EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 87 of 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by -MILOS- on 27.06.17 7:27

I ja mislim da ce Andrei dobro leci uloga negativke. Ne znam sto ali ona meni izgleda starije za svoje godine smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3334

Back to top Go down

Post by Stefy on 27.06.17 10:50

Zato što si je gledao u LD, a tamo je imala onu bapsku frizuru i oblačili su je tako. Ono malo epizoda što je gostovala u LQDC je bila mnogo lepša, sa dugom kosom i potpuno drugim stilom.

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.06.17 11:13

Meni je ona skroz ok. Samo je Azteca pogresila sto je konstantno gurala u glavne uloge a devojka prosto nije za to.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 28.06.17 22:55

Najnoviji trac.... Gabrijel Soto otac deteta Mardzori de Sousa. wow cool

https://www.youtube.com/watch?v=J_xYczUY-n8

Newbie
Newbie

Poruka : 9
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 29.06.17 1:18

To je bajata vijest rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 683

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 03.07.17 19:32

Bez ekskluzivnog ugovora na Televisi u ovoj novoj "turi" ostali su Maite Perroni, Sebastian Rulli, Marjorie de Sousa, Jacqueline Bracamontes, Angelique Boyer i Galilea
Montijo.

Za Jacquline i Marjorie sam znala ali Maite shock shock I za ovo 3 sam iznenađena shock
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.07.17 19:51

Za Rullia se odavno zna.

Maite je pre neke dve nedelje potvrdila da nije obnovila ugovor. Pisao sam o tome u njenoj temi. Prema njenoj izjavi još u decembru su se dogovorili da je najbolje da na obostrano zadovoljstvo ne obnove ugovor jer ona zbog muzike ne želi da ima nikakve obaveze prema njima a oni nisu zadovoljni što je u 2016 odbila nekoliko glavnih uloga. Al kao su ostali u dobrim odnosima, mada je ona izjavila da je otvorena za sve ponude i da želi različite uloge. Sve se više šuška da ona prelazi u Telemundo. Posle ne znam koliko vremena neće biti na "Premios juventud", bila je sa svim singlovima a sad sa "Locom" koja sjajno prolazi neće biti. To ide u prilog tome da nisu baš u sjajnim odnosima. Mada sa druge strane jako je sumnjivo što je tek pre neki dan na twitteru zapratila Eduarda Mezu (producenta PATM) i ako su već ranije radili zajedno na Lichiti. Navodno će se a njena stuacija razjasniti kad se vrati iz Brazila gde sa Arenasom ima neka družena sa fanovima.

Koliko sam ja skapirao sva ta zvučna imena su ostala/ostaće bez ugovora jer su preskupi. Televisa sada sklapa ekskluzivne ugovore sa mladjim i jeftinijim glumicima. Adrian di Monte i Sara Corales su nedavno potpisali ekskluzivni ugovor. Kapiram da su u krizi ali ne znam koliko im je pametno ovo što rade. Telemundo će za čas da im pokupi ove poznatije glumce. Televisa je došla u situaciju da tri vodeće glumice prošle generacije (Maite, Boyer i Ana) ne žele ništa da snimaju. Maite od Lichite odbija redom sve šta joj ponude. Ani ništa ni ne nude ali ni ona nije zainteresovana za telenovele. Boyerka je izajvila prošle nedelje u Hoy da planira dužu pauzu od televizije. Pre neki dan sam bap pisao da oni prosto nemaju koga da stave kao glavne u ove serije što nadolaze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by helenna27 on 03.07.17 20:45

Potpuno ih razumem sto odbijaju, nema sta ni da odaberu, ne zna se sta je gore. Za Boyer se pise da je odbila Nesmu zbog gubitka ugovora, ali je ona u Hoy rekla da joj je Nesma pominjala novu seriju jos ranije i da se nije videla u njoj, da to nije serija za nju. Ne znam koliko je Televisi pametno da vodece zvezde oslobodi, ali ocekujem dosta preletanja. Bilo bi mi drago da neke od glumica odu u Telemundo, ali pod uslovom da dobiju nesto vredno snimanja.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 772
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Franko on 03.07.17 21:51

A nemaju smisla ikog držat na ekskluzivnom ugovoru kad em nemaju praktički konkurencije u Meksiku, em ih zaboli ako će ić snimat netko za Aztecu ili Telemundo kad im je ionako svima pala prodaja nit je više zvučno ime signal za dobar rejting.

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2017
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 03.07.17 22:42

Glupo im je ako puste Maite tek tako. Volio nju neko ili ne ali činjenica je da je vodeća Televisina zvijezda. Na Telemundo mogu ići ali pod uslovom da snimaju serije koje su u koprodukciji sa Argosom. Neka bježe od Telemundovih kartonskih studija rofl

I čudi me za Galileu. Zar im ona nije Sanja Marinković rofl Ja koliko sam skontala ona je tamo veoma popularna.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 87 of 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics