EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Linkovi za gledanje serija

Page 96 of 100 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Linkovi za gledanje serija

Post by kristinkv86 on 01.12.15 16:05

Zna li iko gde moze da se nadje 91. epizoda telenovele "A que no me dejas"? Nigde ne mogu da je nadjem, a sve sam isprevrtala po internetu, pa zato i pitam. Ko zna, neka bude ljubazan da mi sibne pp. smile Unapred hvala. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Marido98 on 05.01.16 23:13

Mislim da je ovo najprikladnija tema za pitanje: Da li je mozda neko snimao "Hotel grand" sa RTS-a? Molim vas ako neko jeste neka mi se javi u inbox.

Senior member

Poruka : 826
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Stef on 05.01.16 23:38

Mislim da nije niko sa foruma snimao.

Ako ti nešto znači, ovde ima cele serije sa prevodom, neke epizode je tititotl prevodio, neke su sa RTRS-a i RTCG-a. smile
Na sigmakomu su počeli sa postavljanjem serije El Principe. jupiKLIK

Bilo bi dobro kad bi postavljali i Paramparçu, mada teško pošto već postavljaju sa movtexa (nije mi jasno zašto to rade, al' ajde).
Btw, danas sam pronašao Kayıp celu prevedenu. jupi Prevod radile Amazonke. Kvalitet slike deluje bzvz, ali ako je suditi po 1. bolumu KPA, rade jako dobar prevod, za razliku od Movtex picturesa. rofl Imaju normalno uvodnu i odjavnu špicu, nema bezveznih reklama usred serije za registracije i plaćanja.

Vidim ja da ću da gledam i Paramparçu sa prevodom Amazonki ako se ne pojavi sa oyo.hr.

Posting Freak

Poruka : 5814
Godina : 19

Back to top Go down

Post by helenna27 on 06.01.16 0:14

Ne treba generalizovati stvari, Amazonke prevode sa bugarskog, izgubi se tu dosta dok se prevede, mada ne mora da znaci, ako radi neko ko poznaje turski dovoljno da ispravi, doda sta je potrebno. Movtex ima serije sa jako losim prevodima, to je cinjenica, ali isto tako imaju i korektne prevode. Taman sam mogla ovde da napisem, da ne bih isla u off na temi El principe. Kvalitet slike, reklame, to je neka druga tema, samo sam htela ovo da kazem u vezi prevoda serija.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 740
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Marido98 on 06.01.16 0:31

Hvala puno za link, imam makar nesto za gledanje, ni kvalitet nije toliko los a vidim da je i prevod na nekim epizodama sa RTS-a (odnosno Dexinov) smile2

Senior member

Poruka : 826
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Stef on 06.01.16 0:35

I ne generalizujem stvari, zato sam i napisao "ako je suditi po.....". smile Dobro, nisam se lepo izrazio u prethodnom postu, poenta je da im uglavnom prevodi ne valjaju.

Naravno, ja se uvek vodim onom parolom "I u žitu ima kukolja." i obrnuto. Ne znači ni da svi movtex prevodi ne valjaju, ni da su svi prevodi koje Amazonke rade super i savršeni.

Marido, nema na čemu. winky

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Nathan on 10.01.16 11:35

Ima li netko prvih 5 epizoda Perro amor sa Net-a ili FOX-a? Počeo bih gledati, ali vidim u svojim snimkama da mi nedostaje prvih 5 epki. Što da kažem osim kaos. rofl

Senior member

Poruka : 729

Back to top Go down

Post by Stef on 20.01.16 1:39

Da nastavim priču sa teme Gledanost i rejtinzi.....

@Bayron wrote:imate na sigmakomu. samo u pretrazi kucajte "paramparca".

Pazi, stvarno ima. facepalm A ja ko budala svakodnevno gledao da vidim da l' su kojim slučajem postavili, vidim da postavljaju uredno sve ovo sa Movtexa, i pomislim da neće biti. Nije mi palo na pamet da vidim da l' su kojim slučajem zamenili sa Oyo snimkom. rofl

Hvala! thumbup

EDIT: Koliko vidim, samo je 1. epizoda sa Oyo snimkom, druga je već sa Movtexa. glare

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleks on 20.01.16 10:42

Onda će možda vremenom sve zameniti s oyo snimkom. Ja nervno obolim kad vidim taj movtex. Piiih! puke
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1272
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stef on 21.01.16 9:41

@Aleks wrote:Ja nervno obolim kad vidim taj movtex.
+1. Najjače mi je kad su im prevodi sa "ošišanom" latinicom. bonk Šlognuo sam se kad sam takav prevod video na sigmakomu na nekom Paramparça bolumu. nesvest Onaj beli masni font mi je gori čak i od onog žutog koji su naše televizije godinama terale.
Što se Paramparçe tiče, na sigmakomu je takav haos oko epizoda. stars

1. bolum je normalno ceo sa Oyo.hr, i to je u redu. Posle su od 2. do 5. sa Movtexa. Od 6. je sa Oyo, ali nisu celi bolumi, nego skraćuju. bonk Pa se tako te njihove hibridne epizode uopšte ne uklapaju sa narednom movtex epizodom. Na primer, poslednja postavljena epizoda je 10., koja traje 2h10min. facepalm I sad između nje i 11. boluma fali bar jedno pola 10. boluma. bonk

Mada mislim da ovi sa sigmakoma ne skraćuju sami, tako Oyo postavlja. Sećam se da su se isto tako debilisali i sa Dilom. Da l' je problem sa Global Agency, ne znam. I Dila i Paramparça idu preko njih.

Meni uopšte nije jasno zašto tako nešto rade sa serijama. Lepo staviš ceo bolum, špica uvodna i odjavna, da to stvarno liči na epizodu. A ne, nema nijedne špice, počneš u sred scene, završiš u sred scene. facepalm Evo, na primer, video sam neku njihovu kvazi epizodu gde na kraju onaj Gulin muž mlati nekog zatvorenika i u sred scene prekinu. stars

Ni da ubace neki efekat, polako nestajanje ekrana, zamrzavanje ekrana i slično, nema ni toga. facepalm Koliko god mene ova Prva nervirala, ali što se toga tiče su skroz korektni. Lepo ide uvodna špica, a na kraju ubace efekat nestajanja ekrana i to je to. Tačno znaš da ima početak i kraj, a ne ovaj raspad.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 96 of 100 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics