EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 88 of 95 Previous  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 91 ... 95  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by Miloš92 on 03.07.17 23:15

Ako je verovati ovim forumskim tračarama televisa na sve načine pokušava da zadrži Maite jer je ona ipak jedina mlada glumica koja koliko toliko prodaje serije. I kao što ti kažeš može nju neko da voli ili ne ali ona je za svoju generaciju ono što su Adela, Lucero i Thalia bile za svoju. Sa svim uspesima, promašajima, debilnim ulogama. Devojka je vodeća zvezda te generacije. Njena izjava povodom raskida ugovora je ta da su se oni obostrano dogovorili da je najbolje da ga ne obnove. Kapiram da su joj nakon svih odbijenih uloga dali ultimatum ako hoćeš da ti obnovimo ugovor moraš da prihvatiš nešto u skorije vreme, ona je odbila i kraj. Ali i ako nema ekskluzivni ugovor priča se da joj je ponudjena ogromna cifra za PATM ali je ona to odbila. Ocampo je po svaku cenu želi kao glavnu u PATM, zbog čega je nakon odbijanja modifikovala lik i priču i ponudila joj ponovo ulogu uz veću cifru ali je ona opet odbila. Ostalo je na tome da ona želi glavnu negativku ali čelnici to ne odobravaju jer nemaju zvezdu njenog ranga da stave kao glavnu a ne daju da ona bude "sporedna" nekoj početnici. Poslednje informacije su da opet imaju sastanak kad se vrati iz Brazila. Te priče je donekle i sama Maite potvrdila na jednoj konferenciji u Brazilu gde je izjavila da ima neke pregovore kad se vrati za Meksiko. Uglavnom koliko sam ja shvatio iz svih tih natpisa Carolina Palomo u tajnosti pregovara sa telemundom, zbog toga Maite ništa ne prihvata niti daje bilo kakve izjave. Skoro je bila u nekoj radio emisiji i na pitanje voditelja da li je istina da će preći u telemundo ona mu je odogovorila "Izvini, ne čujem te dobro, loša je veza." Priča se da je nema na PJ upravo iz razloga što će njen zvanični dolazak u telemundo biti one njihove dodele nagrada. Mislim ti ekskluzivni ugovori su za mene glupost, prave zvezde će debelo naplatiti svoje učešće u nekoj seriji i za njih je svejedno dal imaju taj ugovor ili ne. Al opet besmisleno mi je da ti puštaš svoje zvezde a potpisuješ ugovore sa Irinom Baevom, Renauld i sl. Mislim mogu one da naplaćuju 10 puta manje ali koja je poenta plaćati im i to kada svejedno niko njih neće preoteti. Očigledno je da je ta generacija glumica došla do nekih godina i granice kada više ne žele da igraju debilne likove. Pa eto konkretno Boyer, odigrala je trostruku ulogu, gde ćeš veći izazov od toga. Logično je da neće da se vrati sa protagonico juvenil. Maite nije više klinka da glumi peladite i ona je sa Lichitom imala ogroman izazov gde je briljirala. Ona odavno ističe da želi drugačije uloge, kao i da joj je velika želja da odigra negativku. Ja mislim da bi najpametnije bilo da Castro radi "Amandu" ili "Primera dama" i da Maite tu odigra glavnu ulogu. Ona je stvorena za te dve uloge. I svi srećni i zadovoljno, pa i ja.

Potpuno ih razumem sto odbijaju, nema sta ni da odaberu, ne zna se sta je gore. Za Boyer se pise da je odbila Nesmu zbog gubitka ugovora, ali je ona u Hoy rekla da joj je Nesma pominjala novu seriju jos ranije i da se nije videla u njoj, da to nije serija za nju.

Bukvalno. Ne zna se šta je gore od čega od ovih novih serija. Maite i Ron su bili na sastanku kod Nesme, oboje su je odbili. Prema poslednjim informacijama izleda da če Baeva odigrati tu ulogu. Ja ne znam ni šta je tim producentima. Da li oni zaista misle da će Maite ili Boyerka da prihvate protagonico juvenil u nekoj seriji?

Sve u svemu videćemo šta će biti. Vreme će pokazati. Ja bih voleo da vidim Maite u telemundu ali sa argosom. Mada pre mislim da će ona na kraju ipak biti glavna u PATM.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10854

Back to top Go down

Post by helenna27 on 04.07.17 0:03

@Miloš92 wrote:Al opet besmisleno mi je da ti puštaš svoje zvezde a potpisuješ ugovore sa Irinom Baevom, Renauld i sl. Mislim mogu one da naplaćuju 10 puta manje ali koja je poenta plaćati im i to kada svejedno niko njih neće preoteti. Očigledno je da je ta generacija glumica došla do nekih godina i granice kada više ne žele da igraju debilne likove. Pa eto konkretno Boyer, odigrala je trostruku ulogu, gde ćeš veći izazov od toga. Logično je da neće da se vrati sa protagonico juvenil. Maite nije više klinka da glumi peladite i ona je sa Lichitom imala ogroman izazov gde je briljirala. Ona odavno ističe da želi drugačije uloge, kao i da joj je velika želja da odigra negativku.

Upravo tako, ako ni vodece zvezde vise nemaju taj ugovor, onda neka nema niko.

Pored toga sto nece protagonico juvenil, hoce i drugacije likove. Ja sam procitala opis te argentinske serije po kojoj Nesma radi rimejk, i stvarno nisam mogla da zamislim Boyer u toj ulozi, lepo je i rekla da to nije za nju.
Televisa ne nudi drugacije zenske likove, osim jednom u dve godine, ne treba ni da prihvataju ovo sto im trenutno nude, svakako ce sve biti flop rofl

I ja imam neki osecaj da Majte ide u Papa a toda madre, odugovlace sa objavom glavne zenske uloge, ocigledno je razlog ona.

Senior member

Poruka : 864
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Franko on 14.07.17 12:37

Bacih malo oko na Divina esta en tu corazon, koju Argentinci rade u koprodukciji s Televisom, glumi Ingrid Martz i vrtim predzadnju epizodu i skužim lice koje nisam vidio, a barem 15 godina u telenovelama smile2

Lik izgleda isto, dobro, bora tu i tamo, al ISTI je ko i u Siempre te amare. rofl

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Srki22 on 14.07.17 15:56

@Franko wrote:Bacih malo oko na Divina esta en tu corazon, koju Argentinci rade u koprodukciji s Televisom, glumi Ingrid Martz i vrtim predzadnju epizodu i skužim lice koje nisam vidio, a barem 15 godina u telenovelama smile2

Lik izgleda isto, dobro, bora tu i tamo, al ISTI je ko i u Siempre te amare. rofl

I kakva je serija, vredi li gledati ?
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 73

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.07.17 19:51

Da ga nisu ovako veštački ofarbali još bi bolje izgledao. smile2

Moderator

Poruka : 8338

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.07.17 22:31

Ako je verovati tračevima Carlos Moreno priprema rimejk Senore Isabel/Mirada de mujer/Victoria. Adaptacciju rade Martha Carillo i Cristina Garcia.

Za glavne uloge se spominju Leticia Calderon i Eduardo Yanez.

Meni je jedino nelogično u celoj priči to što "Victoria" uskoro reprizno kreće na Gali. Koja je logika da je emituju ako će zaista ovo da rade?

Ali ako stavrno dodje do ovoga mislim da će Buenfil da poludi. Ona od AV čeka da Nicandro dobije zeleno svetlo za ovu seriju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.07.17 23:29

Izgleda da je Altair Jarabo ostala bez glavne uloge u seriji "La bella y las bestias". Danad su na oficijalnom instagramu poželeli dobrodošlicu Esmeraldi Pimentel i predstavili je kao Bellu. A u medjuvremenu su obrisali sve slike Altair.

Inače njihovi novinari pišu kako će glavnu ulogu i rimejku SI/MDM odigrati Mayrin Villanueva. facepalm Pa da li su realni? Poenta priče je taj par gde se mladji čovek zaljubljuje u ženu od 50ak godina koja tako i izgleda, koja nije prezgodna, prelepa... Mayrin za svoje godine izgleda odlično. Msilim ono, jesta da je Ruffo u tin godnama odigrala Victoriu ali ona je izgledala kao starijaa gospodja. Mayrin i dalje može da prodje kao da ima 35.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.08.17 17:20

Sve su glasnije priče da Nacho Sada priprema novu verziju "Esmeralde", trebalo bi da zameni "El vuelo de la Victoria" koja bi zbog loše gledanosti mogla biti skraćena i završiti se već u novembru i ako je u startu planirano 150+ epizoda.

Novu Esmeraldu bi mogla da odigra Claudia Martin. Nadam se da će zaista biti tako. Baš sam nedavno pisao da su ovi iz televise ludi ako tu devojku ne lansiraju kao protagonsitkinju. Predivna je u svakom pogledu. I još sa onim njenim prelepim očima stvorena za Esmeraldu.

Kad sam već u temi da napišem još neke tračeve.

Izgleda da je Ocampo otkazala i novu seriju MaPat. MaPat je imala velike probleme da okupi glumce. Sada navodno čita druge priče. Ovo još uvek nije zvanično potvrdjeno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.08.17 18:35

A ja baš pre par dana razmišljao da repriziram Esmu... Kako je to lepa priča. aw

Moderator

Poruka : 8338

Back to top Go down

Post by Archie on 07.08.17 20:36

Nadam se da će biti bolje odrađena od ostalih rimejkova. wow Ipak su Esmeralda i Kasandra ovde kod nas bile najpopurarnije.

Posting Freak

Poruka : 1321

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 88 of 95 Previous  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 91 ... 95  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics