EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El accidente

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: El accidente

Post by -MILOS- on 20.12.17 18:43

ovo se zahuktava wow
Kada je Lusija prvi put videla Mariju na imanju koja je imala na sebi iste stikle kao na snimku sa aerodroma, tad me je iznervirala sto nije obratila paznju na to, medjutim, sad ovo sa ogrlicom, a potom i sa upadanjem u Marijinu sobu da nadje bar jos nesto sto je pre videla i naidje bas na te jebane stikle koje je videla na snimku smile2 odusevilo me je to sto je odmah sklopila kockike i ukapirala da je muz vara sa njom wow a jos vise sto se odmah sama bacila u istragu i krenula za Hoseom da ga prati gde ga je zatekla sa Marijom naklon
samo da ne bude sad da je izgubila pamcenje posto je dozivela saobracajku glare

sledeca epizoda je tek 9. januara smile

Отель Элеон 52/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3636

Back to top Go down

Re: El accidente

Post by -MILOS- on 27.12.17 22:53

Ipak su odlucili da ne pauziraju seriju smile2
odlicna epizoda smile Marija cim je ugrabila priliku odmah je otisla kod Lusije da joj kaze da ako Zoao sazna za njenu prevaru da ce ubiti prvo nju,
a potom i sve ostale mrgreen
tokom boravka u bolnici Lusija saznaje da je trudna wow
e ovo je stvarno iznenadjenje rofl
jos sad kada je saznala da je muz vara mrgreen
Lula je opasno pocela da sumnja u Marijinu vernost pa je brze bolje pocela da deluje tako sto je prevrnula Marijin orman i u njemu nasla mobilni telefon koji joj sluzi da se cuje sa Hoseom. Naravno za to je Zoao odmah saznao, a onda je usledilo njegovo ispitivanje gde mu Marija kaze zasto je poceo da sumnja u nju, a on njoj na to da ne sumnja mrgreen odmah nakon njihove rasprave joj govori da upali telefon wow ona jadna cim ga je upalila telefon je zazvonio naklon Zoao navaljuje na nju da se javi,
a ona njemu zasto kad to nije moj telefon lolsign
onda nakon toga sledi scena epizode cool
Zoao dolazi kod ljute Marije da joj se izvini i predlaze joj da naprave buket ruza za Lusiju zbog saobracajke koju je dozivela  lol2

Ay si me ha ido la tijera... Perdoname... Te echo daño?

toliko o tome koliko ne sumnja u nju lolsign
sve u svemu ja sam i vise nego zadovoljan kako se radnja i dalje odvija toliko da cu sigurno cim budem zavrsio sa ovom verzijom pogledati turski original smile2

Отель Элеон 52/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3636

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top