EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Alguien te mira

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Alguien te mira

Post by Hierro on 08.08.11 16:13

Bilo bi odlicno kad bi Valeria i Rodrigo bili zajedno. smile2 Piedad mi se ne svidja, glupa je.
El Cazador je danas bio savrsen. Ubio sekretaricu, izvadio srce, zasio je. Onda onog Edvarda takodje ubio, pa zatim pusti pesmu "Baby you still love me" i lagano ubije i Vidala.

Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1671
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Markos on 08.08.11 19:00

To i mene mnogo nervira kod Piedad videces tek posle koliko ce da bude glupa, i nece nista verovati Rodrigu.

Markos
New member
New member

Poruka : 15

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.08.11 21:18

Markos wrote:To i mene mnogo nervira kod Piedad videces tek posle koliko ce da bude glupa, i nece nista verovati Rodrigu.

Zato bi bilo najbolje kad bi Rodrigo bio sa Valerijom, ona ga iskreno voli i ne proserava se.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 08.08.11 21:30

piedad nije glupa, koliko je vezana za hulijana....... ne treba se zaboraviti da kada su se oni združili u srednjoj, da je njih dvoje bilo bez ikoga, da je na rodriga uvek gledala kroz ljubav i strast, a da joj je hulijan bio prava podrška, neko najsličniji njoj, najbolji prijatelj, brat..... rodrigo se drogirao, maltretirao je, ostavio, vratio se, molio za oproštaj i obećao da će se promeniti zbog nje.. što nije odmah ispoštovao....... ponovo je izgubio poverenje, a piedad sada kada je trudna treba sigurnost i mir.... zato veruje hulijanu više nego ikada, i nema druge opcije nego da bude s njim..... kada te neko razočara u par navrata, i još te osoba kojoj najviše veruješ okreće protiv njega, naravno da tome nećeš verovati.....

i naravno da neće valerija ostati sa rodrigom, već piedad..... zna se ko će se za to pobrinuti.... smile2
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Angie on 08.08.11 22:06

smile2 koje objasnjenje!
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Markos on 08.08.11 22:46

Svaka cast Bayron, sve sto si napisao je tacno nego me najvise iznervirala kad je Hulijan napao Rodriga sa nozem i ona opet nista. Mogla je barem malo da se zapita. Kao i Tatiana, Hulijan poceo da je davi, a ona kao da se nista nije desilo. Sad jedva cekam da svi saznaju da je on "El Cazador" da bih video reakcije. smile2 A najtuznije su mi scene sa Matilde, ona pokusava nesto da im objasni ali oni nista ne shvataju. sad

Markos
New member
New member

Back to top Go down

Post by Angie on 08.08.11 23:10

Matilde mi je definitivno najvise zao u atm.Sta je sve ona pretrpela jadnica,u poslednjoj epizodi bas tuzna scena sa njom i Emiliom.
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Ejpril on 09.08.11 19:15

prvo sam gledala seriju na telemundu jos u septembru prosle godine kad je pocela
prekinula sam i nastavila posle na prvoj..vremenom ni sa tim terminom nisam mogla da se uklopim pa sam nastavila na netu i zavrsila nedavno

serija je meni bila vrlo zanimljiva jer pre nje nisam gledala serije sa takvom radnjom...serijski ubica i ti fazoni smile bilo je i delova gde su bas razvukli
al ima toga uvek winky Danna i Meier super par wub
omiljeni lik : Benha
Ejpril
Senior member
Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Markos on 10.08.11 18:01

Evo danas sam konacno odgledao i poslednje dve epizode. Poslednje epizode su fenomenalne, i najvise mi je zao sto je Valeria zrtvovala svoj zivot zbog one glupace Piedad. ljut Kako me je Piedad iznervirala to je strasno, Valeriu napada Hulian i Piedad umesto da uzme noz koji je bio na podu i napadne Huliana sa ledja jer davi Valeriu ona ucutkuje bebu posto je pocela da place, znaci voleo bih vise da je Piedad umrla a Valeria prezivela. blink Jako me je dirnula scena kada se Rodrigo pricecao svega sto mu je Valeria rekla, i kako bi zivot dala samo da njega usreci sto se na kraju i dogodilo zbog glupe Piedad. smile Drago mi je i sto su se Benha i Tatiana pomirili, i bio je jako lep razgovor izmedju Tatiane i Camile. smile

Sve u svemu odlicna novela sa dobrom pricom i glumcima, bilo je jako malo dosadnih delova u seriji a i nije bilo puno epizoda. smile2

Markos
New member
New member

Back to top Go down

Post by Hierro on 19.08.11 16:27

Danas gotovo cela epizoda Tatjana i Julian. Oni vodili ljubav i ona nesto govori za Piedad, one pocne da je davi i drzi noz u ruci.
I tada izgovara cuvenu recenicu:"Bitniji ti je sex od svoje dece". smile2
Jos samo malo do kraja.. Zao mi je sto nisam gledao od pocetka(zbog loseg termina).
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top