EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Su nombre es Joaquin

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Su nombre es Joaquin

Post by Bad boy on 03.10.11 16:46

PREMIJERA: SUTRA U 23:00
...a spominju se i termini 22.30 i 22.50

mada to nama nije nešto mnogo bitno
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Bad boy on 06.10.11 14:51

Premijera je odlična!

Ono čega su se svi pribojavali - vulkanska eksplozija i zemljotres ala tempano.
Dobro, nije bilo baš tako, ali nije bilo ni Bog zna šta. Ne znam kako izgleda zemljotres, kako se priroda i predmeti ponašaju u takvoj situaciji, pa nemam komentara na to, izgledalo mi je onako OK, manje amplitude. smile2

A erupcija.... nije loša, sasvim solidna, s tim da je samo neki crni dim izlazio... magme nema?

Joaquinova prva scena... sa sve tri žene u nekom buretu se brčkaju, goli svi, sevaju sise Fosalbi.
Bunilo me je na promosima to oko Magdalene i Ofelie, glumice slične, a činilo mi se da je to jedna.

Cliffhangeri... nema ih! Sve je rečeno, ali prostora ostavljeno za razne zvrčke, probleme i frke je svakako ostavljeno (kao i Querencija)

U poređenju sa prvom epizodom ESDLQ, ova je daleko bolja! Toliko dešavanja, likova, situacija, dok je onamo bilo malo smirenije.

Svakako nastavljam. Ubaciše malo novog soundtracka, neki pravi sektaški epic orchestra immediate.

Gluma je prilično OK, jedino mi Dolores slabo nešto glumi, naspram LFDAL.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 06.10.11 17:57

Svidjela mi se 1. epizoda, više nego što sam očekivao. smile Izvrtili su većinu scena iz promosa i avancea, sad slijedi novo. aplauz

Velika prednost što nema misterija, popeli su mi se na vrh glave sa "Tempanom" i "Alicijom". stars Baš mi je trebala ovakva serija - bez konstantnog pitanja - tko je kriv. roll Dosta dinamična, winky neka ovako nastave.

Pesutic mrgreen Navarenko prešao iz pedofila na mlade djevojke. lol1 Illanesica (Dolores) je meni ok što se glume tiče, čini mi se da je problem do lika. Sva je čudna, smotana, čas ovako čas onako ... Al ajd, razumljivo je. Selo neka tamo zabit, a nju otac zlostavlja. Nije ni čudo da ima posljedica. surprise

Ne sjeda mi nikako onaj lik koji joj glumi sina. stars Ne glumac (on je dosta dobar), nego izgledaju praktički iste dobi! stars

Fosalba wow Ovdje mi je takoooooo Susana 2.0 rofl Odlična je, počela mi nedostajat od "Tempana".

aw

Rudolphy malo preglumljava stars Ili mu je takav lik, ne mogu još definirati. Ne fascinira me nešto posebno. Osim sa prosipanjem onih izjava o Bogu, smiješno mi to. mrgreen

Ubaciše malo novog soundtracka, neki pravi sektaški epic orchestra immediate.

Super je muzika, drago mi da se odmaknu od klasičnih instrumentala.

Vizualno - popravili su se donekle. Ima par kadrova koji mi drže pažnju

Super mi ovaj trg ispred crkve smile

I onaj efekt na kraju - jednostavan, ali dosta dobar.

Sve u svemu, isplati se gledati. Lako za gledanost, bitno da serija valja. Samo neka ima dinamike i ne zapadnu u nebuloze.
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.10.11 20:34

Može neko da mi pošalje link? Ja sam našao na yt, al nešto mi snimak nije baš... Radije bi da skinem pa da na miru odgledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Matko on 06.10.11 20:42

Ja sam našao na Youtube ovdje : http://www.youtube.com/watch?v=Hk6_q1hF7Xs

Pa skinem na računalo preko keepvid.com ili DownloadHelper, jer mi se ne da gledati preko Youtubea. winky Ne znam da li tko postavlja na download, ako i da, čisto sumnjam da je kvaliteta veća od ove. hmm
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.10.11 20:49

Nije loša slika, bolja je nego tamo gde sam ja našao... Odavde skidam AQMY.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 06.10.11 21:30

Ajoooj ja ne volim priče o smaku sveta i slično, ali kako toga nema u prvoj epizodi nije bilo smile2 dopalo mi se. jupi Sasvim, sasvim zadovoljan prvom epizodom. thumbup
Samo jedna stvar mi se nikako ne ide u glavu, Joaquin neće lekare, lekove, savremenu tehnologiju ali zato koristi kola A klase smile2
Smešno mi pri kraju kad stigne Magdalenu umalo se ona kola ne prevrnuše smile2 Ovaj trg, mesec i kraj što si postavio Matko su mi takođe baš super.

Fosalba wow Ovdje mi je takoooooo Susana 2.0 rofl
thumbup Sevnulo je svašta što bi rekao mole. Nadam se da neće biti previše kao u La Dona roll

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Matko on 06.10.11 22:38

laki wrote:Samo jedna stvar mi se nikako ne ide u glavu, Joaquin neće lekare, lekove, savremenu tehnologiju ali zato koristi kola A klase smile2

Čudna neka njegova logika. mrgreen Nadam se da će se držati svojih stajališta i uvjerenja, tj. da će Joaquinov lik imati smisla. mellow A ne biti kontradiktoran sam sebi, što se u ovakvim slučajevima zna dogodit, čim od protagonista radiš filozofa. winky

Meni baš nije imala smisla ona scena kad Joaquin juri Magdalenu autom. On stane ispred nje, počne izlazit iz auta ... Imala je vremena da upali auto i odjuri. roll A ne ko glupača čekati da dođe do nje. roll No, ajde, razumijem da je tek početak. Mora biti zarobljena! smile2
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.10.11 23:08

Ogledao 1. epizodu

Nije loše.

Ova što glumi Magdalenu mi je odmah bila poznata, posle sam se setio da je igrala Miu u SOS Corazon rebelde, mada se u toj verziji tja lik nije zvao Mia nego drugačije al ne mogu da se setim.

Maria Jose mnogo bolja kao Rebeca, a i ako je ovde nekako sva "zapuštena" opet mi ne izgleda kao majka od... Ne znam kako se zove lik.

Sve u svemu nastaviću da gledam dok me ne smori... Za sada mi je La dona mnogo bolja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bad boy on 06.10.11 23:33

Matko, ona pati od stokholmskog sindroma, verovatno zato, pretpostavljam da je sada toga nesvesna, pa se ovo čini glupo.

A kako bi ti, Laki, da se on kreće? Msm normalna stvar imati automobil.
Druga priča je što je ovo niskobudžetna glupost nacionalne televizije (ovo je, naravno, negativno) pa žive od sponzora. Verovatno im sponzori dali najnovije modele, plus novi i zato sve izgleda tako.

Quien ayuda a Magdalena? plez:
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next