EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 84 of 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by -MILOS- on 14.04.17 8:21

Ej ali Pedro zeli Eizu rofl ta se u Televisu ne vraca a najmanje kod Pedra mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.04.17 13:44

Rosi Okampo sada ima funkciju koju je ranije imao Roberto Gomes Fernandes, pa zato ne snima nista.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.04.17 16:49

Ma i ja mislim da nema od toga nista. Ali ne treba zaboraviti da je nju upravo Pedro lansirao tako da i ako bi se vratila ne bi bilo cudno da to bude sa njim. Al ne zanimaju nju vise sapunjare. Mada tako je isto bilo pre nema je nigde ne snima serije i eto je odjednom u AV.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.04.17 22:33

Izgleda da se Maite ozbiljno vraća sa Giselle. I Lupita Martinez je to objavila a ona se druži sa Maite. Louvier i Maite glavne, a partneri Osvaldo Benavides i Flavio Medina. I to Louvier-Osvaldo, Maite-Medina. facepalm Da li će tako da ih sjebu? Njih dve obožavam i baš bih voleo da ih vidim zajedno. Flavio je sjajan glumac ali prosto nije galan. Osvaldo mi je bezveze skroz. Sa jedne strane radujem se što će raditi i sa Giselle i Moralesom jer su trenutno zaista najbolji u televisi, a sa druge ne svidja mi se ni priča a partneri još manje. Da li je realno da Maite ne može da ima ni jednog normalnog partnera?

Sebastian Rulli je izgleda potvrdjen za "Un papa a toda madre". Maite je navodno odbila ulogu jer je priča takva da je muškarac u centru pažnje. Mada ja mislim da je ona to uradila zbog Giselle jer je voli i svuda hvali i priča kako bi da radi sa njom, tako da kapiram da hoće kod nje. Sada se za glavnu ulogu spominju Lisette Morelos i Marjorie de Sousa, tu je i Ana Brenda, mada se ona spominje i za MaPat.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 84 of 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics