EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 1 of 95 1, 2, 3 ... 48 ... 95  Next

View previous topic View next topic Go down

Novosti

Post by laki on 29.07.11 13:28

Ne znam koliko je sigurna ova informacija, ali me ne iznenađuje  winky

Televisa u krizi
sezona 2011, epizoda 2

Televisa je pre skoro tri meseca sastavila nove zadovoljavajuće rejtinge (16:00 - 15%, 18:00 - 16%, 19:00 - 18%, 20:00 - 20%, 21:00 - 24%). Sprem činjenice da najgledanija serija ima 20% sazvan je hitan sastanak na koji su pozvani svi aktuelni producenti ali i Salvador Mejia i Guero Castro. Od Castrove nove telenovele očekuje se mnogo, ali i predstojeće telenovele Carle Estrade. Šuška se da Televisa nije previše blagonaklonjna Emiliu i da traži od Carle da što pre sastavi ekipu i započne snimanje.

Na sastanku je doneta odluka da se u najnovijim serijama "Dos hogares" i "Esperanza del corazon" ubace dramatičnije scene kao i eventualno ubacivanje novih likova. Ukoliko se situacija sa rejtinzima ne popravi, telenovela će biti skinuta sa programa što pre. Što se tiče "Ni contigo ni sin ti" promena neće biti jer su snimanja završena. Jedno je sigurno da Televisa neće dozvoliti MaPat da snimi telenovelu u narednih nekoliko godina.

Što se tiče termina emitovanja, kao i do sada producenti koji su bili uspešni dobili su novi termin (+1 u odnosu na prethodnu seriju, Larosa je sa 8pm došao u 9pm, Castro sa 6pm u 7pm).  
Nova telenovela Rosy Ocampo, čije su pripreme već počele, najverovatnije emitovaće se u  8 uveče nakon završetka "Una familia de suerte".  Televisa se za ovaj korak odlučila pošto je uvidela da njene telenovele dobro prolaze i u Meksiku i u inostranstvu. Njena poslednja telenovela prodata je u najveći broj zemalja (čitaj stiže u Srbiju smile2)  posle "La fea mas bella" (takođe Rosy-ina produkcija).  Na snazi i dalje stoji privremena zabrana snimanja komičnih telenovela.
A flor de piel, rimejk serije "Canaveral de pasion" emitovaće se najverovatnije posle Castra u 7pm. Previše je rano govori o zamenama za "Esperanza del corazon" i "Amorcito corazon".  Kada će se na programu naći nove telenovele Nicarda Diaz i Carlosa Morena za sada nema informacija. Ne isključuje se i mogućnost drastičnih promena u emitovanju.

U prevodu, Televisa kaže: Sklonite Anahi, pustite Adelu.  jupi  
Zanima me samo ko gura ovog Mejiu više  odlepio  Mora da se bavim ucenama  rofl  ili ima neki poveći broj glasova u upravnom odboru.  lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Re: Novosti

Post by Ángel on 29.07.11 13:32

I ja sam video ovo na CDT ali pitanje koliko je tacno, pogotovo za MaPat.

Imala je Televisa i gore momente, kad je Pasion u 21h imao rating 18%, ADCLG 13% pa je vazio za exito, PDM jedva 10 i sl... zvizd

Moderator

Poruka : 8252

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 29.07.11 13:59

Televisa je pre skoro tri meseca sastavila nove zadovoljavajuće rejtinge (16:00 - 15%, 18:00 - 16%, 19:00 - 18%, 20:00 - 20%, 21:00 - 24%).
UFCS im je zadovoljavajuće gledana, a LFDD ima odličnu gledanost! smile2 Drago mi je da ćemo Fuerzu uskoro gledati. smile

(+1 u odnosu na prethodnu seriju, Larosa je sa 8pm došao u 9pm
Velika greška! stars
U prevodu, Televisa kaže: Sklonite Anahi, pustite Adelu.
Adelaaaa jupi
Samo da se ne razočaraju u Castra...

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 599

Back to top Go down

Post by laki on 03.08.11 17:41

Šuškanja ... winky

Angeli Nesma sa novom telenovelom mogla bi ići u termin od 21h blink ako rejting "Dos Hogares" nastavi da pada ili ostane ovakav. Ukoliko se rejting popravi trajaće do aprila 2012 kada će ići Carla Estrada. Navodno, ona je za rezervisana za proleće sledeće godine. Ukoliko Nesma ne upadne između, onda će ići u 8pm posle "Una familia con suerte" a zatim Rosy Ocampo.

Silvia Navarro nalazi se u dilemi, kako piše po CDT. Ili Carla Estrada ili Angeli Nesma.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by joey on 03.08.11 17:46

Silvia Navarro nalazi se u dilemi, kako piše po CDT. Ili Carla Estrada ili Angeli Nesma.

Zar se može biti u dilemi kad se bira između ovo dvoje ? Nije da Nesma ne valja, ali ...
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Tamara. on 29.08.11 19:29

Televisa priprema "iznenadjenje" za publiku koje ce se emitovati na CDLE u novembru. Ucestvuju ANa Brenda, Maite Perroni, Silvia Navarro, David Zepeda i Eduardo Santamarina izmedju ostalih.

Bas me zanima kakvo je to iznenadjenje i o cemu se radi smile2
Tamara.
Junior member
Junior member

Poruka : 57

Back to top Go down

Post by mimi on 19.10.11 21:51

Televisa će imati i svoju verziju "Malparida", pod vođstvom Roberta Gomez Fernandez ("Para volver amar")
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by salem on 20.10.11 21:42

Jaoooo nemoj me zezati facepalm pa upropastice jednu jako finu novelu wub

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

TV Azteca: Novosti

Post by Franko on 05.11.11 0:22

Michel Brown i Juan Alfonso Baptista potpisali ugovor s Aztecom.

Michel Brown y Juan Alfonso Baptista firmaron con Azteca!

Ahora si coronamos @michelbrownmike y @juanbaptistad firman contrato con @tvazteca ,Mexico lindo y querido gracias @evaporras
Moram reć da me stvarno čudi da od glavne šestorke iz PDG niti jedan više nije na Telemundu.  blink
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2149
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Latinac on 05.11.11 0:30

Mora da su im ponudili dobre pare.

Latinac
Global moderator
Global moderator