sansu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11149

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 21.02.18 17:14

Nakon MDC ovo je takodje serija koja podseća na one stare i koja nekako budi nostalgiju. wub  Svidja mi se što nije komedija na silu kao EBA i što je ustvari mešavina drame,komedije i naravno rezultat je juvenil.Neću komentarisati glumu za sad jer je prerano,ali niko mi nije trn u oku pa čak ni Carrera koji inače kad progovori-HOROR.Ovde se popravio.Muzika im je extra,pogotovo oni takozvani "incidental soundtrackovi" na koje ja najviše obraćam pažnju.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 698

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.02.18 21:06

Simpa su skroz, podseća na onu Televisu od pre 10-ak godina... Verujem da će biti još bolje kada se spoje sva 4 para.
Michelle je toliko lepa, ali ova frizura.... Izgleda ko najgora seljančura ala Prijovićka. sad I ne znam ZAŠTO nekom sa ovim Danilom ne radi na izgovoru, neprekidno zvuči kao da su mu usta puna pljuvačke, pola slova se ne razume... Ali je lep za sve pare.

Ja nikad nisam voleo i gledao serije ovog tipa, osim Amigas y rivales, ali ovo je skroz ok. smile

Moderator

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 21.02.18 21:28

I ranije sam pisao za Carreru,lep dok ne progovori.Ali iako je retardirano s moje strane,po meni ne treba da budu galani muškarci koji su skloni istom polu(Carrera,Zepeda,Tommasi)jer oni ne mogu da stvore hemiju sa koleginicom i isto tako da to prenesu publici.Naravno,to je moje neko razmišljanje.A što se tiče Michelle meni je baš simpatična s tom frizurom,jer kapiram da im je cilj da što bolje dočaraju klinku iz barria.Nastavljamo gledanje...

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 698

Back to top Go down

Post by Franko on 21.02.18 22:16

Meni isto serija izgleda simpa, iako me i dalje straši Nicandro. Vidjet ću.

Za Zepedu ne znam, za Tommasija mi nije jasno šta si ga stavio u istu korpu s Carrerom i Zepedom, kad je on bio galan? Zadnjih 20 godina već nije, ako je i prije. Carrera je u braku sa ženom, kakva privlačnost sa istim spolom?

Osim toga, to, podosta homofobno razmišljanje, ti nema neke prevelike logike. Kakve veze ima ako je netko gay u RL i glumac je i ne bi smio glumit heteroseksualne švalere? Jel to vrijedi onda i obrnuto? Ne vidim da se netko žali na manjak kemije s partnericama Lukea Evansa ili Matta Bommera.

Zepedi ne bi trebalo zabranit da glumi hetero švalere jer je možda gay u RL, njemu bi trebalo zabranit glumit jer čovjek ima karizmu i talent šperploče.

Apocalipse - 59/150
Belaventura - 15/138
Tempo de amar - 110/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2285
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content