EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 25.01.18 22:10

Ja se nadam da će bar ovaj Moreno napraviti nešto gledljivo ala Quiero amarte, ovo ostalo što se najavljuje je horor.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7824

Back to top Go down

Post by Ángel on 25.01.18 22:13

@Franko wrote:Navodno Azteca želi veliko ime za ulogu glavne negativke, spominje se Camila Sodi.

rofl rofl rofl

Camila i veliko ime u jednoj rečinici?! rofl

Moderator

Poruka : 8512

Back to top Go down

Post by Franko on 25.01.18 22:18

@Ángel wrote:
@Franko wrote:Navodno Azteca želi veliko ime za ulogu glavne negativke, spominje se Camila Sodi.

rofl rofl rofl

Camila i veliko ime u jednoj rečinici?! rofl

Tako rekli. rofl

Apocalipse - 59/150
Belaventura - 15/138
Tempo de amar - 110/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2285
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Stef on 25.01.18 22:24

Pa za njih je la gran estrella, pored onih tamo Camila još ispadne i zvezdetina. rofl

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.18 1:33

Rosy Ocampo je dala intervju u kome je pričala o planovima koje imaju za programsku šemu. Ukratko rapored serija izgledaće ovako:

16:30h - klasična telenovela
18:30h/19:30h - telenovela juvenil. Prva od njih je "Hijas de la luna", mada je i sama izjavila da to nije baš ona prava juvenil priča, ali nakon nje planiraju da se vrate klasičnim juvenil pričama kakve su radili ranije (Rebelde, Clase 406, Lola, El juego de la vida, Amigas y rivales, Sonadoras...) Nicandra i HDLL trebalo bi da zameni Pedro Daman.
20:30h - humorističke serije
21:30h - serije koje od sada spadaju u kategoriju super drama. Prva od njih je "Por amar sin ley". Reč je o kratkim serijama (60-70 epizoda) koje će obradjivati moderne i aktuelne teme.

Mislim da je ovo sa juvenil pričama pun pogodak. Pričao sam jednom prilikom o tome. To im baš fali kako bi pronašli nove mlade zvezde. Oni poslednjih 10 godina nemaju takve serije, ne pojavljuju se nova lica i zbog toga i jesmo u situaciji da neko poput Baeve igra glavne uloge. Realno kad se pogleda samo iz Rebelde su potekle dve trenutno njihove najveće zvezde (Maite i Boyer). Pa na kraju krajeva i Michelle Renauld je krenula sa njom. Generalno sve te njihove velike zvezde, čak i one iz 90-ih su krenule sa tim juvenil pričama.

A vala prethodnih godina su imali po 4 klasične priče istovremeno. To je dovelo do toga da se glumci neprestano ponavljaju. Da ne mogu da naprave nove parove jer su se svi već izvrteli. Ovako će malo i da smanje opterećenje sa ovih nekoliko glavnih glumica koje se već nekoliko godina samo smenjuju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11149

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.02.18 3:07

Kataklizma. facepalm

Znači za prave Televisa presenta cirkuse jedino ima mesta u 16h (i upitno je da li će svako od klasične priče da napravi cirkus) ... A to je upravo ono što im i fali godinama unazad i čiji nedostatak im se i obio o glavu. Ova Okampo nema veze s vezom, kad planira da ode već jednom sa te funkcije? stars

Posting Freak

Poruka : 1951
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stef on 05.02.18 3:20

Pa ova ideja uopšte nije loša, raznovrsnosti ne škodi jer time pokriju sve, i babe i klince i ljubitelje komedije i drame. A pored toga i ovo što je Miloš rekao.

Loše je to što je odabir serija koma, koliko vidim sve neke nebitne gluposti će popunjavati ove termine u narednom periodu. I mislim da ovaj termin od 21 treba da bude nešto tipa Globov horario nobre, sapunjare koje obrađuju neke društvene teme, a ne rimejk dosadne argentinske/kolumbijske serije koji ispadne 10x dosadniji od originala. facepalm

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.02.18 3:27

Gotovo sve super drame do sada su im bile teško njesra, a ni sa rejtingom se nisu proslavile. Televisa i ozbiljna drama u istoj rečenici... rofl

Jedino što može da upali su huvenil priče ala Jebelde, i na internacionalnom i nacionalnom nivou. Ali to nije moja šolja čaja, kao ni (wannabe) humorističke serije.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 05.02.18 3:36

Prošlo je vreme kad je Televisa uspevala i razbijala na međunarodnom tržištu, mislim da su i sami toga svesni.

Oni sad treba da se fokusiraju na svoje tržište i njima ponude ono što smatraju da će se kod njih primiti. Zabole njih šta se nekom tamo Stefu i FanSteu iz Srbije gleda.

Al u svakom slučaju sumnjam da će im se ovo što najavljuju nešto proslaviti.
Pokosiće ih Exatlon. rofl

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.02.18 3:45

Pa ne fokusiraju se dovoljno ni na domaće držište, jer babe i mućaćite (njihova glavna target grupa) vole upravo te klasične cirkuse. Niti ono što nazivaju super dramama (ja ne znam da je ijedna uspela), niti humorističke serije. Huvenil može da prođe kod mućaćita. lol1

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top