EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 57 of 61 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on 04.05.17 23:09

Ja mislim da nikada nisu bili u goroj situaciji. Bilo je i ranije velikih promašaja (SV, SD, RP, EJ, DYO...) ali nikada nisu sve tri serije istovremeno imale ovako lošu gledanost. A pre samo par meseci su imali sjajnu sezonu sa tri exita. Ja smatram da im je EC totalno nepotreban, prosto trebalo je da krenu mesec dana ranije sa snimanjem ESDLC i njega da stave umesto Cheme, a posle na jesen opet da naprave blok sa SSSHP i SA. Mislim ono, malo im je njihovih narko serija pa daj i tudje. Šta više mislim da bi im bolje prošla "Vuelve temprano" nego Capo.

Inače izgleda da će glavna u novoj seriji Valentine Parage biti Ana Belena. Ona je meni predivna ali opet nije zvezda. Mada sa druge strane ko je znao Carolinu Mirandu pa je Coyote bila boom ali dobro ipak je tu malo i sama priča imala značaja. A Paraga kapiram da opet piše 101 verzuju iste priče, glavna u zatvoru, sprema osvetu i sl.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.05.17 23:26

Jao, nervira me više dolazak tih autsajdera u Telemundo, preteruju malo jer su sad sa GDI doveli sve anonimuse. Slažem se skroz sa tobom za "El Capo". I "El Chema" im je bio suvišan skroz pored onoliko sezona ESDLC, oni su uzeli da snimaju spin-off. Bar nije bio fracaso kao ovo sad, ali opet nepotrebno.

Ja se samo nadam da će se nakon ovoga opametiti i oladiti se malo od tih narko serija. facepalm  Najbolji im je bio taj tandem od MarTres-a, 20 h komedija, 21 h serie dramatica kako oni kažu i 22 h narko. Mislim da bi ubuduće trebalo da imaju uvek 3 takve serije, ali ne da snime komediju kao "La Fan" nego da se potrude kao sa Silvanom sa scenarijom jer je u Silvani minimalac uložen za produkciju, a serija je bila relativno uspešna.

Acero će imati i 4. sezonu ili je to završeno?

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.05.17 23:49

Silvana je neočekivano ispala ogroman exito. Od starta je bilo jasno da oni nju snimaju čisto onako da upotpune program i ja mislim da sus vi očekivali fracaso. Ona se sve vreme vrtela od 1400000-1500000. Retko je padala ispod toga. Za 20h i za budžet koji je imala odlično.

Ana Belena je predivna. Prelepa je i odlična glumica. Ja sam je gledao u nekoliko serija i svuda je bila dobra. Ali prosto nije zvezda. Ja sam uvek bio za to da treba davati šansu novim licima ali opet u ovakvoj krizi kao glavnu stavljati nepozantu glumicu je na granici ludosti. Mada sa druge strane Maria Elisa Camargo je bila nepoznata pa je ok prošla sa EOP a BEMC je bila exito. Generalno ja sam uvek na strani toga da je priča najbitnija. Dobra/gledljiva/cirkus priča će proći i sa najnebitnijom glumicom, loša i dosadna će fracasirati i sa Adelom Noriegom. Tačka.

Koliko sam čitao za novu Paraginu potvrdjeni su:

Daniel Elbittar, Carlolina Gomez, Miguel de Miguel. Alba Roversi, Dad Dager, Laura Chimaras, Josette Vidal, Lambda Garcia, Santiago Ramundo, Maki Soler... Za sada je poznato da je kombinacija neke stare venecuelanske serije i nekog njenog originala. Imaće veze za vinogradima i migrantima. A upravo je takva "Vino el amor" koja trenutno ide na Uniju.

Acero će imati i 4. sezonu ili je to završeno?

Koliko sam ja upućen biće četvrte sezone. Pokidali su sa gledanošću u trećoj tako da će im sigurno dati novu sezonu. Trebalo bi da ide nakon ESDLC.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.17 20:30

04.05.2017.

I kao što sam juče rekao, danas sve tri ispod miliona.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.05.17 20:34

La piloto ne prolazi loše?! wow

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.17 20:46

Ma gde ne prolazi loše. Sad se malo u poslednje vreme digla ali od starta ima slabu gledanost.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 05.05.17 21:00

Meni je drago sto se ovo desava Telemundu jer su ispali nekorektni prema La Fan, i dan danas nisam odgledao kraj zbog toga sto su je prekinuli.

Neka nastave u ovom opadajucem ritmu, samo da ESDLC ne prodje tako.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1666
Godina : 23

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.05.17 21:06

Potenciranje ovih narko serija od strane Telemunda više nema pokriće - od svih jedino je LRDS imala internacionalni uspeh koliko ja znam, a ostalim je pokriće bila gledanost u matičnoj zemlji. Ja se iskreno nadam da dolazi kraj ere narko novela na Telemundu koje su mi apsolutno neprivlačne, i da će te silne pare koje odvajaju za njih početi da ulažu u neke serije sa drugačijom tematikom (horor npr.). Mada, da sam na njihovom mestu, te silne pare bih ulagao u tri cirkus telenovele ala ERDA, EFDE, Aurora, TDP, PA, LT... koje bi produkcijski daleeeko bolje izgledale od pomenutih. zubo
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.17 21:18

Telemundo odavno bazira svoj uspeh na uspehu serija u matičnoj zemlji. Oni nemaju internacionalni hit godinama. Mada su generalno latino serije dosta propale i ne prodaju se ni blizu kao što su se ranije prodavale.

Sve nekako ali mislim a ih najviše boli neuspeh Centaura jer se vidi koliko je u nju uloženo. Ali sami su krvi, siguran sam da bi mnogo bolje prošla da je krenula nakon Cheme. Pre nje bi išla LD koja je imala dobru gledansot, ova bi išla za njom i sigrno bi bolje prolazila. Ne bi bila neki ogromni exito ali prolazila bi otprilike kao i u prvoj sezoni.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.05.17 0:36

Najtužnije od svega je što je Centauro jedina narko serija od LRDS koja zaista jeste kvalitetna u svakom aspektu i koja može da joj priđe, sve ovo ostalo je mlaćenje prazne slame, pucnjave, nasilje, nelinearni tok radnje u nedogled.

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 57 of 61 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics