EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Linkovi za gledanje serija

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Linkovi za gledanje serija

Post by Aleks on 21.01.16 11:31

Po ovome što si napisao, moguće je da oyo postavlja onako kako se emituje na tv-u pošto pratim na Novoj. Više nikako ne uspevaju da uglave ceo bolum ili da ga završe gde treba jer su produžavali epizode nekim danima i sve se poremetilo. U sred epizode ide kao cortinilla "Tuđi život" pa majka i ja sve tripujemo kraj tada.  rofl  facepalm
Sinoć "gledali ste" a nikakve oznake za to. Samo onako istumbane scene jedno 10 minuta. Haos!
S druge strane, vidim da sa Principe-om to ne rade. Na tv-u seckaju, a u Multimediji kao što vidimo originalne su epizode. Ne zna se više ni ko pije ni ko plaća. stars
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1296
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.01.16 14:25

StefanJ wrote:
@Aleks wrote:Ja nervno obolim kad vidim taj movtex.
+1.
Takođe. Ne pratim turske serije, a oni tamo to najviše plasiraju, ali nedostajale su mi neke epizode "Rubi" i kvalitet tamo je kriminalno loš, a sa oyo.hr ne mogu da skinem nikako, a pokušavao sam. roll Ne znam kako neko na tom sajtu može bilo šta da gleda.

Moderator

Poruka : 3894
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by uriszabonje on 22.01.16 0:26

Ćao, ja novi na ovom forumu. Da li neko može da mi kaže gde da nađem seriju "La fea más bella" Ružna Leti meksička verzija, za download ili online, sve epizode i sa prevodom?

uriszabonje
Newbie
Newbie

Poruka : 1

Back to top Go down

Post by gagi92 on 22.01.16 12:40

Ima li ovde na forumu ili negde drugde "Vila Marija" sa snimkom sa kanala pink serije? emdt
gagi92
Member
Member

Poruka : 249
Godina : 24

Back to top Go down

Post by megasoft on 11.02.16 16:23

@Aleks wrote:
Vila Marija - Promo

Meni se ova serija jako dopala kada sam ja gledao pre par godina. Kontaktirao sam tada i sa firmom na valjda beše "A", stvarno sam zaboravio puno ime, za kopiju za DVD-u, ili ponovno emitovanje.

Sinoć sam downloadovao do 13 epizode za moju ličnu upotrebu, četrtnaeste i 15 nema na youtube i tako sam i saznao za ovaj forum i da bi trebalo da na pinku bude svakog radnog dana od 16,00 časova. Danas u 16,00 časova sam spremno čekao na PINK kanalu međutim, nije bilo.

Vidim ovde komentare i verovanto je povučena serija. Onda bi zamolio, ako nema velikog interesovanja za ponovo TV emitovanje, da se onda na internet stave sve epizode za nas kojima se ova serija dopala. Razni ljudi, razni ukusi. Pretpostavljam da bi bilo preskupo da se izda kao DVD izdanje koliko bi DVD-a trebalo.

megasoft
Newbie
Newbie

Poruka : 4

Back to top Go down

Post by Aleks on 11.02.16 17:28

Ukinuta je odmah sutradan.
Samo oni u HR je mogu skinuti sa RTL-ovog sajta. >>> KLIK
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1296
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by megasoft on 12.02.16 13:32

@Aleks wrote:Ukinuta je odmah sutradan.
Samo oni u HR je mogu skinuti sa RTL-ovog sajta. >>> KLIK

Hvala lepo na linku, meni radi bez problema samo što opet nema sve epizode.

Firma koju sam pomenuo u prethodnom postu je "AVA production" izgleda da više ne postoje, pre neki dan sam tražio na internetu.

Daljom pretragom sam došao do sajta serije.lako.biz i tamo izgleda da ima sve, došao sam do gledanja 21 epizode, međutim ne mogu da downloadujem. Program FreeRadidDownloader preko koga downloadujem ne prepoznaje link, a komandu Watch on Youtube ne radi. Pretpostavljam kada bi dobio snimak na Youtube da bi onda ovaj programčić dowloadovao bez problema. Da li neko može da pomogne kako da downloadujem na moj računar, stvarno samo za ličnu upotrebu.

http://imgur.com/Ru8V5nF
http://imgur.com/VKmINCB

megasoft
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by megasoft on 18.02.16 2:40

Da, kada sam ponovo probao RTL sajt dobio sam poruku sorry, your country.......

Upotrebio sam cyberghost program i dobio download međutim sada nije cela epizoda. Da li je blokirano ili na RTL sajtu - beše RTL sada tab. je cela epizoda ili samo reklama? Baš te epizode od 19-39 mi fale. Završio sam sa downloadom preko dailymotion-mnogo sporo ide transfer a i moj kompjuter nije nešto jak pa nisam hteo da startujem dve ili više epizoda, nego sam downloadovao jednu po jednu

Neka pomoć kako mogu downloadovati epizode od 21-39. Rekoh našao sam sajt serije.lako.biz, ali izgleda da je to samo za gledanje, a ne i za download.

megasoft
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by Stef on 23.02.16 2:26

Ako nekoga zanima, na ovoj FB stranici se postavlja PDG sa prevodom. U početku su sami prevodili, kasnije su prešli na epizode sa RTL-a 1 i 2.

Poslednja postavljena epizoda je 156., a svakog dana se postavlja po 1 epizoda. Kvalitet slike nije wow, ali može da se gleda.

Posting Freak

Poruka : 6279
Godina : 20

Back to top Go down

Post by megasoft on 23.02.16 15:33

@megasoft wrote:Da, kada sam ponovo probao RTL sajt dobio sam poruku sorry, your country.......

Upotrebio sam cyberghost program i dobio download međutim sada nije cela epizoda. Da li je blokirano ili na RTL sajtu - beše RTL sada tab. je cela epizoda ili samo reklama? Baš te epizode od 19-39 mi fale. Završio sam sa downloadom preko dailymotion-mnogo sporo ide transfer a i moj kompjuter nije nešto jak pa nisam hteo da startujem dve ili više epizoda, nego sam downloadovao jednu po jednu

Neka pomoć kako mogu downloadovati epizode od 21-39. Rekoh našao sam sajt serije.lako.biz, ali izgleda da je to samo za gledanje, a ne i za download.

Serija Vila Marija.

Uspeo sam da downloadujem sve epizode preko Mozile. Pre mi je bio GoogleChrone web pretraživač.

Pošto sam uglavnom downloadovao preko dailymotion,com gde su sa ovog foruma postavljene epizode, da li bi narušio pravila foruma da postavim na dailymotion ove epizode koje nema tama.

megasoft
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics