EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 84 of 85 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by -MILOS- on 14.04.17 8:21

Ej ali Pedro zeli Eizu rofl ta se u Televisu ne vraca a najmanje kod Pedra mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3252

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.04.17 13:44

Rosi Okampo sada ima funkciju koju je ranije imao Roberto Gomes Fernandes, pa zato ne snima nista.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3242

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.04.17 16:49

Ma i ja mislim da nema od toga nista. Ali ne treba zaboraviti da je nju upravo Pedro lansirao tako da i ako bi se vratila ne bi bilo cudno da to bude sa njim. Al ne zanimaju nju vise sapunjare. Mada tako je isto bilo pre nema je nigde ne snima serije i eto je odjednom u AV.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10189

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.04.17 22:33

Izgleda da se Maite ozbiljno vraća sa Giselle. I Lupita Martinez je to objavila a ona se druži sa Maite. Louvier i Maite glavne, a partneri Osvaldo Benavides i Flavio Medina. I to Louvier-Osvaldo, Maite-Medina. facepalm Da li će tako da ih sjebu? Njih dve obožavam i baš bih voleo da ih vidim zajedno. Flavio je sjajan glumac ali prosto nije galan. Osvaldo mi je bezveze skroz. Sa jedne strane radujem se što će raditi i sa Giselle i Moralesom jer su trenutno zaista najbolji u televisi, a sa druge ne svidja mi se ni priča a partneri još manje. Da li je realno da Maite ne može da ima ni jednog normalnog partnera?

Sebastian Rulli je izgleda potvrdjen za "Un papa a toda madre". Maite je navodno odbila ulogu jer je priča takva da je muškarac u centru pažnje. Mada ja mislim da je ona to uradila zbog Giselle jer je voli i svuda hvali i priča kako bi da radi sa njom, tako da kapiram da hoće kod nje. Sada se za glavnu ulogu spominju Lisette Morelos i Marjorie de Sousa, tu je i Ana Brenda, mada se ona spominje i za MaPat.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.04.17 4:37

Rosy Ocampo tek stigla na funkciju i odmah napravila veći cirkus nego što su sve trenutne serije.

Prvo je otkazala novu seriju Carle Estrade o životu Silvie Pinal. I to dan nakon što je Carla zvanično medijima predstavila glumačku postavu. naklon rofl Ja ne verujem na šta je spala Carla. Od najcenjenije producentkinje gde je dogurala. Kako kruže priče Ocamo je otkazala seriju jer prema anketama te biografske serije ni koga ne zanimaju. Navodno je dala Carli dve opcije, jedna od njih je originalna priča Mare Zarratini koju je trebalo da radi upravo Ocampo, a drugo je da sama odabere rimejk serije koju želi da radi. Vala ovo je najpametnije što je Ocampo mogla da uradi. Ne znam šta se Carla istripovala sa tim biografskim serijama, neka radi ono što najbolje zna.

Onda, Mejia ipak neće ići u 21h kako je planirano već u 19h posle EDR. Mada to se dalo naslutiti još nakon MaPatine izjave da ona ide nakon Mejie. I jeste bilo nerealno da MaPat završi u udarnom terminu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.04.17 12:14

Ta Ocampo mi strašno ide na nerve, ali bar nek dozove Carlu pameti. Bolje i da ne snima ništa nego ta biografska mini sranja koja stvarno ne zanimaju nikoga, osim meksičke publike. Ako i njih. smile2

Mejia će verovatno popizdeti što ne ide u 21h. rofl

Moderator

Poruka : 8004

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.04.17 12:29

Mene bi, recimo, ta "biografska mini s..." zanimala. smile Al' izgleda samo mene. smile Steta, bas sam se spremala da gledam tu seriju o Silviji Pinal, jos znajuci da je Karla Estrada radi, stvarno sam se zagrejala za ideju, koja mi se cini vrlo zanimljivom, ali, ako vec nikog ne zanima, a u krizi su, cemu i snimati to. Ne znam zasto Karla vise ne radi klasicne telenovele, one joj najbolje idu, tako da je i to steta. A to da Mehija nece ici u 21.00 h, i to odavno znam, i ne smeta mi uopste, ja gledam negovu novu telenovelu te gledam, ma kad isla. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3242

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.04.17 16:37

Cinjenica je da Ocampo misli da je popila svu pamet ovog sveta ali za pohvalu je sto bar nesto preduzima kako bi popravila situaciju. Mejia je godinama odobravao svakakva smeca, a vala ni Gomez Fernandez se nije proslavio na toj funkciji. Njegova ideja o ovim krecim serijama sa jacom tematikom ih je odvela u jos vecu propast. Videcemo sta ce Ocampo uraditi. Za pocetak je dve nekadasnje televisine svetinje postavila na mesto. A vala citam neki komentar sinoc i skroz se slazem sa njim. Carla Estrada je zbog ove ogromne pauze toliko zaostala u svemu, zena producira isto kao pre 10 godina sto je nedopustivo. Ona serijao Joanu je produkciji bas lose izgledala. Uporedili su je bas sa Giselle koja realno sto se produkcije i detalja tice brise pod sa Carlom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 01.05.17 1:46

@Ángel wrote:Ta Ocampo mi strašno ide na nerve, ali bar nek dozove Carlu pameti. Bolje i da ne snima ništa nego ta biografska mini sranja koja stvarno ne zanimaju nikoga, osim meksičke publike. Ako i njih. smile2

Mejia će verovatno popizdeti što ne ide u 21h. rofl

Bezveze je da sad nakon svega otkazuju seriju, ako su vec poceli i toliko najavljivalitu seriju o Silviji Pinal, trebali su ju snimiti, nakon toga se slazem, neka sa Carla vrati s onime sto najbolje zna, klasicna originalna prica Marije Zarattini za 21:00h je zagarantirani uspjeh.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Stefan on 01.05.17 14:14

Složio bih se s Angelom – koga briga za biografske serije? glare I još serija o Silviji Pinal. Pa čekaj, po čemu je ona zaslužila da se snimi serija o njoj? Koga uopšte briga za nju? Kakvo je to ona ime u svetu telenovela? Nikakvo. Baba levo smetalo.

Ne znam samo zašto je Carla mislila/misli da bi tom serijom mogla da privuče masu. Posebno ako se uzme u obzir koje je glumce odabrala. Jednako su bitni kao Pinal. lol1

Pritom, ja i dalje mislim da je producent najmanje bitan za uspeh telenovele. Najbitniji su scenario i koliko-toliko dobri glumci. To što se u Meksiku sve zasluge za uspeh pripisuju producentu jednostavno nije normalno.

Šta bi onda trebalo da kaže Hugo León Ferrer, koji može da nosi u zubima toliko izvikanu i hvaljenu Carlu Estardu?

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2833
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 84 of 85 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85  Next

View previous topic View next topic Back to top