EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 95 of 96 Previous  1 ... 49 ... 94, 95, 96  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by Božić29.10.'99 on 26.09.17 0:20

Da,o tome se dugo već priča.I to će raditi Roberto Hernandez koji je radio i prethodnu verziju  rofl rofl rofl facepalm

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 664

Back to top Go down

Post by Maja on 26.09.17 11:58

Čitam mnogo je domova i zgrada uništeno u Meksiku zbog zemljotresa. Kako je nama bilo teško kada su bile majske poplave. Tuga i tragedija bila. Meksikancima je teško u njihovoj zemlji. Telenovele mogu da se odlože i da budu kad sve prođe. Jednom rečju treba da se slegne i obnovi. Kod nas je obnovljeno nakon poplava u maju. Čitala sam i za naftna izlivanja u Atini i na Peloponezu. Vanekonomski faktori. Dejstvo prirodne sile (zemljotres). Tuga i tragedija.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by Shone89 on 03.11.17 22:11

Izgleda Roberto Gomez Fernandez pravi remejk Velvet.
Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 622
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Franko on 28.11.17 15:34

Šta sad čitam da Hijas de la Luna kreću u horariju 19:30, a ne 20:30 umjesto Papa a toda madre? I to umjesto Papa kreće ovaj smor Tenias que ser tu s Ariadne? Obože. shock

Uglavnom, Lucero Suarez radi remake argentinske Sos mi hombre i protagonist je Daniel Arenas. Meni je ta telenovela bila žešća dosada (original).

La fiscal de hierro - 70/80
Las estrellas - 143/170
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 50/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2192
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.17 18:21

Ako je verovati ovim tracarama, nakon sto je Ocamo odbila Mehijin rimejk Patrone, on sad zeli da radi rimejk “La hiena”, svojevremeno se pisalo da je Osorio hteo da radi tu seriju sa Spanickom u glavnoj ulozi. Sada se opet spominju Spanic ali ovaj put i Ruffo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.12.17 18:31

Meni nije realno da jedna osoba odlučuje o tome šta će se snimati, a šta ne. I nije mi realno da je Okampo baš tolika veštica. Osim ako im se ne sveti svima zbog nečega. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.17 18:51

Pa to joj i jeste funkcija, da odobrava i odbija predloge producenata. Druga stvar je sto Mejia godinama nije radio svoj posao i odobravao je sve redom. Ovakve debilne odluke i treba zabraniti. Patrona je nedavno bila veliki exito, raditi nju je isto kao i LI par godina nakon CME. Samo je problem sto nije realna i fer u svojim odlukama jer ocigledno favorizuje Giselle i Castra. Posebno nju kojoj je nakon dva ogromna fracasa vec naredila da sprema novu seriju za kraj sledece godine. Al sve u svemu meni se svidja ovo sto radi. Nema dugih serija, skracuje neuspesne serije... Tako i treba da bude.

Al kako se pise i sveti se nekima. Izgleda da bas ne voli Roberta Gomeza Fernandrza jer je njemu ako ove tracare pisu istinu odbila do sada 15 predloga, medju njima o Blanco-Pena pricu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 06.12.17 19:59

@Stefan wrote:Meni nije realno da jedna osoba odlučuje o tome šta će se snimati, a šta ne. I nije mi realno da je Okampo baš tolika veštica. Osim ako im se ne sveti svima zbog nečega. rofl

Kako ne? Pa šef teledramaturgije. Tako i na Globu imaš Silvija de Abreua koji to za njih radi. smile

La fiscal de hierro - 70/80
Las estrellas - 143/170
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 50/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2192
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.12.17 22:18

Znate kako kažu - ničija nije do zore gorela. Ja jedva čekam da vidim šta će biti kad Ocampo izleti sa te funkcije. Njoj više niko, nikad, nijednu seriju neće odobriti da uradi. rofl

Moderator

Poruka : 8386

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.17 22:28

Verovatno njoj neko čuva ledja, čim se ona tako ponaša. Ocampo je sve samo ne glupa žena. A na kraju krajeva najviše kinji Mejiu i RGF a njih dvojica su već smenjeni sa te funkcije i sigurno se neće vraćati na istu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 95 of 96 Previous  1 ... 49 ... 94, 95, 96  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics