EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 49 of 96 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 72 ... 96  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by Eiza on 17.03.15 23:03

Da, Stefane, htjela sam reći to. No, ne govorim o podizanju "prodaje tog termina", nego pojedinačno o telenovelama. CI je bila boom boomova, i naravno da će izazvati interes u inozemstvu. Ali LG je primjer telenovele koja praktički nije bila ni krenula, a već se prodavala.

Jer ako se ne varam, državna televizija Paname(ili je Peru to bio, nije važno) je još u siječnju ili veljači 2014. najavljivala Gatu, a snimanja nisu još bila ni krenula. Evo, Hrvatska naprimjer. Otkad se već zna da je LG kupljena, ne znam jeli bila emitirana 50. epizoda u Meksiku. A iako je LG bila uspjeh, drugi najveći, ipak je manji od CI, kojoj je ipak trebalo više da se otkupi.
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.03.15 23:16

Ali LG je primjer telenovele koja praktički nije bila ni krenula, a već se prodavala.

E upravo je to poenta cele priče. Kada se čuje da Maite snima seriju ona se odmah kupuje, verujem da mnoge televizije nisu ni znale u kom će se terminu emitovati u Meksiku. Njih zanima Maite koja je poznato lice. Odatle i ta priča koju sam napisao juče.

Stefane, ne mogu opet o temi Ana Brenda vs Maite Perroni. rofl rofl rofl Uopšte nije bitno ko je digao prodaju. Ako ćemo realno Maite je imala mnogo veći svetski hit CCEA i to mnogo pre Anine CI, kad smo već kod toga. Ovo što sam napisao nisam rekao ja već novinari u jednoj emisiji, a ja se slažem sa tim. Ponta je bila da se serije iz termina od 16h retko prodaju osim ako serija bude baš veliki exito  (tipa CI) ili ima neko zvučno ime u ekipi, i da zato televisi odgovara da nju drži u tom terminu kako bi prodavali i tu seriju, jer se ove iz kasnijih termina svejedno prodaju koja god glumica bila u njima. A Maite i ako bude u slabijem terminu prodaje svoje serije jer ih prodaje njeno ime a ne termin. I znam da će sad opet neki da me napadnu, ali ja na ovu temu više neću odgovarati. Ne zato što nemam argumenata nego me je prosto smorila. Ako nekome nešto nije jasno, neka uzmem papir i olovku, napiše sve mladje glumice, sve njihove serije i kako je koja prošla na internacionalnom nivou. Videće koja je najuspešnija. Zbog čega, kako, zašto, skroz je nebitno. Od mene toliko. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Eiza on 17.03.15 23:24

Nema te što tko napadati, kad govoriš što je. I nije da nemaš argumenata, tu je prodaja. Samo usporedi prodaje ove što sam navela s LG.

A i Pipa, ako joj je za vjerovati, je rekla da je LG druga najprodavanija telenovela 2014., a prva je LQLVMR, s tim da je LQLVMR em estelar, em krenula u listopadu 2013., a LG u svibnju 2014.

Isto tako, samo dan poslije prezentacije LG, vidjela sam trailer/entradu ili što je već bilo, s više od 50.000 pregleda, a mislim da su ga poslije zablokirali. A ove ostale ni kad same zapravo krenu na tv-u, treba im pa barem mjesec dana da to dostignu. Tko je zvijezda, zvijezda je i točka.
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.03.15 23:48

Nisam mislio na tebe. Pre par meseci se vodila žestoka rasprava na datu temu. Zato sam rekao da me je smorilo i da neću više da pišem o tome.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 28.04.15 14:15

Icaza, Martinez(i čini mi se još netko) komentiraju trenutne telenovele:

"Que chingada es Nanciyaga?!"(35:25) rofl rofl rofl naklon naklon naklon
Gotovo, nema dalje! rofl Umrla sam!
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.05.15 16:35

Una de las novedades de Azteca en el Upfront de Estados Unidos es la telenovela La Promesa. Poco se sabe de este nuevo melodrama estelar de la televisora del Ajusco, pero dicen por ahí que será protagonizado por Anette Michel y Ramiro Fumazoni. Esta es la historia de tres niños que viven temporalmente en un orfanato en la ciudad de México: Manuel de 4 años, Valentina de 3 años y Guillermo de 3. En los meses que han estado juntos, han formado lazos fuertes, especialmente Manuel y Valentina, quienes son inseparables.
Una noche descubren que serán separados, y cada niño se irá con una familia distinta y jamás se volverán a ver. Cada uno de ellos se quedarán con fragmentos vagos y escasos de los tiempos memorables que pasaron juntos. Pero 20 años después el destino los volverá a reunir nuevamente y será una reunión electrizante. Esta es una gran historia de amor llena de secretos que se descubrirán semana a semana.
Es una gran historia de familia y la maternidad, atados por los lazos de familia y el amor, todas las subtramas apoyan la historia central: La historia de amor de Valentina y Manuel, los dos se reunirán por la promesa de nunca dejarse y olvidarse uno al otro. ¿Qué les parece esta nueva telenovela de Azteca?

Reč je o seriji koju Azteca priprema za udarni termin posle CDG. Glavne uloge trebalo bi da odigraju Anette Michel i Ramiro Fumazoni.

Evo šta je Fumazoni izjavio o seriji:

"El tentativo es ' La Promesa' … con Rafa Urióstegui, Anette Michel, Gaby Vergara, Marco Di Paula, etcétera. Es una historia original que sucedió en España, de unas monjas que se robaban bebés y se los vendían a familias ricas; yo voy a ser el famoso inspector gadget, que descubre toda la historia".

Ovo bi moglo biti zanimljivo. Vidi se da su scenaristi ove serije, kao i "Sin identidad" inspirisani istim dogadjajima.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.05.15 20:38

Anette Michel protagonizara la nueva telenovela de Azteca "La Promesa" que comenzara grabaciones en breve. Coproduccion entre Azteca y Globo Tv, "La Promesa" es remake de la telenovela "Sangue bom" estrenada en 2013, narra la historia de tres niños huerfanos que prometen volver a reunirse tras ser separados y llevados por diferentes destinos.
Entre el elenco se encuentra Gabriela Vergara, Ramiro Fumazoni, Marcela pezet, Marco Di Paula, Ana Ciochetti, Luis Felipe Tovar, Rodrigo Abed, Francisco Angelini, Fernando Ciangherotti y Cecilia Ponce entre otros.

Serija o kojoj sam juče pisoa izgleda da će biti nova koprodukcija Aztece i Globa, rimejk njihove serije Sangue bom. Tako se piše, al zvanične potvrde nema jer neki govore da je rimejk neke španske mini serije.

Glumačka postava je... naklon naklon naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 13.05.15 23:03

Ovde je postavljen (između ostalih) i demo te nove serije.

Samo što Iliana Fox igra lik koji bi trebalo Anette.

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.05.15 23:21

Ne znam što nema Anette, mogu se naći slike Ramira i nje kada su snimali taj demo. Jel neko prepoznaje da li je ova "La promesa" ta brazilska serija?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 13.05.15 23:36

Nisam gledao Sangue bom, ali znam da su i tamo na početku bili neki siročiči, koji su kasnije usvojeni i razdvojeni.

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 49 of 96 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 72 ... 96  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics