EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

CG: Novosti

Page 28 of 30 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: CG: Novosti

Post by gossip boy(an) on 21.03.14 11:53

Aleks wrote:Odakle bilo kome da Kraljica juga ide/je išla u 22h.  blink 

Ja sam napisao da sam gledao dnevnik a u pozadini na tv-u je išla lrds, vrv je dnevnik ranije sniman, pa zato.

Nema kraljice juga u 23, bar sinoć nije bila, išla neka američka serija.
A, kad je išao promo, piše radnim daniama u 16:30 i evo sad u 11 je gledam.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by aura on 21.03.14 15:14

Kraljice juga ima uvece oko 12h. Bar je tako bilo prije neko vece. U 03:45h znam da ima, jer je snimam tada.
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 551

Back to top Go down

Post by aura on 01.06.14 14:04

"Avenija Brazil" uskoro na TV Vijesti.

aura
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 01.06.14 17:30

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by skorpions on 04.06.14 19:14

"Avenija Brazil" od 12.6. na TV Vijesti u 17:05.

skorpions
Newbie
Newbie

Poruka : 9

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.06.14 20:02

znači ukidaju priju. ja sam očekivao da će nakon suskunlar u 20h, ona bi do petka trebalo da završi.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by aura on 04.06.14 20:04

Jeste. Mada je Prija poslednjih mjesec - dva trajala od 25 - 30 min. Baš su je iskračivali. Samo da ne ponove turske serije, jer ništa ne najavljuju.
aura
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by aura on 10.06.14 18:22

NOVA SERIJA

"Avenija Brazil" od četvrtka na TV Vijesti

Prava na emitovanje prodata su u više od 100 zemalja, a serija je prevedena na 20 jezika.

Od četvrtka 12. juna od 17.05 sati Televiziji Vijesti radnim danima možete pratiti najgledaniju brazilsku seriju, koja je postala svjetski fenomen - "Avenija Brazil".

Prava na emitovanje prodata su u više od 100 zemalja, a serija je prevedena na 20 jezika.

Uzbudljiva životna priča mlade Nine, koja se sveti maćehi jer joj je oduzela pravo na srećno djetinjstvo opčinila je i predsjednicu Brazila, Dilmu Rusef, koja je odložila sve sastanke predviđene za taj dan, kako bi uživala u njenoj spektakularnoj završnici. O uspjehu telenovele u zemlji proijekla svjedoči i činjenica da je njeno finale bilo tema o kojoj se te večeri najviše govorilo na društvenoj mreži Twitter.

"Avenija Brazil" počinje opisom života dobrodušne djevojčice Rite, koja živi sa ocem i koristoljubivom maćehom Karminjom. Nakon smrti Ritinog oca, Karminja šalje djevojčicu da živi na otpadu jer joj je smetala u planovima da se obogati. Rita tamo teško radi po naredbama starca Nila, ali upoznaje dječaka Batutu koji je odvodi da živi sa drugom djecom na smetlištu. Batuta postaje njena prva ljubav, ali Ritu nedugo potom, usvaja bogata porodica i mijenja joj ime u Nina. U međuvremenu, Karminja koja se udala za slavnog fudbalera Tufoa, usvaja Batutu i mijenja mu ime u Žoržinjo...

Ono što ovu seriju čini posebno zanimljivom jeste činjenica da je velika pažnja posvećena fudbalu. Glumac Murilo Benisio, koji u seriji glumi slavnog fudbalera, mjesec dana je trenirao u društvu brazilske fudbalske zvijezde Klaudija Adaa kako bi što realnije tumačio svoju ulogu. Dok je sa jedne strane serija poslužila kao dobra promocija za svjetsko prvenstvo u fudbalu koje se ove godine održava u Brazilu, sa druge ga je "potukla“ u gledanosti gdje je u novembru mjesecu prošle godine duplo više ljudi gledalo telenovelu nego jedno od najvažnijih južnoameričkih fudablskih kupova.

vijesti.me
aura
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by aura on 13.06.14 16:59

Kraljica juga od danas reprizno na TV Boka U 16:50h.
aura
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Direwolf on 13.06.14 18:55

doktori... valjda ce uskoro poceti nesto novo,a jos nisam dobio tv boku. prije cu se zaposliti na nju nego sto cu je imati na tv-u ahhaha
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 509
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 30 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

View previous topic View next topic Back to top