EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 58 of 61 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59, 60, 61  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on 06.05.17 0:43

Ja i dalje ne verujem da su ovi uz telemunda Kate dali DDP a Ludwiki LQDC. Mislim meni je bolje jer ja više volim Ludwiku nego Kate. Što više gledam Kate sve više kapiram da se njoj tako posrećilo sa LRDS, da je tu dala i više od svog maksimuma, da je totalni prosek i da je totalno precenjena. Gledam LRDS, DDP i Igobernable. Ista svuda. Isti gluma, isto pokreti, sve isto. Samo opet nekako slabije nego u LRDS. Ona je kao i Amaya toliko ušla u taj lik da ona više ne može ništa drugo da odigra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.05.17 1:06

DDP je imala tako dobru osnovu i bazu za priču, ali su je tako usrali onim bednim scenarijom i katastrofalno loše napisanim likovima. Glumci su bili sasvim pristojni, odradili su najbolje što su mogli sa materijalom koji im je dat. Produkcija nije nimalo bila superprodukcija, jeste bila malo bolja od klasičnog Telemundo kartona, ali u poređenju sa Centaurom, nula. DDP mi je pored ERDLV najveće razočarenje iz Telemunda. Da ne spominjem koliko su samo priča na kraju ostavili otvoreno, verovatno su se nadali 2. sezoni. Sećam se da su oni Čileanci ubačeni tek pred kraj i da do kraja nije bilo ispričano sve. Sve u svemu, jedan veliki krš.

A jeste Kejt u DDP bila potpuno ista kao u LRDS, samo malo lošija. Ludviku ja nisam uopšte voleo do Centaura, ali sam je sada mnogo zgotivio. Jeste da žena nije neka vanserijska lepotica, izgleda sasvim prosečno, ali kao glumica je fenomenalna. naklon U prvoj sezoni je pokidala, a ovo što sad pokazuje u drugoj je stvarno vredno svake pohvale jer ima emocionalno baš jake scene. Ne znam kako bi se Kejt snašla u toj ulozi, ja je sad iz ove perspektive ne vidim nikako kao Jolandu, mada verujem da bi i ona umela to da iznese dobro. Sve u svemu, posle LRDS, jesam zavoleo Kejt, ali ne toliko kao Ludviku posle LQDC, ona je na mene ostavila jači utisak nego Kejt.

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.05.17 1:18

Ludwika je za Kate izmislila lepotu. A relano ni jedna nije neka lepotica.

Meni je samo drago što je DDP fracasirala jer su spustili Kate na zemlju. Žena je toliko uzletela nakon LRDS, mislila je da joj nema ravne, da je najbolja glumica ne svetu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.17 18:46

08.05.2017.

Šta će sa Centaurom? Njega će verovatno nedeljom u 21h. rofl Koliko je samo telemundo sjebao tu serju. Što je prosto nisu emitovali nakon Cheme?

Već su krenuli svuda da promovišu ESDLC, postavljaju slike sa snimanja ko ludi. Sve ukazuje na to da će gledati da usklade kraj Centaura sa Chemom, pa onda da imaju na leto novi martres.

Ali koja ironija sa "La fan". Prekinuli su seriju koja je imala 300000 više od ovih sad. smile2

Estela je dobro startovala. Očekivano. Ipak je priča takva da sa njom može da se saživi publika. Realno gledano ja mislim da je ta serija više i radjena za Univision.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 09.05.17 19:08

Njima, kao i svim drugim televizijskim mrežama, nije bitno koliko nešto ima gledatelja, već ove brojke u 18-49. 0.5 i 0.6 je zadovoljavajuće, šta bi oni htjeli jbt? Pa toliko imaju i puno atraktivnije serije na američkim kanalima, a kamoli tek kabelski.

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2012
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.17 19:30

Pa 0.5-0.6 jeste ok ali oni sad imaju 0.3

A porednjena radi pre samo per meseci sa Coyote su prelazili 1, sa Chemom 0.9... SSSHP išla na 0.7-0.8... "La dona" isto, išla je na 0.7... Ovo sada je užas.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 09.05.17 21:54

Joj da, glup sam. Gledao sam krivu kolumnu. My bad. smile Da, 0.3 je već malo dno.

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2012
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.17 0:31

10.05.2017.

Koji pad Estele. shock

Centauro sve vise pada. Vala i jesu dosadni.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.05.17 1:32

Ja se samo plašim da ne krenu da krate Centaura ili ga maknu skroz. ninja

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.17 3:53

Ne verujem da ce da je sutnu jer nemaju cime da je zamena. Eto jedino sto imaju kao keca u rukavu je Vuelve temprano, nju je trebalo da emituju ali je nikada nisu emitovali. Cisto sumnjam da ce da ubace SSSHP jer ako bi sada krenuli sa njom postoje velike sanse da i ona fracasira.

Capo je trenutno na 25 epizodi, znaci ima jos 35. Centauro ako ima 90 epizoda a ide duplo znaci treba mu jos nekh 40 dana do kraja. Tih 5 epizoda viska Centaura u odnosu na Capo ce da edituju i zavrsice ih u isto vreme. A onda kapiram de ce istog dana da krenu sa sve tri (nova Paragina, SSSHP i ESDLC). Mislim bar je po mom misljenju to neko razumno razmisljanje. Dovoljno je sto su sjebali kraj LD i Centarua svojim glupim odlukama, da bi sjebali i dve serije od kojih se ocekuje da budu exito. Ovako ce da izguraju dva meseca fracasa. A koliko sam juce citao Centauro je koprodukcija sa Telesetom, tako da valjda nju i ne mogu tek tako da sutnu sa programa.

Al opet sa druge strane nije fer prema GDI i LF ako nastave da je emituju. Sto je publika koja je gledala ove dve manje vredna od ove sto gleda Centaura. Posebno sto je LF bila gledanija od nje.

Videcemo sta ce biti. Al ja mislim da ce da urade ovo sto sam napisao gore.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 58 of 61 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59, 60, 61  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics