EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Madre luna

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Madre luna

Post by Stefan on 31.07.11 19:20

MADRE LUNA
(PLAMEN LJUBAVI)

Telemundo-RTI, 2007
Broj epizoda: 141

U ovoj uzbudljivoj, dramatičnoj priči pratimo misterioznu Alehandru Agire. U Alehandrin život će posle mnogo godina odsustva ušetati Leonardo, njena bivša ljubav i otac njena dva sina Valentina i Demetrija, i probudiće osećanja za koje je ona mislila da su zauvek ugašena.

Njihova romansa je otpočela odavno. Već tada je Leonardo bio u braku sa Flavijom, mada je taj detalj o svom životu jednostavno prećutao. Ne sanjajući da ima ženu Alehandra ostaje trudna sa Leonardom, kome će duži niz godina uspevati da vodi dvostruki život i da istovremeno balansira između dve porodice. Ipak, Alehandra će doznati istinu i odlučiti da se odvoji od Leonarda.

Njen život će teći uobičajenim tokom, daleko od Leonarda, sve dok se on jednog dana ne pojavi sa svojom rodjakom Anabel, prelepom mladom damom u koju će se zaljubiti oba Alehandrina sina. Međutim, ovo neće biti jedini sukob dva muškarca oko jedne žene. I Alehandra će postati predmet obožavanja dvojice muškaraca - Leonarda i njegovog sina Anhela iz braka sa Flavijom. Snažne emocije koje se budu razbuktale pokrenuće lavinu mržnje, osvete, ljubomore i izdaje.

Uloge:

Amparo Grisales - Alejandra Aguirre
Gabriel Porras - Leonardo Cisneros
Michel Brown - Ángel Cisneros
Saby Kamalich - Doña Trinidad Zapata
Mónica Dionne - Flavia Portillo de Cisneros
Arap Bethke - Demetrio Aguirre
Ana Lucía Domínguez - Anabel Saldaña
Alex Sirvent - Valentín Aguirre
Paulo Quevedo - Tirso Reinoso
Mauricio Aspe - Roman Garrido
Judy Henríquez - Angustias
José Saldarriaga - Fidelio Marquez
Julio del Mar - Ignacio Morales
Daniela Tapia - Dulce Elena Marquez
Ana Beatriz Osorio - Violeta
Sebastián Boscan - Hermes
Pedro Roda - Bebo Cantillo
Luz Alejandra Pinzon - Juana
Adriana Campos - Zulma Moreno
Mónica Pardo - Luzmila Morales
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2920
Godina : 27

Back to top Go down

Re: Madre luna

Post by Ángel on 31.07.11 19:53

Ovo mi je valjda jedno od najvecih razocarenja iz TLMD. puke
Tako sam je zeleo pogledati, i izdrzao sam nekih 60ak epizoda.

Dosadno, dosaaaadnoooo... zzzzz

Moderator

Poruka : 8157

Back to top Go down

Post by Stefan on 31.07.11 20:10

Ángel wrote:Ovo mi je valjda jedno od najvecih razocarenja iz TLMD. puke
Tako sam je zeleo pogledati, i izdrzao sam nekih 60ak epizoda.

Dosadno, dosaaaadnoooo... zzzzz

Trebalo bi da nastaviš rofl Ili bar da prevrtiš do kraja... Ja baš sad završavam sa obradom, pa sam dok sam obrađivao i gledao malo... Onaj period od 40.-50. epizode, kad banditi zarobe Leonarda, Angela i Demetria, pa sve do 70.-80. epizode, kad ih oslobode je užasno dooosadan zzzzz Ali posle idu zanimljive epizode thumbsup Pogotovo kad Alejandra počne da radi kod matorog Fidelia, pa njeni konflikti sa Marcelom... Ja sam se odvalio od smeha skoro kad sam gledao scenu kad Marcela tera Alejandru da snese neki ogromni dušek niz stepenice, i ova krene i ne može jadna jer je boli ruka, a tek će Marcela: "Hoću taj dušek dole i hoću ga odmah" i ova kaže "Evo stiže" i gurne ga niz stepenice i poklopi Marcelu jupi rofl
Pa isto ima super scena kad Alejandra ošamari Fideliovu služavku Gardeniju i ova padne i razbije vazu, silazi Fidelio i ova krene da kuka kako je to zločin, kako je divljakuša Alejandra gurnula blabla, a tek će Fidelio Gardeniji: "Naravno da je zločin! To je stara i skupa vaza, kako si mogla da padneš na nju, idiote?!" rofl Fidelio kraaaalj! naklon Ima tako jako zabavnih scena sa njima, baš su super. Pa posle kad Fidelio ostavi sve svoje bogatsvo Alejandri naklon Čitanje testamenta, Marceli osmeh ne silazi sa lica jer konta da joj matori sve ostavio i onda šok wow Uglavnom i ja sam prestao da gledam kad se prikazivala baš kod tih epizoda gde i ti čini mi se, ali evo sad vidim da je serija super skroz, ako izuzmemo taj doooosadni deo na planini stars Uglavnom serija skroz menja pravac kad banditi otmu Leonarda, Angela i Demetria a Anabel ode u zatvor, ali daleko od toga da je loša, ja sam se baš ismejao gledajući neke scene. Sad naravno ne verujem da bih izdržao da gledam komplet epizode, ali ovako za opuštanje prevrteti na dvd-u je super! naklon
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 31.07.11 20:14

I taj matori kod kog je Alehandra otisla me je uzasno nervirao. facepalm
Nema teorije da je vrtim puke a ni svrhe. plez:

Odgledao sam poslednju epizodu.
That's all. wow

Moderator

Poruka : 8157

Back to top Go down

Post by Stefan on 31.07.11 20:23

Ángel wrote:I taj matori kod kog je Alehandra otisla me je uzasno nervirao. facepalm
Nema teorije da je vrtim puke a ni svrhe. plez:

Odgledao sam poslednju epizodu.
That's all. wow

On je i meni išao na nerve u početku roll Al posle bude super diablo Ne bih ni ja vrteo seriju da nisam morao da je obrađujem, nego rekoh ajde da mi ne stoji tako po 1-2 epizode na dvd-u i da lepo to sredim, pa sam bacio pogled i stvaro uživao u pojedinim delovima. naklon A poslednja epizoda je užas živi, pogotovo sam kraj, ono je katastrofa, najgora poslednja scena u novelama ikad! thumbdown

Nego, kakvi su komentari drugih koji su gledali? plez:
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 31.07.11 20:28

Gledao sam ovo sa vremena na vreme na tadašnjem FOX-u. Imalo je zanimljivih delova u drugom delu što je Stefan već i pomenuo. Flavija je najluđa rofl i ona njena majka naklon Valentin me mnogo nervirao, i sam lik a i glumac. thumbdown Čak mi je i Porras ovde bio ok hmm ali me ova glavna nervirala specifično.

Serija bi bila mnogo bolja da je scenario bio onakav kakav je na početku bio mrgreen I naravno sa drugačijom ekipom.

edit:
ukratko o pilotu
Kada je Telemundo u maju 2006 najavio “Madre Luna”, priča je bila drugačija. Amparo Grisales trebala je da igra lik Leonor Agire. Kada njen suprug umre, ona se vraća u Kastelon kako bi se suočila sa prošlošću i zaštitila porodičnu čast. Ona se ludo zaljubljuje u šarmatnog čoveka koji je duplo mlađi od nje.
Negativka u ovoj priči je Isidora, koja veruje da je Leonor nekada bila u ljubavnoj vezi sa njenim mužem. Tako ona namerava da obelodani Leonorovu mračnu tajnu i uništi njenu porodičnu reputaciju. Ona širi glasine po gradu koji izazivaju napad na Leonorov dom gde ubijaju njenoj najstarijeg sina. Telenovela je trebala da se fokusirala na Leonorov napor da se podigne iz pepela i osveti se tragične smrti sina.
Glumac Javier Gómez originalno je izabran za jednu od vodećih uloga u seriji, ali je otišao u drugu Telemundovu seriju, Sin Vergüenza.

što volim ovu tuču (precizno od 3:55) naklon jupi
Amparo na početku videa sa sve šeširče rofl lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Stefan on 31.07.11 20:53

Da, Porras je ovde bio super, za živo čudo. blink Što se tiče pilota, nije mi baš najjasnija radnja zbun Ali u svakom slučaju meni se svidelo kako je serija počela, nemam problema sa radnjom, samo što je, kao što sam već rekao, sve to otišlo u drugom pravcu posle i nastupio je onaj užasno dosadan period zvizd Posle opet postaje zanimljivo, ali opet, draže bi mi bilo da su se držali priče sa početka. Ne znam zašto je Ana Lucia Dominguez beše otišla iz serije, ali bilo je užasno glupo kad je otišla u zatvor ljut

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 31.07.11 20:58

Pilot se valjda fokusirao na oporavak glavne junakinje posle smrti sina. (zbog toga i u prenesenom smislu naslov Madre luna).
Ana Lucia mislim da je za to vreme snimala neku drugu seriju. smile2 Ali, poprično dugo je u drugom delu nema, nekih sigurno 40-50 epizoda lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Stefy on 31.07.11 23:38

Gledao sam je na preskoke, nisam redovno. Sećam se dela kada zarobe neke muškarce na planini, tu sam prestao da gledam i negde pred kraj sam nastavio. U svakom slučaju, mogao bih ponovo da gledam.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3922
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by salem on 01.08.11 9:16

Imala je dobar pocetak ali kasnije je postalo toliko dosadno da sam prekinuo sa gledanjem,ne znam cak ni kako se zavrsila.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics